Dožínky (23.11. - 29.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Áha, pročetla jsem,
    tak už asi vím, na co jsou ta vypadávající Dřevěná prkna. Budu nahazovat Keiře Červenoocasé... a snad (opět náhodné -.-) mi vypadá dost Dřevěných bedýnek... Které pak dám semlít?
    No, do TOPky se neženu.
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .macca.

    A v čem hraješ v klientovi nebo v prohlížeči (v jakém) ?
    Já hraji v prohlížeči (Edge) a tam se to točí i když se vytočí hlavní výhra, potom třeba odklikám i více hlavních výher najednou.
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte,
    poněkud se to vleče
    pomalu.png
    Fošen padá poskrovnu, nejhorší to bývá po ránu - včera 5, dneska dokonce jen 4. Zrzavá potvora zatím nic nedostala, však nehoří ;)
    Účastníkům TOPky držím palce, ať se udrží na co nejlepší šprušli toho žebříčku (krásy xD )
     
  4. maruska1955

    maruska1955 Pisálek fóra

    Hezkou sobotu přeji všem jen se chci zeptat kdyže budu mít ten řádek do nebe nějak jsem to nepobrala děkuji za odpověď
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    maruska1955 - ahoj, řádek získají ti, co se udrží v TOPce do pětistého místa :)

    řádek dožínky2022.png

    Hezkou sobotu
     
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    pezt Hraju taky v prohlížeči edge i když já vlastně nevím, ale usoudila jsem když jsem si pustila program a asi za čtvrt hodiny jsem se šla podívat, tak mi tam vysela tabulka s hlavní výhrou a měla jsem protočených jenom asi 15 lístků, jestli se to pod tou tabulkou točilo jsem se nedívala, ale asi ne.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na předních místech TOP zuří tuhý boj hned od začátku!:eek:
    Někdy si tak připadám,že hraji úplně jinou hru a sem tam pochybuji o svém zdraví. Ale při pohledu na žebříček,zjišťuji ,že jsem zcela zdráv!8) Co by člověk neudělal pro chvilkové zviditelnění!:wuerg:
    No nic,příští rok se asi pomátnu také a nachystám nějakej ten bambilion protihodnoty.o_O
     
  8. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    v topce jsem šla jen do zisku 10FL a končím.Nemá to smysl pro mě,nejsem takový nadšenec a borec,abych taktizovala,mamonila a pak to nacpala do topky.Hraji jen pro zábavu a v klidu.Všem nadšencům topky ať se daří.
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásný dožínkový víkend všem :) tak vidím, že "naši hráči" už reprezentují a to je supr ;) já ještě pokulhávám, chybí 43 kousků patizonu, ale po obědě přispěchám rozšířit naši skvělou komunitu xD :p držím všem, kdo se bude šplhat nahoru palečky ;)

     
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem si myslela, že když udělám tu pravou stranu k těm deseti florenům, budu mít stonek, to mně zklamalo, že není, odevzdala jsem 1 žabího prince a najednou jsem se ocitla mezi těma 3000, ani bych to plánovala, myslím si, že tam ale dlouho nevydržím, nemíním se tam cpát, jinak všem, kdo se tam udrží, veliká gratulace.
     
    Naposledy upraveno: 26/11/22
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Už se ani nedivím,že původní odměny pro TOP byly ještě horší. Jinak počkám až na neděli a teprve potom se rozhodnu,zda se zůčastním. Zjišťuji,že jsem velice líný farmář a mé zásoby jsou celkem ubohé.:cry:
    K akci: Zatím sem do sudu přihodil semleté bedýnky z akce.
     
  12. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Pochopila jsem správně, že na řádek dosáhne jen prvních 500? To se zbláznili, ne?
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím to spíše vypadá,že řádek je pouze za první místo!xD:wuerg:
     
  14. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Mám nachystáno asi čtyřnásobek protihodnoty, co loni. Teda aby mně to nebolelo a stodola to ani nepoznala. Ale budu se snažit vyčkat a hodit to tam jen v případě, že bude šance. Loni mi pětistovka unikla poměrně těsně a bolelo mně to dost. Ale vůbec nevím, jestli se udržím :D
     
  15. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    no škoda ,že RT dala florenovník jako odměnu do předešlé akce . v TOPce by to byla slušná motivace
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    508 miliard,co je to za borce,je to nadšenec hry nebo jen topky a chce vyniknout?
     
  17. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    doobeda som dokončila povinnú časť, potom som ešte doplnila nejaký ten milión láskavca, reálne povinnosti hotové, môžem sa ísť vyblázniť s ostatnými farmármixD;)

    [​IMG] 167 ks láskavca z komfortného poľa za 500 a niečo PL sa zadarilo, 200% prepadlo, lebo som točila už v noci, diamant a zlato 200+100%:music:;)

    Veľa šťastia odvážnym;)
     
  18. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Základní část splněna včetně té vhození 10 000 karafiátů do sudu abych získala 10 florenů. Sice by stačilo o cosi méně, ale tak nějak jsem to zaokrouhlila. Tímto akce na mé farmě končí.
    Přeci jen TOP hráč nejsem.
    Všem ostatním ať už budou plnit jen povinnou část nebo půjdou do TOPky držím palce. Ať se daří.
     
  19. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Základní část mám splněnou budu pěstovat dál, pomelu a hodím do sudu uvidím třeba získám i těch 10 florenů. Všem odvážlivcům kteří šli do topky držím palečky. Ostatním přeji zdárné zakončení základní části. Gratulace těm co mají splněno. Krásnou hru.
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Hotovo, včetně 10Fl ;) Do sudu něco přihodím a to jen kvůli zisku beden :p Třeba z nich vypadne něco kloudného :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.