Dobrodružství na severním pólu (20.12.2023 - 3.1.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Dobrodružství na severním pólu ::..

    [​IMG]

    Minimální level: 3
    Další požadavky: Bahamarama, Měsíční svět
    Obtížnost akce:
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Tak pojďme na to.........
     
    INČUČUNA1959 a Kudrnová tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dávám pauzu, užiji si klidné vánoce ;)
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Uvidím co stihnu.V první řadě jsou vánoce
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    bez záruky:
    ostrovnní věncovka: 12.691 ks
    farmářská věncovka: 13.648 ks
    měsíční věncovka: 7.034 ks
    rozmanité sušenky: 2.962 ks (padátka)
    slavnostní věncovka: 9.431 ks
     
  5. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěkný den, stálo to asi hodně vymýšlení, ani se mi to nechce číst. Všechny akce jsem plnila, ale do této se mi vůbec nechce. Uvidím, jak se zítra vyspím. Vánoce jsou svátky klidu a pohody a ne se honěním po mnoha polích.

    Všem farmářkám a farmářům hodně sil do příští akce a hlavně si užijte vánoční svátky v klidu, pohodě a rodinném kruhu.;););)
     
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tentokrát akci nepojedu, dám si vánoční pauzičku, všem, kdo do akce jdou přeji hodně štěstí při její plnění, jinak všem farmářům a farmářkám přeji krásné a pohodové vánoce, a hodně zdravíčka v příštím roce 2024.
     
  7. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Ahoj.
    Do akce jdu, ale Vánoce mají přednost. Takže co udělám, to udělám. ;)
    Nadešel čas, že si říkám... klíííd, no stress (občas to ale nefunguje);):sleepy::(
     
  8. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem do akce jdu jako do každé ,ale polehoučku bez honění co dám to dám ,vánoce jsou přednější času moc nebude ,ale akce je dlouhá tak pokud bude farma šlapat tak se něco stihne.Všem farmářům přeji hezké prožití svátků
     
  9. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkné odpoledne přeji všem. Zběžně přečteno, ale do neděle se do toho určitě nepustím a po neděli se uvidí . . .. Spíše asi budu doplňovat sklady, jak na úplňkových polí, Baharamě, tak na farmě. Kdo se akce zúčastní, ať se daří a všem přeji pohodové sváteční dny.
     
  10. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Přidávám se k těm,co akci nehrají.ceny za to ani nestojí,nabízené stáje mám a na trapnosti z tajemností nejsem zvědavá.Za celý rok jich bylo dost,můžu je rozdávat.
     
  11. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, do akce se pustím, jako do každé ;). Odměny, řádky na stonku se mi líbí :). Akce trvá dlouho, takže žádný spěch, co udělám, to bude ;).
    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se vám daří ;):).
    Poděkování posílám kaolín11 ... za výpočty.
    Hezké úterý všem a ahoj :)
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    jana151049: Zdravím, tobě by měl Ježíšek nadělit nějakou jinou hru xD.

    Akce dobrá, odměny taky, času dost.
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Pitrýsek47 - díky za vtip!

    Akci určitě rozjedu! Trvá 14 dní, tak se domnívám i přesto, že se budu veselit s rodinou u stromečku, se zvládne zdárně dokončit.
    Chci si to ještě užít. protože v novém roce to s akcemi vidím móóc bledě, aspoň na mých farmách.
    Přeji všem krásný den a s chutí do nové akce = a půl je hotovo xD;)xD
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také váhám,návštěvy,pohádky,procházky,prostě co se stihne to bude;)
     
  15. anvan

    anvan Dozorce fóra

    V tomto čase takhle nabitá a překombinovaná akce? Už teď počítač flákám, protože moc nestíhám, ale no uvidíme. Jen si myslím, že nám mohli dát něco jednoduššího, poklidnějšího. Tohle jsou farmářské dostihy...:(
     
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásné sluníčkové odpoledne, tahle koncepce skombinováním více akcí do jedné dlouhé se nám s obměnami opakuje už pár let a já se na ni docela těším, času je na plnění do 3.1.2004 dost a dost, takže kdo bude chtít, tak by měl zvládnout, i když oproti loňsku se nám počty napěstovaných kytek docela o dost zvedly, čímž děkuji, kaolínovi, za výpočty ;)
    Ať už se do akce pustíte nebo ne, tak vám přeji krásné svátky prožité se svými nejmilejšími a hlavně bez stresu, nic nestojí za to se kvůli něčemu nervovat, stejně je to jen pár dnů, jako každých jiných v roce, které jsme si jen obohatili o pár zvyklostí a svět jimi nekončí, takže pokud něco nestihnete, budou dny další ;)

    [​IMG]

    Ať se nám daří :)
     
  17. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Ahoj. Zda se do akce pustím ještě přehodnotím. Já bych chtěla, ale nervy z pomalého načítání hry říkají něco jiného.... :(
     
  18. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Ahojky. Teda zdá se mi to nějak složité...sice to trvá až do 3.1.2024 , ale lidi pijí (já nemohu ze ZD), , navštěvují se a tím zdržují a je taky "HAFO" pohádek na všech různých programech a tak nějak mnoho času na farmaření nezbývá....no uvidíme....ještě kouknu co to chce a co to dá. Zatím všem krásné Vánoce....už aby bylo 15.01. 2024.....
     
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj, do akce jdu, líbí se mi řádky :) a stihnou se i vánoce :D teď jsem akci vynechala tak že tady do té se pustím :) tyto s klíči se mi líbí :D ;) tak hurá zítra na značkách a všem ať se daří ;)
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123, na písknutí neradím ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.