Dožínky (23.11. - 29.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tak jsem našel jak to bylo na prvních a posledních příčkách posledně. Celkem to v čele oproti minulé TOPce naskočilo.
    A jak to bude na chvostu se uvidí.

    [​IMG]

    [​IMG]



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Dave Lister, čísla se mění, sestava zůstává. Jak dlouho to bude ještě Pokimoki snášet být třetí na pásce?[​IMG] a po včerejším bé týmu přibyl i okresní přebor:
    [​IMG]xD
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Držte se :)
    Už se to pomalu krátí :)

    Dobrou noc
    [​IMG]
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zřejmě jim jde o to, když jim zase někdo název přeruší na prvních místech, aby to bylo sestaveno vícekrát na nejvíc bodovaných šprušlích. To je paráda. A Poláci jsou taky skvělí ;)
    Držte se, Vy všichni nejšikovnější velvyslanci naší společné komunity, a to zubynehty :inlove:
    Někteří drápky a vzhůru nohama :) Vlastně jeni drápky na jedné noze, druhou se musí držet čepici... :oops:8)
     
    Naposledy upraveno: 29/11/22
  5. babička-květa

    babička-květa Aktivní autor

    Ahoj, chci se zeptat Dožínky končí ve 14:00 nebo až za 13hodin ? Děkuji
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babička-květa končí dnes ve 22:00.
     
  7. babička-květa

    babička-květa Aktivní autor

    Dob moc děkuji za rychlou odpověď a přeji pěkné umístění v TOP,
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    babička-květa, je to od Tebe milé, ale pokud se nepletu, členové našeho záchranného týmu hrát nesmí, i když by hóóódně zazářili :)

    EDIT: Dob si to vynahradil jinak, mrkni na topovou světovou desítku a jmění (tedy přepni na krejcary). Máme mezi sebou už dva nejbohatší farmáře na světě:)
     
    Naposledy upraveno: 29/11/22
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra




    Jak psala Y_n_O hrát nesmí, ale odměny získají :p no věřím, že určitě by zazářili ;) Ale určitě teď nechci být tímto výrokem černou ovcí, jako že asi budu :oops: :p

     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A kdo by jim ty odměny nepřál? Však pro nás dělají první poslední, Ty s tím máš bohaté zkušenosti při platbách a dalších "nefunkčních" prvcích; za černou ovci by Tě mohl označit jen zapšklý závistivec :) A kdyby mohli hrát, ty odměny by si zaručeně získali sami ;)
     
    Naposledy upraveno: 29/11/22
  11. žemba1

    žemba1 Rádoby autor

    z krmit postavu neni spatne ale nevypad ani jeden floren asi je tam zapomneli dat,supr
     
    Helena1313, kamienka a -Jara05- tohle ocenili.
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Stále váhám, zda mám něco do sudu přidat, ale....

    Já bych modíkům ještě přidala, strašně nevděčná práce - kde jen berou s námi tu trpělivost:):):)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    -Jara05-, já už mám farmu skoro vybílenou, ještě čeká nářadí a rostliny z farmy. Pohanky něco málo mám, laskavec budu pěstovat ten vyšlechtěný s řádkem na poslední chvíli. Mi to neva, že do sudu hodím všechno, aspoň budu mít co dělat v dalším kvartále, abych doplnila základ :)
     
  14. muskatos

    muskatos Zelenáč fóra

    Ještě jsem sem nepsal,ale chci se zeptat,jestli by se dalo zveřejnit vše,čím vítězové dosáhnou svého skóre.
     
  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Y_n_o - skláním se před Tebou, na to opravdu nemám, abych to tam všechno naházela. Pěkně jsi mě nahlodala, ale snad vytrvám.
     
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    To by mohli udělat jedině oni sami v případě, že by se tím někde veřejně pochlubili. ;) Nicméně některé možnosti zde již byly zmíněny. např. dekorace Postřikovací umění a okamžitá sklizeň chlévů, okamžitá sklizeň rostlin pomocí řádku na superhnojivo a bonusů ze skleníku atd.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Jara05-
    Ale no tak, nenechej v tom Y_n_O :):p
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, pilnou prací :) a jak píše Dob, různými vychytávkami.
    Mně se líbí některé cifry, musí přemýšlet aby jim to "ladilo", netopýři taky dobrý a vy dvě to nevzdávejte když už bojujete ;).
    V pořadí mám dvě pilné sousedky, ale ty na fórum nepíšou.
     
    Naposledy upraveno: 29/11/22
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Pitrýsek47 - já tam zatím "hodila" jenom pár mant a činčil. Tak když z toho nic nebude, tak se z toho určitě nezhroutím. Za pomocí Postřikovacího umění budou v liště cobydup.
    A tu chvilku slávy, kdy jsem byla na 35. místě jsem si užila xDxDxD dost a dost.
    Tak si říkám, zda nebude lepší začít už konečně plnit úkoly v družstvu mám jich tam neurekem.
     
  20. radyn.m

    radyn.m Stará škola

    To by mně fakt zajímalo, zda by mi na místo aspoň 3000, stačilo vyklopit do sudu celou stodolu, včetně všeho co mám zrovna na polích xD. Mám taký neurčitý pocit, že fakt nestačilo xD.
    Všem co bojujou, držím palce ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.