Dožínky (23.11. - 29.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ještě jsem nedodělala základní ukol ještě chybí 380 akční a potom se otevře topka ale tam nepolezu i kdybych dala do posledního co mám tak bych dala možná 500 mega a to zdaleka na 3-tisícovku nestačí takže nene nedám
     
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Také mi chybí ještě dodávky rostliny na základní část - 433 ks rostlinky
    Další sklizeň mám v 15:00 a další bude asi až večer

    Krásný advent všem
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) myslím, že je nějaký problém. Neukazuje se dole počet dodaných věcí, ani po dvou restartech se to nezměnilo. Takže dodám a nevím, kolik :p

    Teď jsem znovu dodala a nic ..


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 27/11/22
  4. drah_omir

    drah_omir Rádoby autor

    Tak dnes boroc78 nasypal do suda už cez 2 biliony :D, som to prerátal takže od minulých dožinok stihol za rok
    vychovať 222 222 karate pand /najdrahší šlachtenec/ - 608 ks/deň alebo
    vypestoval na farme 1 777 777 777 ks láskavca čo je na jednom políčku 1X1 /588 polí/ 3 023 431 ks - 8 283 ks/deň alebo
    oberal na baharame žakarandy 2 157 497 303 ks čo je približne z jedneho stromu /532 polí/ 4 055 446 ks - 11 110 ks/deň alebo
    oberal najdrahší strom na desivke náhrobnu sviečku 910 746 812 ks čo je z jedného stromu / 404 polí/ 2 254 323 ks - 37 572 ks/den /desivka asi 60dní/ alebo
    to ešte nie je koniec čo dokázal vychovať a vypestovať :D:D:D sledujem ďalej :D
     
    Naposledy upraveno: 27/11/22
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo všechny dodané předměty by měly být započítány bez ohledu na to, jestli se zobrazí číslo s množstvím nově dodané protihodnoty.
     
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tedy ta Topka je hotovej masakr, píšete tady o laskavci, ve kterém levelu se vůbec pěstuje, já ho nemám, do té topky jsem už přestala dodávat, nemá to cenu.
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    drah_omir - To je pre mňa,ktorý sa farmou baví,nepredstaviteľné! Buď do toho vrazil hodne vlastných prostriedkov,alebo ten človek ani nespí.No,je tu aj tretia možnosť,že má strašne štedrú farmu a vie,čo s tým.
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahoj Dob po dodávkách to poskočilo, takže jeho počet určitě funguje, jen je to jiné :D a věřím, že se to časem upraví, asi je to trošku

    přetížené.
     
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    alebo je to hráč čo hrá farmeramu od začiatku. čiže ma veľa SH stromov a iba pretáča láskavec každý deň do aleluja :D+ ak máš 400ks jazdy na poníkovi :D iba si odklikávaš bedne
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Vsadil bych si, že základem bude Postřikovací umění a párty lístky. Tudíž hodně teoreticky se dá tolik naklikat za den. ;)
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, laskavec je dostupný od 234. levelu ;)
     
  12. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    No přesně tyto astronomické dodané částky produktů, šlěchtěnců, rostlin zvířat atd mě vedou k tomu, že vlastně nemá cenu se této akce zúčastnit, jako v životě...jakpak to asi nabyl - s jednou farmou.... to vůbec nespí a nepracuje? neúčastní se akcí přes rok? nebo má tolik štěstí atd... - a k tomu ty velmi motivující odměny - takže po Fl a jak už tu bylo řečeno co se podaří vypěstovat na nějakou tu bednu.... a jsem spokojená....
    a jinak hodně štěstí těm z vás, kdo se účastníte....
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak jsem tam něco málo hodila, chtěla jsem vidět odměny. Z asi 20 stříbrných beden nevypadlo nic co by mě potěšilo. Tím asi končím.:(:p
     
  14. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Děkuji Skali jsem v 233 levelu, tak si musím ještě chvíli počkat až udělám deset miliard bodů, zatím pořád na akční ploše pěstuji kvůli odměnám.
     
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    velice rychle klesám,chci jen vědět jestli s tím co jsem přidala se vejdu do 3000
    ;)všem borcům držím palce:)
     
  16. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Také jsem chtěla taktizovat a dodávat ke konci akce. Ale do topky nemám šanci, na to jsem moc lakomá a stodolu nebudu bílit. Ještě něco přihodím jen kvůli odměnovým bedýnkám. Hojně mi přibyly SK a SH. Všem topíkům z našich končin přeji udržení.
     
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pokud se chcete zúčastnit naší tipovačky a zkusit odhadnout, kolik protihodnoty bude nakonec potřeba na 500. místo v topce, máte čas do zítřejších 22:00. Poté již nebude možné tipovat. ;)
     
  18. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Mám dodělaný základní úkol a stále si nemůžu aktivovat stonek. Poradí někdo?
     
    INČUČUNA1959 a moncicak7070 tohle ocenili.
  19. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    Dobrý večer, prosím ako zistím na ktorom som mieste? Píše mi, dodať 41 858 667,ale neviem koľko som dodala, ani či to je na dosiahnutie riadku. Ďakujem.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ankajanko1 - pokud jsi pod SK hráči, tak tě tam mezi těmi 3000 nevidím - zřejmě máš dodáno málo.....
    Momentálně má hráč na 3000. místě vloženou protihodnotu 68.241.166.
    Pokud chceš získat stonek, musíš se udržet do 500. pozice. Hráči samozřejmě neustále přihazují a největší bitva se strhne ještě před koncem akce. Prozatím má hráč na 500. místě vloženou protihodnotu 1.199.999.600. Takže pokud se chceš dostat do té pětistovky, musíš vložit minimálně tuto hodnotu a mít připravené komodity na další přihazování.

    topka.png

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    polacka - řádek na stonku získají pouze hráči, kteří skončí v TOPce do 500. pozice (viz zde)
    Hezký večer
     
    Naposledy upraveno: 27/11/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.