Zpětná vazba Dožínky a TOP1000 ... Chcete i letos TOP1000 v Dožínkách?

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem danda-vnovis, 27/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete, aby TOP1000 byla i letos součástí Dožínkové akce?

Anketa uzavřena 10/8/18.
  1. 1. ANO

    69.5%
  2. 2. NE

    30.5%
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jedná se o to, jestli má být TOPka zrušena, jak se tu většina hráčů obává, nebo
    se jen jedná o to, jestli má být součástí Dožínek nebo někdy jindy?
    Asi mi někdo blokuje vedení.
    Mimochodem, dožínky jsou slavnost na konec žní a v reálu obvykle nebývají v listopadu.
    :D
    U TOPky mi vadí chování některých "frajerů" na našem fóru, ale to asi nebude pro RT zpětná vazba.
    xD
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    přesně jak je otázka položena, tak na ní očekávají odpověď. Jestli má být Topka součástí letošních dožínek nebo nemá být součástí letošních dožínek.
    Nic dalšího v dotazu nehledejte, není to tam.
    Dobrá zpráva je, že letos by již nemělo dojít k dohadům mezi herními lokacemi. Špatná zpráva, o odměnách si nedělejme iluze.. BP lecos slíbí, ale víme, jak to pak je s dodržováním slibů. Korálový ostrov by mohl vyprávět,.
    Takže k Topce si dodejte ještě informaci, za stejných nebo podobných podmínek jako loni.

    Díky všem za hlasování
    danda
     
  3. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Hlasoval jsem ne, a to z několika důvodů:
    1) Rok od roku stále horší odměny pro prvních 1000 TOP.
    2) V první tisícovce cca 70% stejných výherců, to jenom proto že mají moře velkých zásob.

    Chtělo by to změnu a to:
    1) pokud vyhodím něco do TOPu, měl bych částečně něco dostat. Např. Za protihodnotu 10 000 dostat např. 100 BZ nebo 1 SK, 2 SH, 2 ZH, 2 UH, 1 Ramamince, 1 párty lístek, atd. podle náhodného výběru. Myslím si, že atraktivita této akce by se znásobila.
    2) každý účastník by dostal na konci dožinek dekoraci, která by poměrově dávala tolik BZ, kolik hráč dodal zboží do TOPu. V praxi to znamená, že např. za vhozených 100 milionů v protihodnotě, by dostal dekoraci, která by mu vynesla např. 10 000 BZ za 24 hodin. Tzn. že by každý dostal na konci hry dekoraci, která by mu dala jednu desetitisícinu BZ ćeleho vkladu do TOP.
     
    jan.svatek a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Ve stávající "kvalitě" a při stejném systému je TOPka klidně ke zrušení. Pokud by se zlepšily výhry, pak ať se klidně vrátí, ale takhle je to jen k vzteku.
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím farmáři,

    přinášíme vám výsledky ankety za všechny herní lokace a současně rozhodnutí vývojářského teamu. Součástí letošních dožínek bude opět TOPka. Děkujeme vám za přínosné a konstruktivní názory, nápady a návrhy. Na jejich základě se vývojářský team pokusí vytvořit férovou TOPku, která by splnila očekávání všech farmářů.

    Tak hurá plnit stodoly.

    [​IMG]
     
  6. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    zamě bych změnil TOP 1000soutěž jednotlivců za soutěž družstev kde ba TOP tvořily trhy AA....AN......BC...
    nevím kolik je trhů byla by to změnakteráby se mě líbila -mimojiné TOP jsem se zúčasnil 2x s rozdílným úspěchemxD
     
  7. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    Naprosto souhlasím s tímto příspěvkem, a taky říkam bud TOP s realnou možností ke splnění pro každého hrače , ale pokud je to nastaveno dodejte "X" zboží za protihodnotu milionu neřkuli miliard pak to není pro všechny hrače ale jen k tomu aby to naštvalo lidi kteří hraji léta a to nemluvím o těch kteří nehrají tak dlouho jako mi kteří jsme už davno za dvoustým levlem. Abych to plnil tím že do hry naleju mnohem vic peněz než jen tím že kupuji pomocníky pak to není spravedlivé a je to jen o kupní síle nebo fanatismu za každou cenu se pomocí peněz stát IN takže fair play dostava tím padem na frak !! Kéž by se vyvojaři se stejnou chutí jakou připravují Top pustili do samé hry aby se hrála mnohem líp a nestarali se jen o to aby měli větší zisky a místo halšek otravně stale kolem dokola nabízející balíčky za peníze a o ty jde asi předvším pak by jim možná vyšel i čas dát paskvil jménem "aplikace" do hratelného stavu !!!