Dožínky (23.11. - 29.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra



    Hezký večer :) odpovídám si sama sobě, protože právě tady čtu "akce je prodloužena do 22:00" ... no co na to říct xD naštěstí mám do středy dovču, nemusím ráno vstávat, takže se ohlídám a pojedu až do konce :p Jinak chybí ještě 334 patizonu a bedýnek je 38
    Tím prodloužením to bude ještě víc hodně napínavé :D
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Dej lišce prkno, ona tobě bednu :music: Beden 28ks.
    V noci spím, tak zatím takto ;)
    [​IMG]
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zdravím, v noci spím, tak ranní patizon je přezrálý. Chybí mi 3,5 otočky. Zítra bude hotovo. Kaštany už jsou všechny. Prkna liště dávám.0 Co s nimi bude dělat? Stavět si nový příbytek nebo na otop? Beden mám 29 kousků.

    Aktuálně je 45 účastníků TOPky. Nejlepší je poslední s jedním bodem. xD Všem našim TOPkařům držím palce.
     
  4. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Krásný večer
    Mě chybí 240 patizonu a od lišky mám zatím 35 beden, 3x bednu s bonusy a jinak převažují krejcary a BZ. Krásnou hru
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]
    A teď babo raď ..... jít či nejít dál :sleepy:
     
  6. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    už s e honím za stonkem TOP 500,ale opatrně,dávám z děsivky,mám toho celkem dost a nedá se s tím obchodovat,tak není velké riziko,že s tím tratím
     
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    kutilka, to ja teda vyspávam viacxD[​IMG]
    ale zajtra žačnem plniť sud8)
     
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    No konečně aspoň ocelot když nebude stonek
    001.png
    Chybí kaštani
    002.png
     
  9. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jsem tam :D Protáčím ještě PL mám za sebou 1200 ks a ještě asi 900 před sebou.
    Zatím mám z pohopole 230 ks tak uvidíme kam se dostanu. To co je teď v sudu je jen základ :D

    [​IMG]
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    DANKA722
    se polepším. Jdu spát :music:

    P.S. Beden 32ks
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem jako základ dal dodávky ve výši potřebné pro zisk všech beden (inu když je něco k mání a je za co, proč toho nevyužít?)...
    [​IMG]
    ...a koukám, že jsem to možná poněkud nadsadil (budu jistě už jen klesat).
    No ale snad mám zásoby dostatečné pro TOP500 (loni jsem je měl)... uvidíme.
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kvůli jednomu milimetru na liště se nepřipravím o hodinu spánku,o který bych přišla kdybych se v noci přiváděla ke bdělému stavu.:)
    [​IMG]
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak to já mám opačně, klidně se k bdělému stavu přivedu, protože jsem na tom momentálně takhle:

    [​IMG]
    Noc je ještě mladá, zítra nikam nemusím, tak si budu hrát, číst a poslouchat...
     
  14. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Momentálně necítim ruku od 18:00 jsem točil na kole až do 23:30.
    Protočil jsem nakonec jen 1600 PL a asi 600 mi zůstalo.

    Celkem jedno pohopole dávalo:

    [​IMG]


    Svůj cíl jsem splnil a ještě dokonce o víc :D


    [​IMG]
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tenista99
    Já ručně netočím, od toho je klikací program;)
    To bych se na takovou lopotu vykašlal.
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak u nás už je celkem dost hráčů v sestavě, jak jsou na tom TOPkaři na Slovensku? Su zhnilá přehodit přístup... 8)

    EDIT: tak jsem se přihlásila k sousedům. Mno, DANKA ještě dospává a ostatní asi taky. Tož hor sa, sousedi milí, je Vás tam jak šafránu :)
     
    Naposledy upraveno: 26/11/22
  17. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Zdravím všechny, laskavec teprve získám, už moc nechybí, splním základ a uvidím, co dál. Do topky jsem nikdy neměla šanci a ani mne to nemrzí. Hraju si pro odreagování, kdo bude usilovat o umístění v topce přeju co nejvyšší místo.
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak som neodolal a do TOP-ky som sa pustil.Uvidím ako sa to bude vyvíjať a kde skončím;);).
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Do Topky házím zatím jen bedny. Uvidím, kam to poroste a podle toho, zda budu mít dost surovin, aniž bych vyplenila stodolu do mrtě, budu dodávat. Času dost.
     
  20. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    pezt Já jsem taky včera protočila 1000 lístku a tim klikacím programem to nejde, když sem vytočila hlavní výhru, tak dál se netočilo dokud jsem tu hl. výhru neodklikla.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.