Dožínky (23.11. - 29.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pezt, obtížnost akce pro umístění je hodnocena jako těžká. Ano bude to velmi těžké rozhodnutí se jí zúčastnit. :p
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj GordonSargent

    Kdybych mohl tak bych se určitě účastnil, ale bohužel.
    Samozřejmě rozhodování je "těžké" :p
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já vím naprosto jasně, že bych se tam ani neohřál a proto budu své shromážděné produkty prodávat. Tedy, pokud si na to ještě po základní části vzpomenu. Než já ji splním... Já totiž rád spím a ty doby, kdy jsem kvůli sklizni vstával jsou pryč;)
    Ale všem, kdož se účastní, držím palce a pěsti ať všem řádně natrhnete žaket!!!:D:D:p
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Držím palce těm, kdo se zúčastní, já jdu jen do základu, víc ani ťuk. Ale já dožínky víceméně ignoruji každý rok, takže pro mě je to stále stejné.:)
     
  5. barca279

    barca279 Vážený autor

    tie odmeny su oničom,a nechapem prečo stale všade strkaju ako odmeny tajne stromy a stajne.to je tažke dat konkretny strom alebo stajnu?ani pikolo bedne,ani nič zaujimave,ked si odmyslim riadok ktory je len do 500,tak su tam len 2 dekoracie,a nejake bonusy.budem mat velku dilemu či sa do toho pustit.rok čakania a potom akurat sklamanie
     
  6. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    no, neviem ako mi to pojde. moj ciel je spravit zaklad :) a potom sa uvidi. v praci mam takmer nulovy signal, tam toho nenahram. rano o 5 sa mi nechce zapinat pc. za 4 hodinky vecer toho moc nespravim.... este ze to vychadza na sobotu aj nedelu :)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No na spešl ploše to bude s mým omezeným přístupem zázrak, když se dostanu na konec základní části. A to jsem si plánovala, že zas letos vybílím stodolu... :)
     
  8. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, přemýšlím, že letos asi stodolu nevyplením... Odměny mne nepřesvědčily :cry:
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Někomu o odměny nejde,prostě chce vyniknout,nic proti,ale většina z nás si opravdu hraje a z adekvátní odměny je opravdu radost,z náhodných odměn většínou zklamání a ty bych za celoroční snahu vynechala.Škoda, udělám základ a budu jen sledovatxD
     
  10. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Připravená jsem, určitě se zucastnim, ale jak moc budu bláznit záleží od toho, jak moc budou bláznit ostatní. Cílem je samozřejmě do pětistovky, loni jsem to prosvihla, letos mám nicméně mnohem víc možností. Ale z odměn jsem si též na zadek úplně nesedla, tak zatím se těším jen trochu. Ale znám se, zase mne to strhne ;)
     
  11. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Bude to poprvé co se nebudu snažit. Odměny jsou rok od roku horší. Doby kdy bylo něco extra, nebo něco krásného. Nevím jestli si to nepamatuju špatně, ale kdysi mě potěšil kaštan, krásný stromeček, nebo vaření mrkvonové zavařeniny. Prostě jen vím, že jsem to získala za těžkou akci.
     
  12. Erča101

    Erča101 Stálice fóra

    Vždy jsem brala dožínky jenom jako prestižní záležitost a jsem ráda, že to bylo hned od roku 2013, kdy to ještě jelo opravdu dle skutečnosti a v zábavě. Né jak teď v miliardách.
    Svůj cíl jsem si splnila v roce 2015 a to 17. místem :inlove: a teď se už jenom prostě zúčastním a na umístění mi nezáleží.
    O nějakých fajn odměnách se nedá už vůbec mluvit - je to velké zklamání. Letos ještě hraní na nové ploše to úplně nesnáším. xD

    Všem přeji, ať se jim daří a umístí se tak, jak chtějí.
     
  13. burds

    burds Titán fóra

    Pojedu jen základ a končím.
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Škoda,že nie sú lepšie odmeny.Tešil som sa na dožinky,ale takto cesta nevedie.Urobím iba základ a potom uvidím či pôjdem ďalej alebo to zabalím.Veľmi sa mi nechce sypať do suda to čo som napestoval za dlhú dobu:(:(.Keby boli lepšie odmeny tak bez váhania do toho idem.
     
  15. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahoj ještě pořád nejsem rozhodnutá akci dělat. Chtěla bych se zkusit umístit, něco nasysleno je, ale odměny nic moc. Uvidím, asi bude záležet na náladě a jak budou přihazovat ostatní hráči. Každopádně kdo bude hrát na plno tak držím pěsti.
     
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Díky, jenže po těch letech je to naprostý rozdíl, takže tohle nám nic moc nenapoví, ovšem jak si tady pročítám diskuzi, tak si říkám, že jestli panuje stejné "nadšení" i v ostatních zemích, tak dostat se vysoko v TOPce bude brnkačka. Já se tedy o ni rozhodně pokusím a i když bych si taky dovedla představit lepší odměny, tak přesto za mě jsou současné odměny lepší než ty z ledna, minimálně v době zrání, je rozdíl sklízet např. řádek jednou za den a nebo jednou za 14 dnů....
     
    Naposledy upraveno: 23/11/22
  17. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    dinoalesi, jasné, ideme do toho, ja som pripravená do 500-vky, aj by mi nevadilo, že ma odtiaľ niekto lepší vyhodí, tak sa snažte, teda, teraz už je neskoro, celý rok sa maká8):D;)
     
  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Já asi zaujmu pozici vyčkávací - v odměnách není vůbec nic, kvůli čemu bývaly dřív dožínky pěkně motivační a skvělou akcí. Teď je to jen o miliardách protihodnoty, aby člověk získal to, co vůbec nepotřebuje. Odměny jsou pro mě letos velké zklamání. RT by si mohlo uvědomit, že v TOPce se umístí hlavně ti dlouhohrající hráči, a tak by bylo i důstojné jim něco adekvátního nabídnout...
    Uvidím, jak se to vyvine a podle toho se zapojím nebo jen mávnu rukou.
    Všem, kteří mají odhodlání a motivaci přeji hodně štěstí!!:)
     
  19. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Ked sa pestuje na specialnom poli viem že pre to neplatí MJS ale ani bonusy z kolesa šťastia ? Ďakujem
     
    moncicak7070 a maribeja tohle ocenili.
  20. martinek37

    martinek37 Perspektivní autor

    Vážení spolufarmařící, bral bych opravdu s velkou rezervou názory na odměny. Dalo by se podle toho usuzovat, že dostat se do TOP500 bude víceméně snadné. Loni tu však také nepanovalo velké nadšení a víme, jaká byla realita, že?
    Jinak si myslím, že problém je v tom, že RT bere Dožínky jako normální akci s jen trochu vylepšenými odměnami. To ale určitě nebylo původním záměrem. Nyní bych řekl, že při většině jiných akcí bychom tady všichni chválili, že je to super. U Dožínek tak nějak čekáme nějakou specialitu, kvůli které má smysl nasyslenou protihodnotu do sudu naházet. Tady by to asi měl být ten stonek, ale není. Přitom by stačilo jen málo. Alespoň nějaké konkrétní stromy či chlívky, které jsou vzácné, jacka, i ty pikolky by byly lepší. Bohužel, nic takového se nekoná.
    Do akce ale samozřejmě jdu jako každý rok.
    :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.