Dožínky (23.11. - 29.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nevrona

    nevrona Rádoby autor

    Ahoj vespolek taky patřím k těm potrefeným co se liška nezobrazuje, prken pouze 13, tak počkám co se z toho vyvrbí hezký den všem Romana
     
  2. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    U mně taky tak, liška nikde :wuerg:.
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný den vespolek, tak u mne vyzkoušeny na padátka všechny tři varianty polí a výsledek posuďte sami..., osobně si ale myslím, že kdyby se zprůměrovalo více sklizní v různých velikostech polí, tak výsledek vyjde +/- nastejno a vzhledem k tomu, že to padá hezky, tak je celkem fakt jedno, jaká pole se použijí. Až mi vyprší kombajn, dám velká pole, ty jdou krásně sklízet ručně ;)
    padátka z polí 2x2 [​IMG] z polí 2x1 [​IMG] a z polí 1x1 [​IMG]
    (Samozřejmě u prvních dvou variant doplněna o menší políčka.)

    Keiru jsem obdarovala 35x a z toho dala beden [​IMG]

    Hodně zdaru všem a ať vám to hezky padá :)
     
  4. shadov30

    shadov30 Rádoby autor

    U mne také liška není, jak se k ní dostanu
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    shadov30 - ahoj, musíš počkat, až to opraví. Chyba je nahlášená - kuk zde
     
  6. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    u mne liška je , ale prkna jaksi nejsou, a pokud vím, tak padají jen na akční ploše, takže asi zase jenom někomu
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov - ahoj, tobě prkna při sklizni nepadají ? Pokud ne, tak jedině herní podpora.

    PS: u mě liška není a s prkny jsem na tom zatím takto
    prkna01.png
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    A opraví to než skončí akce ? Tohle mne nebaví hlídat jestli se mi objeví nějaké zvířátko které nikde není.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Oprava by měla být připravena, zatím se testuje na testovacím serveru, tak snad "již brzy" bude nahrána na live servery.

    [​IMG]
     
  10. Štika

    Štika Mistr fóra

    Prken mám zatím 25 ale liška asi běží teprve k Táboru, jdu do práce tak snad večer se jí dočkám ;).
     
  11. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    u mě liška je, prkna si bere, ale dárky nedává
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  13. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, udělám základ a pak se uvidí, vím že "Dožínky" jsou adrenalinová záležitost a ne hraní s rozumem, takže si říkám, nenechám se strhnout, ale ještě nikdy mi to nevyšlo. Všem přeji požitek ze hry a těm hodně soutěživým splnění celoročního snu
    Někdo se tu ptal na loňské výsledky(odehráno v lednu 22), tak tedy:
    1.Rékuci1111171 111 111 171
    500.adina69 1 121 918 005
    1000.konerzsi58 895 465 918
    3000.szöszkebaby 254 245 219
     
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Udělala jsem si porovnání padátek - domnívám se, že je úplně jedno zda jsou 4x4 + 2x1 + 1x1 nebo pouze 1x1. V průměru se získá od 35 do 38 kaštanů a od 7 do 16 prken. Výpliv má většinu velkých polí a prkna mu padají víc než mně, já mám ze sklizně víc kaštanů. Určitě nechám na ploše velká pole, není důvod ke změně.
    Pěkný a slunečný den všem přeji, ráno bylo mlhavé, ale nyní to nemá chybu.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Keira Červenoocasá by se již na akčním poli měla ukazovat. Můžete ji naládovat prknama :p

    Restartujte hru.
    [​IMG]
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Neviem koľko krát som tú opicu obdaroval doskami.Väčšinou mi hádže za dosky grajciare a BZ. 9 x drevenú debnu,1 x ako že molu,1 x ako že ocelot to zase pribudnú lištovky ako vždy z odmien.Ale už som si za tie roky na to zvykol na tie trajláky;);).
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Už tam skáče jako divá a nemá dost, 26 prkýnek ji budu muset dát. 10 teď vypadlo z polí 2x1, zbytek 1x1.
    Edit: Ta skáče, že se pohybuje i cedule s deskama, 7 bedýnek, body, krejcary a 1 pod.strom.
    2 balíčky u patizonů rozbaleny, 58 kaštanů zatím v zásobě.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/22
  18. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    je tam, díky, jdu krmit. Jára
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Nakrmila jsem Keiru - 47x na mé farmě žádný problém: 17 dřevěných beden., 11 x BZ, 8X krejcary, 3x SH, 2x ulra, 1x vrtulky, 2 bedny s bonusy a 1 PS a 2x PV
    U výpliva po 10 "krmení" musím restartovat hru - tak to na chvíli odložím a zatím má bednu 7x, BZ- 8x, krejcary- 4x a 1x vrtulky.
     
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    19x jsem ji nakrmila a je přejedená,3x nic tak počkám až ji slehne:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.