Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak nakonec cíle dosaženo - ne díky rosné průtrži z polí ale díky mým skvělým a nenahraditelným sousedům a přátelům. Za to jim moc a moc děkuji a doufám, že jsem alespoň formálně nezůstala příliš dlužna. Většinou nejmenuji, abych opomenutím neurazila, ale teď si dám tu práci a vyzobu je ze seznamu: Evoku, Bagíra, Karolinka120484, peletka, Sonča75, Lucka20, Sovinka, lucie1978, barbarian, naja2, pesfanny - všem opravdu moc děkuji, bez vaší pravidelné zásilky bych byla dnes tak někde v polovině.
     
  2. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    pesfanny: Tak sem vlezl pod pandu.... ta je prej líná a nic tam nehrozí ,-)
     
  3. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Tak nepadlo, jen na dvoje papíry. Já to tušila, tak už nic. Poslední dekorku nemám.
     
  4. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj farmarka158,
    a nekoupila jsi si jen 100 rosy? Stříbrné fotopapíry koupit nejdou.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  5. lindaxa

    lindaxa Pisálek fóra

    Taky to vidím jako zbytečné zoufalé úsilí. Honička jak blázen a výsledek zůstal na -40 papírech.
    A to jsem tajně doufala v prodloužení hry. Je tady někdo větší naivka?
     
  6. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Přeji všem našim a slovenským topkařům ať se udrží, jste dobří, držte se za chvilku to končí:inlove:
     
  7. Mantichora

    Mantichora Pisálek fóra

    Lindaxa, jsem na tom stejně, chybí mi 21 papírů :(
    Příště až budou padat jen vypadávátka jen z akčních rostlin, akci vypouštím!!!
    Tuto akci hodnotím jako hroznou a palec je dolů!!!
     
  8. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    Díky nezmarko ja som si to neuvedomila ,no čo už posledná dekorka nebude
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  9. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    Také se mi akce nelíbí chybí asi 40 papírů takže řádek v nebi nebude a akci po dlouhé době nedokončím palec dolu HELENIE
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Klidně přijďte a budeme hledat všichni xD tady už je totiž úplný prd.
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    petaM2001 tohle ocenil(a).
  12. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    Ahoj, tak jsem se právě doplazila do úkolu, co otevřel TOPku. Něco jsem tam naházela, a budu doufat, že dopadnu líp, než vloni, kdy jsem vypadla při poslední aktualizaci. Děkuji sousedům za dárky a všem držím palce.
     
  13. pesfanny

    pesfanny Rádoby autor

    bbowling - i ten prd pomohl :D ale koukala jsem , že máš dost hnoje , tak neříkej , že nic nemáš i velká hromada ho.... je velké jmění xD
     
  14. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Sousedky moje dvě plyšové a bojovné, myslím na vás a mačkám všechny svoje tlapky.
    Do největšího tažení hodně štěstí a pevné nervy!
    :D:inlove:xD
     
  15. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    toto bola otras akcia, poslednú dekorku mať nebudem, lebo mi chýbajú posledné 4 strieborné fotografické papiere. a to som 95 lvl. a kupovať určite nebudem, ale som totálne sklamaná.
     
    petaM2001, puntík50 a kikiriki tohle ocenili.
  16. myška353

    myška353 Pisálek fóra

    Po sklizni mi chybí 48 rosy na dekoraci, řádek v nebi, ten vůbec ani pomyšlení.... rosu jsem dokoupila a to POUZE proto, že mi tolik hráčů obětavě pomohlo a rosu posílalo, tímto všem moooc děkuji a zase někdy příště ))))
     
  17. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    s odretými ušami,som práve dokončila akciu :)...ale dalo mi to zabrať,nakoĺko som začala s dvojdňovým oneskorením.Ďakujem všetkým ,ktorí mi posielali rosu :):):)
     
  18. delfousek

    delfousek Pisálek fóra

    Tak za mě teda velké NE! tahle akce se úplně nepovedla. Přes hromadu akčního kvítí navíc, které mi v konečném důsledku k ničemu není, se už neprohrabu do stodoly, ale poslední dekorku stejně nedám. Legendu mám celou, JC by taky nějaký byl, ale na polích sucho jak na Sahaře. Kdybych se náhodou chtěla účastnit topky, tak nemám šanci. Další podobnou akci vypouštím.

    Všem, co se zadařilo, gratuluji a topkařům držím pěsti, ať to vyjde.
     
    petaM2001 a tydýtková tohle ocenili.
  19. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    ahoj farmari, tak ja byt jsem tady nedavno rikala, ze odmitam vrazit do teto akce hromadu SH, nedalo mi to a dopestovani do potrebneho poctu padatek me vyslo na 1500 SH. pravda, nekupovala jsem ho, mela jsem ho nasbirano z predeslych akci a z obrstromu, mam hromadu akcniho prepestovaneho a houby z toho :) je videt, jake jsou tady obrovske rozdily v "nahode", protoze jestli akci splnil nekdo, kdo hraje 14 dni a nekdo, kdo je nejaky sileny lvl (ja 97), pestuje az na male vyjimky (6 staji a 12 obrstromu) na vsech polickach a stejne den pred akci chybelo 50 stribrnych papiru, tak to je mazec. Stejne tak to u me dopadlo s akci, kde byly potreba nahodne klice, taky jsem mela prepestovano mraky akcni, a mnohdy i trojnasobek toho, co potrebovali ostatni. Holt moje farma je na stastne cislo proste chuda :) Ale nestezuju si, dodelala jsem sice za znacneho usili a vynalozeni urcitych prostredku, ale je to jen hra ;) Uz jsem si zvykla, ze nekdo holt akce tohoto typu splni mnohem snadneji nez ja :) Kdo jeste z poslednich sil bojuji, hodne stesti k dokonceni, topkarum hodne uspechu, na ucast v TOPce me presla chut, takze do te nelezu :)
     
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    :music:
    právě jsem spadla pod stůl (téměř jsem vyhnala starostu obce, který tu byl na konzultaci)
    52/50
    šmankote! Už melu a měla bych to zvládnout i vložit do posledního 4. úkolu - šedého!

    Vím, že děkovačky jinde... ale tentokrát se omlouvám, poděkuju tady 8) Všem - sousedům, přátelům i obdivovatelům (vše v obou rodech) - mooooc děkuju! Dotlačili jste mě tam, i přes ty 2 výpadky elektřiny a sousedova serveru, i přes jedno usnutí s maloškem... Za chvíli bych měla aktivovat větev na Stonku ;)

    EDIT:
    Tak navíc jsem napěstovala (přepěstovala):
    Žlutá +16.651 ks
    Purpurová +6.075 ks
    Azurová +1.236 ks
     
    Naposledy upraveno: 24/11/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.