Dožínky (23.11. - 29.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Pred chvíľou som tej opici dal 11 dosiek a hodila po mne zase 3 x BS,4 x grajciare,1 debnu s bonusom,1 x 3 ponožky,1 x 3 SH a 1 x ako že mola.Tak že som zatiaľ dostal dve.Hodil som ich na plochu aj s tým ako že ocelot tak uvidím ráno čo mi s nich vylezie.Nebudem na ne čakať do pol noci;);).
     
  2. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak zatím jsem na tom takhle:

    [​IMG]

    Asi si i vstanu v noci na otočku :D Chci to mít co nejdřív hotov. Zítra večer začnu točit PL a v sobotu také.
    Bude to sranda jelikož jich mám 2.200 tak uvidíme :D
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kurnikšopa, to bude fakt běh na dlouhou trať xD Zatím jsem lišce nacpala do chřtánu prkna pětatřicetkrát, podarovala mi osm beden. No, moje nepravidelné sklízení se projevuje ;) Neva. Zítra jdu až na odpolední, tak se to kousek poposune a sobotu mám volnou, takže pokud ji neprospím, tak něco popěstuju. Všem s pravidelným přístupem současně gratuluji i závidím :)

    EDIT: hledala jsem způsob, jak postavičku vypnout, aby tam chudák nehopsala, když pro ni nemám to zvláštní krmivo. Nenašla jsem. Sem přešla od krátkozrakosti k prostorové slepotě nebo fakt žádný není?
     
    Naposledy upraveno: 24/11/22
  4. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]
    ja v mojom "veku" som nejaký zber prespala:D, ale ide to8);)

    tenista99, sused milý, super, fandím Ti;), konečne ďalšia mladá zdravá dravá krv, tu to už väčšina zabalila, asi 5 nás je, čo ideme...:pxD
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Y_n_O
    Postavička vypnout nejde, bude hopsat pořád :D
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Danka, tak to jsme na tom téměř podobně... Ale jsi lepší :)

    [​IMG]
    EDIT: pezt, díky za info. Chuderka malá, pandolišku živit dřevem a ještě ji nechat zbytečně spalovat kalorie hopsáním bez přísunu potravy... To je zákeřnost nejvyššího řádu :oops: :)
     
    Naposledy upraveno: 24/11/22
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Moje liška také hopsá až ode dneška. Po několika restartech dostala 63 prkýnek, na oplátku poslala 18 beden. Jinak převažovaly krejcary. Včera jsem se vrátila z pobytu na opačné straně zeměkoule, tak se peru s časovým posunem a nespím.
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Chcem sa vám pochváliť čo aký klenot mi vyliezol ako že dve moly=bobor oranž a roháč oranž a ako že ocelot=zberňa papagájových pierok oranž. :(:(Ešte ma čakajú 4 zbery patizónov dnes to na 100% nebude,ale až ráno.
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Bobři se přemnožili, z můr už jich mám 5 :p. Liška prkna nebaští, třeba si je odnese a chce postavit stánek, vždyť má ovoce zatím jen v bedýnce. Chybí kaštany do počtu 165 (90) a poslední patizony.
    Podzim barevně pěkný, splním pak svislou lištu a finito. Jednou už jsem se v TOP umístil a mám "skvělý" zážitek, to ještě byly v kurzu kuželky. Zkusil jsem, stačí, nic mě nepřesvědčí, ale rád budu vývoj sledovat, hlavně těch jmen (nicků), o kterých není vidu ani slechu zde na fóru a taky zahraniční týmy.
     
    Naposledy upraveno: 25/11/22
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    A podívejme kdo tu je TENISTA :D zavítal :)
    Já ani nevím proč jsem začala Dožínky, ceny taky bída :p a na řádek nedosáhnu, já tohle vypleňování zásob nemám ráda, páč se pak objeví v zátahu jiná akce a budou zásoby potřeba a po tomhle má člověk velký kulový.
    [​IMG]
    Tak že si jen tak lážo plážo pěstuju a sbírám kaštany a nevzrušuju se :D
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Naposledy upraveno: 25/11/22
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Njn,když mě to hrozně baví,i když vím že umístění nebude do 500 přesto se ráda zúčastním,zatím jsem tady,pěstuji na mini políčkách prkna nic moc,ale kaštánci padají
     
  13. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, v první řadě se všem omlouvám za mystifikaci, ale já jsem po "dožínkách 2020" okopírovala výsledek tabulky, ale i zapsala s předstihem jako TOP2021 jen ta duležitá pořadí, to že čísla jsou stejná jsem neřešila a taky jsem si byla tak jistá, že mám výsledky za rok 2021, takže ty správné prostě nemám. Chybí mi ještě 620 patizonu, trochu moc na mně, ale zítra bych základ měla mít hotový a když nic jiného hodím do poháru papuščí pírka i když mají nízkou hodnotu mám jich přes sto tisíc, třeba to bude alespoň na těch 10 florenů.
     
  14. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak při poslední sklizni vypadlo 13 prken a z nich ani jeden košík od Keiry. Vždycky padaly ale asi ta 13 byla začarovaná. Přeji příjemnou hru
     
  15. Erča101

    Erča101 Stálice fóra

    A topka má prvních 6 hráčů, co večer nespali a koupili košík :inlove:xDxDxD

    My normální do toho jdeme až večer :D
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak jsem psala,že budu jen sledovat umístění sousedů,ale trocha adrenalinu při sledování jak se propadám by mi chybělo a tak se asi později zapojím,vždyť jde jen o to se pobavitxD;)
     
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak jsem myslel že až zítra bude hotv základek ale huj večer po 21 hod to mám napěstované ale budu dál pěstovat ale už v klidu,tož hurá a hrrr na ně.

    [​IMG]
     
  18. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    ahojky, tak já zatím čekám na posledních 430 dýní a základní část bude hotová, topku nedělám, neb na ní stejně nemám dost zboží a zrujnovat stodolu si nenechám.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak už mám splněno ;)

    Screenshot_1.png

    Tak ať se vám daří :)
    [​IMG]
     
  20. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Ahojky
    Zajímalo by mne, s kolika milionama jdete do TOPky? Jen abych věděla na co se připravit.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.