Dobrodružství na severním pólu (20.12.2023 - 3.1.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

    Tak nevím.Dekoraci Konfetové kýchnutí,která nejde koupit mám,ale Mašlí nic nezkazíš v inventáři nemůžu najít.Tzn.,že jde jedině koupit?
     
  2. Agy2461353

    Agy2461353 Pisálek fóra

    Ahojky, akci jedu po pauze na farmě opravdu lážo plážo, a je to na měnějaký složitý. Může někdo poradit, kde seženu vánoční baňky potřebné na poli 39? A proč nemůžu po dodání na pole 5 dodat na pole 31, přestože je krabice otevřená, kouká z ní míč, což je to, jak bedny vypadají na ploše sobího expresu 2, když je dodávání možné? Díky moc
     
  3. Sluníčko

    Sluníčko Pisálek fóra

    V santově dílně lze zakoupit dekorace. za mince. Klikněte na minci a dostanete se do obchodu.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj Agy2461353,
    vánoční banka je plod vánočního stromu - vice info ZDE, pokud strom nemáš nezbývá ti nic jiného než trh. Nebo v santově dílně za * mince pořidit bednu se santa clausem a doufat, že stromek vypadne
     
    Naposledy upraveno: 2/1/24
  5. nyda

    nyda Rádoby autor

    Nějak mi ten sobí expres nejde dál. v 1.části mám vše otevřené a nic už nejde dodat, v horní mi to vázne na zeleném a fialovém klíči, sušenek mám5278, farmářských věncovek 17596, ostrovních 18666, jablek 1000 a už to dál nejde. Vše co šlo jsem dodal.
     
  6. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj poradí někdo kde vezmu dekorky do stonku 3,akci mám hotovou,ale dekorky nikde děkuji(už sem to našla,ale zase jiný problém,mám málo mincí na nákup těch dvou,jak jsem koukala někomu vypadli v každé hře a mně skoro vůbec)
     
    Naposledy upraveno: 2/1/24
    ZUZKAMAT tohle ocenil(a).
  7. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Naposledy připomínám, že všichni, kteří získají v této akci alespoň 1 řádek, se mohou zapojit i do naší soutěže. ;)
     
  9. nyda

    nyda Rádoby autor

    Asi s tím nehnu četl jsem to ale vidím nahoře a splněno: 2x sezoní žetony, bedna s neonovýmy výběhyI, 4 x kniha objednávek,
    nemám: slavnostní svíčky (jablek mám 1000 je tam zámek), pikolo a 4 x bonusy nic už tam není kam by šlo dodat. v 1. levelu je vše splněno co je vidět.(ostatní modré bedny všechny, kromě té svíčkové slavnostní).
    Zdá se že jsem to málo posunul nahoru tak jsem to neviděl,zkusím to znova dodat.
     
    Naposledy upraveno: 2/1/24
  10. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    • papulice - ahoj, píšeš, že se ti povedlo skoro vůbec dostat HM. Musíš stále do kola dávat tuto sestavu, tam jak se ti povedly HM.. Vpravo v Santově dílně je zásuvník zelená šipka. Na ten klikni a vyjede ti lišta se všemi různými složeními co jsi vytvořila. Mě se povedlo asi na 10 udělat kombinaci - dala jsem od začátku a to jsem stále jela až do 50 kola. Zkouším jiné kombinace ale na šlechtěnce jsem zatím nenarazila. Ale je to hra, nemusím mít vše. Přeji příjemnou hru.
     
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Měla jsem štěstí na 4 pokus 30 mincí a ty jsem točila stále dokola, až nyní si zkouším různé sestavy.
    Mějte se!
     
  12. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak já třeba za těch 73 pokusů 30 mincí vůbec nenašla... na 45. pokusu jsem se naštvala a točila 4 varianty, kdy jsem získala 25 mincí. Co už...
     
    Naposledy upraveno: 2/1/24
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    TIočila jsem za 25 mincí a dnes ráno jsem posledni kombinaci změnila a vyšlo to 50+30 modrá,růžová zelená,červená...
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Od dvou hodin se mi točí kytička, napadlo mě stáhnout klienta až v sedm a ten jede, tak snad dokončím.Už mi chybí jenom poslední stonek. A ještě vybrat zbytek odměn.:p;)
    Hotovo:):):)
     
    Naposledy upraveno: 2/1/24
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  15. ZUZKAMAT

    ZUZKAMAT Pisálek fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Dvě jsem koupila, konfetové kýchnutí nevím, kde se bere a stejně mi stonek ukazuje, že dekorky nemám žádné. Na poli se mi ukazují

    Asi problém, v levé části jsou šipky nahoru dolů. Já než na to přišla, tak jsem také nemohla dodávat do horní části. Předtím jsem jen překlikávala nahoru dolů. A stejně nemám dekorky, i když jsem dvě koupila.
    ***sloučeny příspěvky - multipost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/1/24
  16. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ZUZKAMAT
    Dekorace Mašlí nic nezkazíš (+) a Sváteční hod (+), které jsi koupila za hvězdičkové mince, musíš nejprve umístit na některou plochu (třeba do Parku) a pak buď několikrát sklidit (do vyčerpání poskytované odměny) nebo je můžeš rovnou z plochy odstranit (ovšem bez těch bonusů).
    Teprve pak budou dostupné v řádku ve stonku.;)
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dnes poslední dárky zabaleny a odměny za hvězdičkové mince vybrány. Také jsem jela na náhodu a šlechtěnci mi udělali radost. Dnes jsem při předposledním balení dárků narazila na další políčko s 30 mincemi. Akce byla pohodová a dala se v klidu stihnout.
     
  18. Sonča75

    Sonča75 Pisálek fóra

    Zdravím, chybí mi mince na poslední dekorku a čas do sběru je bohužel ještě 12 hodin. Kniha se asi nedá získat ještě jinak než sběrem z hodinek nebo nákupem košů, že?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    Ahoj, chybí mi 15 hvězdičkových mincí, získám je někde?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.