Dobrodružství na severním pólu (20.12.2023 - 3.1.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Moc děkuji za super vysvětlení 2 hod. se s tím mořím. Ještě jednou moc a moc děkuji a přeji klidný večer a už žádného takového hráče jak jsem já.
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babička-květa, není zač ;). Jsem rád že se podařilo. Přeji úspěšné dokončení akce.


    EDIT: Až na vrcholky hor :music: - hotovo

    hotovo1.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 20/12/23
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak jsem psala na začátku diskuse - jen budu čekat, až rychlíci budou hlásit nejpozději do pátku hotovo, aby si nekazili svátky :) Gordonka to trošku dopěstuje a doplní jen o kousek, Ty jsi ofiko první :)
     
  4. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Krásné ráko všem, našel už někdo tu správnou kompinaci na 30 hvězdičkových mincí?
     
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný (u nás zasněžený) den vespolek, vrchol bezpečně zdolán a teď už může na farmičce zavládnout klidný vánoční režim :) Hlavně nezapomenout sbírat knihy. Škoda jen, že se nedají sebrat alespoň jednou za 22:00 hod, abychom si mohli sklizně postupně sjednotit.... takhle dumám, že možná jeden den vynechám a budu sklízet s ranní sklizní:music:

    [​IMG]

    [​IMG]

    farmář-Šimon
    Našla jsem, ale každý to má jinak
    ;) [​IMG]

    [​IMG]

    Velká gratulka Davovi ;) a všem přeji krásné a pokojné sváteční dny a úspěšné plnění akce :)

    [​IMG]
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmář-Šimon, podařilo se mi na 9 pokus najít na 25 hvězdičkových mincí. 30 ani hledat nebudu, budu pořád točit těch 25 dokud nebudu mít na všechny odměny, které z obchodu chci vybrat. Pak zkusím štěstí i na jiné kombinace, kvůli bonusovým odměnám.
    Tohle je u mě na 25 hvězdičkových mincí. Ale odměny za kombinace se u hráčů liší, takže budeš mít asi jinou odměnu.
    upload_2023-12-21_9-20-35.png

    dinoalesi, děkuji a také gratuluji. Bylo to z velké části štěstí kdy mi na kole padlo za 150 lístků 5x 100%, tak sem si řekl, to dám na jeden zátah :)


    EDIT: jo a když kliknete na kombinaci vpravo, tak ji nemusíte ručně zadávat znovu.
    Také pokud zadáváte novou kombinaci tak se vám na majáčku objeví otazník a když už kombinaci, kterou jste již zadávali, tak ikona odměny. Myslím, že to usnadní vybírání kombinací.

    odmena1.png

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 21/12/23
  7. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra


    Ahoj, má to každý jinak...přesně touto kombinací jsem získala 47 400 krejcarů.


    *Trochu jsem opravil citaci příspěvku. Není třeba citovat celý příspěvek. Dave Lister*
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/12/23
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Dave Lister, díky moc.... ty jo, tak to gratuluji ještě i k úspěchu na kole, to jsi měl od něj krásnou vánoční nadílku :DJá byla ráda i za opožděnou (vytočená až v půlce pěstování) jednu 100% a dvě +1, zřejmě jsem letos zlobila :cry:xD
    [​IMG]
    -Scharulka- díky za potvrzení;)

    Edit: Velká gratulka i tobě pezte :)
     
    Naposledy upraveno: 21/12/23
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Také jsem došplhal v brzkých ranních hodinách ;)

    Screenshot_9.png
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jen by mě zajímalo, jak je náhoda nastavena a jestli na stonek dosáhnou všici ?!? Podařilo se mi najít 20 mincí a pak ještě jednou. Dál už raději štěstěnu pokoušet nebudu.o_O
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mně mince vyskočily u kombinace červená, růžová, radio, medvěd v počtu 25 ks. Asi taky dál hledat nebudu.
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11, cca 40 kombinací jsou jako odměna Hvězdičkové mince tedy jedna třetina z celkového počtu. To dost zvyšuje možnost získání dekorací i řádku, pokud hráč odehraje všech 50 miniher. Ale je to jak píšeš náhoda, takže to nelze vyloučit. Naštěstí jde o stonek kde nejsou potřeba přímo dekorace z akce. Horší by bylo kdyby to bylo na sobě vázané.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tohle je skvělá akce. Hafo času, nápověda na kombinace, co víc si přát? Jedině to, abych už byla taky v cíli :)
    Má další pozitiva, na farmě si pěstuju chmel a okurky, na Baha zraje pokrácený čajot na pajdátka. Pak na Farmě zaseju šlechtěný laskavec, zruším ho ve skleníku a přijde na řadu šafrán. Chemie nemám moc, ale na pajdátka v okamžitém režimu bude stačit. Pak už jen pěstovat akční plevel a vybírat speciální okénka. To pude :)
     
  14. Kalein77

    Kalein77 Pisálek fóra

    moc nehcápu tu minihru.. to je jedno, co tam naklikám za 4 věci? Nebo je tam nějakej smysl, kterej nevidím?

    A ještě by mě zajímalo, kde vezmu 100 knih, abych byl schopnej dokončit v té minihře celou tu stranu až po stonek...
     
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na stonek s dekoracema je potřeba 530 mincí,mám 180.:wuerg: Ale, prý to pude!o_O:cry:
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Kalein77, smysl je v tom co nejdříve najít kombinaci, která dává Hvězdičkové mince. Pak ji točit stále dokola až budeš mít na odměny z obchodu, které chceš vyzvednout.
    Knihy objednávek získáváš postupným plněním akce, tedy dodáváním akčních rostlin a padátek na akčním plánu. Sobí expres č.1 a 2.
    Na levé straně není odměnou řádek na stonku. Dva řádky jsou na akčním plánu a jeden v obchodě.
    Stačí si pročíst diskuzi a mrknout do FAQ k akci >>ZDE<<



    kaolín11, jasně že to půjde. Na farmě na které si testuji jak je akce splnitelná bez urychlovadel (tedy používám jen SH na rozpěstování), tak jsem našel na 6 pokus 20 mincí a ty pojedu pořád dokola. Zatím mám jen dvě obnovitelná pole s knihama, tak se do velkých experimentů pouštět nebudu :)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Nebojte mince jsou i v bonusových odměnách, ono to pude ;)
    [​IMG]
     
  18. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    když jsem začal farmářkou vejcovkou tak jsem asi začal špatně nebo ne prosím o radu. děkuji
     
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 - jakou akční plodinou začneš je čistě na tobě. Stejně musíš napěstovat postupně všechny

    Přeji hezký den
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zkusil jsem kombinace na vedlejší farmě a tam 2x 25 mincí: červená, růžová, radio, medvěd a červená, zelená, radio, medvěd.
    První kombinace je stejná jako na hlavní farmě.
     
    Naposledy upraveno: 21/12/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.