Dobrodružství na severním pólu (20.12.2023 - 3.1.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce půjdu a uvidíme. Kytek z jedné plochy chtějí víc a víc. Na druhou stranu tato akce trvá až do příštího roku. 8)
     
    Naposledy upraveno: 20/12/23
  2. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do akce půjdu,uvidím jak to pujde co udělám to bude,přeji
    všem farmářům pohodové vánoční svátky a v Novém roce
    hlavně pevné zdraví a klidné farmaření:)
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123

    S takovým přístupem to spíš vypadá na banána. Příště važ slova.
    Zkus si pískat doma.
     
  4. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Děsivka bude k akci taky nebo jen ty dva dny, které jsou v kalendáři akcí? (26.-27.12)
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    činčilka12 - ahojky, hřbitov bude otevřený po dobu trvání akce. Už je venku i oficiální oznámení - kuk tady ;)
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt je vidět že nerozumíte srandě,no nic budu raději mlčet,,děkuji za upozornění,smažu vše
     
    babina51 a albína1927 tohle ocenili.
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123

    Tohle mi moc srandovní nepřišlo.

    PS: mělo by jít začít libovolnou plodinou, nyní jsem zkusil začít úplňkovou plodinou, a jde to.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Do akce se samozřejmě pustím, je na dva týdny. Už se těším, jak budou od zítřka do pátku rychlíci postupně hlástit hotovo.
    A taky se těším, až ti, co hlásili, že se akce nebudou účastnit, ohlásí ukončení na všech svých ofikofarmách 8)
    Hlavní je, že akční plevel je i na Bubu na obou plochách, jak na Úplňkových polích, tak v Houbovém lese. Takže všechny akční mají dvě plochy, ta poslední slavnostní tři.
    Takže rychle splnit a pak pěstovat, chovat a vyrábět do prázdné stodoly. Už teď vím, že musím dopěstovat na Bubu 95 x náhrobní kámen a kostní keř, abych měla dodávku pro poslední úkol ;)

    EDIT: omlouvám se, na Bubu je jen jedna plocha, v Houbovém lese akční pěstovat nejde.
     
    Naposledy upraveno: 20/12/23
  9. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    T
    To je věc názorů dle počtu lajků nejsem sama.Mám jiné starosti před vánocema.
    Víc lidí píše,že nebude hrát a navážíš se jen do mě.A to ti ještě někdo děkuje za vtip.
     
    Naposledy upraveno: 20/12/23
  10. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Všechny zdravím a přeji veselé Vánoce. Do akce se tradičně zapojím, pro mne je to relax, žádné honění. Rostliny se pěstují postupně, času je dost, bude to farmaření na pohodu. Všem přeji do nového roku hodně zdraví a pevné nervy u /někdy/ pomalejšího farmaření.
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Do akce jdu, info jsem si přečetla jenom zběžně. Je toho spoustu, mám raději jednoduchý výcuc. Ale jestli budeme pěstovat postupně, začnu asi hlavní a divokou, bo mám Pikolky a na Vánoce je šoupnu na plochu. Počítám s 5ti jacky, 5x floreňák atd. prostě samý echt gold dárky xD;):p. No mohlo by se trocchu více zadařit, když bude ten Jéžíšek, ne? ;):p

    kaolín11 - díky za výpočty.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Podobné akce již tu byly mnohokrát.Stejně mám ale obavu,že spousta hráčů bude hledat osivo na pole!Tentokrát dokonce 4x!:cry:
    Asi začnu ostrovní kytkou.
    Nezapomenout zadat mletí akčních kytek do fronty.Tj.nejprve zadat mletí krmiva pro nějakou zvěřinu,nejlepe na mnoho hodin a až pak zadat do fronty akční kytku!:)
    1) stříbrným klíčem si odemknu třeba ostrovní svíčku a získám 9.999 ks ostrovní svíčky
    2) ve mlýně semelu 5 ks semínek ostrovní věncovky (Složení: 5ks jedlové větvičky+5ks ostrovní svíčky)
    3) Po semletí vysadím 5 ks osiva na plantáži
    4) za pět hodin dám do fronty dalších 5 ks osiva,a poté třeba ráno znova 5ks
    5)po napěstování ostrovní kytky zruším akční osivo ve mlýně ve frontě a mám třeba 15 ks jedlových větviček na další setbu
    6) po získání tentokrát třeba 9.999 ks farmářské svíčky,semelu 10 ks farmářské věncovky (složení: 10ks jedlových větviček+10ks farmářských svíček)
    7) vyseju na farmě a zbylé větvičky dám opět do fronty a po 5 hodinách přidám další.......atd.postup je stále stejný až do konce
    poznámka na konec : není potřeba zadávat ve mlýně x položek akční plodiny,úplně stačí jedno mletí.Tj. po pěti hodinách,(až mi naskočí jedlové větvičky) zruším mletí akční plodiny a zadám o to víc kusů a jeto!Například 15ks,20ks,30ks atd.....
    snad to nevypadá moc složitě
    příklad fronty:
    [​IMG]
    zadal sem si výrobu krmiva pro plameňáky a na druhou a třetí pozici mohu dávat akční osivo do fronty,pro okamžité semletí akčního osiva použiju faremní mlýn!
     
    Naposledy upraveno: 19/12/23
  13. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Super, děkuji, říkala jsem si, že když není oznámení, jestli se děsivka třeba neobjeví až na konci, ale ty 2 dny naplánované v kalendáři by určitě nestačily.
    Jinak akci dělat budu, jestli chci poslední sezónní trofej, tak musím :D
     
  14. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    kaolín11 - však to říkám, mám ráda výcuc. Ikdyž se mi to zdá složitý, myslím, že reál bude zase jiný. Akce se opakují jen do toho naskočit.
    Jsi borec a za mě osobně Ti moc děkuji. Pojedu podle tvého manuálu. ;)
    Všem přeji pěkný večer, správnou přípravu před zítřejší akcí a pokud možno pohodu v předvánočním čase.:)
     
  15. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Kaolín, moc děkuji za postup, čím začít, moc mi to pomůže a nejen mně. Prosím jen jaké budou působit na děsivé akční plodiny bonusy? Děkuji moc. Prima hru
     
    Naposledy upraveno: 19/12/23
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Odvolávám své tvrzení o jedné ploše. Chyba nastala někde mezi židličkou a klávesnicí. Už třetí den bojuji s bacily. Tak to bude tím. Třeštící hlava toho moc nepobrala. Děkuji Kalínovi za připomenutí taktiky. Akční bych nehledala, ale asi bych si v tomto stavu na taktiku (jinak běžně užívanou, když je to možné) zapomněla.
     
  17. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Ahoj! Nestíhám,nestíhám...Hodně náročný čas před Vánocemi...O Vánocích návštěvy,atd...Akci rozjedu a uvidím,co bude možné udělat.Ještě jsem neměla čas pořádně pročíst,co a jak.Jinak moc díky za výpočty!:)
     
  18. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Akce super těším se,děkuji a přeji všem hezké vánoční svátky a Nový rok 2024
     
  19. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Přeji pěkný den.Tvoji radu ráda použiju.Moc se v téhle hře neviznám.Mohu poprosit o radu co dát na lištu?Moc děkuji.Albína

    *Odstraněna zbytečná citace celého příspěvku - Dave Lister*
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/12/23
    babina51 tohle ocenil(a).
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Prosím o radu: která krabice otevře purpurovou svíčku?
    Moc děkuji!
    Našla jsem farmářskou, ostrovní i slavnostní, ale purpurovou ne.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.