Dožínky (23.11. - 29.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    raddre: tabulka, kterou uvádíš, s konečnými výsledky topky není pravdivá, takto to loni (letos v lednu) nebylo. Skončila jsem okolo 560. místa a rozhodně jsem tam naházela nějaké miliardy. Nemůžu teď narychlo najít přesné výsledky, nestíhám se v tom hrabat, ale prostě na 500. místo bylo třeba několik miliard protihodnoty.
     
  2. elen45

    elen45 Expert fóra

    visí mi tam 1 prkno a když ho dám lišce, tak píše, že nemám dost zboží (10x bedna, jinak samé BZ a peníze)
     
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Podarovat Keiru je velký problém. Z její strany žádná spolupráce, jen si tak hopká a nepřijímá nic.
    Hra se seká až to je k vzteku, za chvíli i k pláči.
    Podotýkám, že mým internetem to není, na vše ostatní reaguje pružně, jen Farmerama se s ním nepřátelí.


    ... Po dalším restartu hry se Keira konečně rozhodla spolupracovat, jen mi tam zůstává také stále viset 1 prkno ... takže zase restart nebo odhlásit se. Během několika minut samé restarty, očekávala bych, že alespoň jednou bude akce bez problémů.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/22
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    elen45, bude to zřejmě nějaká chybka, ale dárek dala i ten poslední, jen ta jednička tam zůstala viset, i když by tam měla správně být nula.
    Edit: Po restartu, už je nula, takže vše v pořádku ;)

    Děkuji moc raddre, ale jak píše maurehata, tahle tabulka je starší, je z předminulé akce. Tak třeba sem někdo minulé výsledky hodí, když ne, tak se taky nic neděje, jen by bylo fajn porovnat vývoj ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/11/22
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj elen45

    Restartuj hru a bude vše ok, stalo se mi to samé.

    Ano zdá se, že po několika obdarování již Keira nechce prkna přijímat a je potřeba restartovat hru.
    Jinak s hrou, že by se sekala problém nemám.
     
  6. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Liška už maká. Nejdřív se trochu upejpala, házela po mně jen BZ, ale pak se osmělila a naházela mi na hlavu 8 bedniček do mlýna. Tak bude co házet do sudu.
     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    maurehata - našla jsem v poznámkách k lednové topce: do 500 = 3.631.772.956
    a na 2985 bylo potřeba 319.857.359

    Krk na ta čísla nedávám, ale mé umístění je opravdu správně.
     
  8. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Hurá postavička mi už tancuje na políčkách jdu ji nakrmit.
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    radrre ... 9.1.2O22 byla prolomena hranice 1 bilionu protihodnoty. Ten okamžik jsem si zaznamenala co jsou někteří pro zviditelnění obětovat.xD
    [​IMG]
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Všetko bolo v poriadku a teraz tú malú,červenú,pažravú a neposednú potvoru opravili tak,že mi 4x akosi zabudla dať darček! :wuerg:
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Peto121

    Dárek ti zřejmě nedala, protože ji nešlo podarovat, ona si ty prkna nevzala, alespoň u sebe jsem to pozoroval, znovu jsem načetl a už to šlo zase normálně.
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt - Je to líška! Ver mi,zobrala,ale nič nedala!Aj ja som znovu načítal a potom šlo znovu dodávať,ale darček už nedala.Ráno som si pre istotu robil screeny,ale všetko bolo ok,tak teraz som ich nerobil.:eek: Nič sa nedeje,sú to obrázky,svet sa nezrúti.
     
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Přežranou lištičku jsem restartovala a zas baštila jak divá,vše v pořadkuxD
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Žádný problém ani restart, to zase dostanu na budku :D.
    Edit: Vše běží jak má i liška, 8 prkýnek si odnesla a dala bedýnky, Zuzi a 2x skoroocelota.

    Peto: Ještě, že to není straka, ta by vzala a nedala už vůbec nic ;) třeba se něco připsalo, jen nedala vědět.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/22
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  16. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Se mnou liška komunikuje od dnešního odpoledne, ale je skoupá. Dala 1x bednu s %, 2x taj.strom, 14x bedýnku a jinak jen BZ a KR. Ale to nevadí, zásoby moc velký nemám, takže se letos nezúčastním házení do sudu nebo jen tak, abych se dostala do 3000. Ale ty odměny nic moc tak pořád váhám.
     
  17. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Příště ji vezmi prknem po hlavě,uvidíš,že se jí rozsvítí ;) já po ní prknem,ona po mne bednou
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Zatím nejlepší výsledek sklizně z polí 2x1 doplněno 4pole 1x1 úctyhodných 39kaštanů a 15prken ;)
    Jdu zakrmit lišku prknem, ale pak se nemohu divit co mi za to dá xD
     
  19. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak jsem si postěžovala a ejhle první prkna dopadala;)
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Áno,veď sa aj držím hesla,kto do teba kameňom,ty do neho bejzbalkou! ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.