Dožínky (23.11. - 29.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Dožínky a TOP 3000::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 23.11.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 29.11.2022 ve 22:00 hod.

    Obtížnost akce pro základní dokončení:

    • střední
    Obtížnost akce pro umístění v TOP 3000:
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Tak jdeme na to ...
     
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    [​IMG]
    Po menší pauze jsme opět rozhodli uspořádat další ročník tradiční tipovací soutěže, kterou již dlouholetí návštěvníci našeho herního fóra velmi dobře znají. Ano, je řeč o dožínkové tipovačce. Pokud ji ještě neznáte, nevadí! V tomto vlákně najdete veškeré podrobnosti včetně přehledu odměn pro vítěze.

    Všem našim hráčů přejeme mnoho úspěchu v TOP 3000 a budeme se těšit také na vaše tipy v soutěži!

    Váš CZ&SK Farmerama tým
     
    INČUČUNA1959, elbedna a -Jara05- tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce samozřejmě jdu, i do topky s dvěma farmama a už je to zase na spešl ploše, to mi docela vyhovuje :)
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Vyskúšam iba zo srandy, že kde sa umiestnim. Inak na dožínky celkom slabé odmeny.
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Do topky zapojím, ale jsem lakomá Barka, budu se snažit umístit do 3.000.
    Určitě si stodolu nenechám vybílit.
     
  6. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já do toho taky určitě jdu. Prakticky celý rok se vždy těším na tuto akci.
    Hraju stále aktivně jen moc už nejsem na fóru ale o dožínkách budu :)

    Docela jsem připravoval a uvidíme kam se dostanu.

    [​IMG]

    Nedavno jsem protočil asi 800 PL a udělal si něco pro začátek.
    Letošní cíl je pro mě se dostat kolem 10 miliard :D

    Nějaký PL taky mám jen bude sranda to protáčet. Přes týden pracuju a volno mám o víkendu takže asi v pátek a v sobotu se na to vrhnu.

    [​IMG]

    Všem hodně štěstí a ať se nás umístí co nejvíc :)
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také se pokusím někam zařadit jen se mi příčí ty náhodné odměny,mám docela smůlu v odtajňování a tak mi to nepřipadá moc spravedlivé za ta kvanta dodávek plodin nebo zvířat:(
     
  8. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Jak jinak,než že se do akce pustím,i když na akčních polích to moc nemusím. Uvidím,jak to půjde,klídek a hlavně si stodolu nevybílím.;)
     
  9. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tak já si klidně tu stodolu vybílím,kdyby se mi zadařilo dobré umístění,laskavec mám jen krátkou dobu.Původně jsem chtěla dál syslit a zařadit se až další sezónu,jenomže mě ty dožínky nedají spát,tudíž se přidám k ostatním a všem přeji bezva umístění:)
     
  10. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Zdravím vespolek, nějak se mi zatím nepovedlo dohledat, kolik bylo potřeba v minulé TOPce na pětistovku, pamatuje si to někdo?
    Jsem docela zvědavá, jak velká protihodnota bude potřeba letos, přeci jen ten laskavec už má vyšlechtěn velký počet hráčů, takže předpokládám, že to zase mnohonásobně vyleze nahoru a obávám se, že mi na pětistovku nebude stačit dech a přitom ten řádek "Dožínky 2022" vypadá dost dobře, ten by se hodil :p:D
    A teď jedna věcná: Budeme letos ladit erb? Já hlasuju pro :)
     
  11. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    koľko minulý rok to neviem ale tu je video z 3 rokov dozadu
     
  12. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Laskavec zatím nemám a pohanka asi stačit nebude :cry: Rozhodně jí nemám tolik jako tenista99 laskavce :eek:
     
  13. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Zkusím a uvidím. Ale za vyplenění stodoly mi ty odměny nestojí. Všem dravcům přeji co nejlepší umístění ;)
     
  14. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Do akce se zapojím, ale do topky ne. Vloni jsem si to chtěla vyzkoušet kam se dostanu, to top 3000 jsem se dostala a pak mě to chytlo a abych se tam udržela mě to stálo skoro prázdnou stodolu do teď mám problém napěstovat tolik rostlin a nachovat zvířátek. Pořád pěstuji a chovám do úkolů v družstvu tak nevím snad se toho dožiji abych i já se mohla jednou umístit třeba v top 500 :music:xD Všem co se zapojí budu držet palečky aby se umístili na co nejlepší pozici a vždy jsem pyšná na ty kteří to zvládnou, protože i my Češi jsme skvělí.
     
  15. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Z letošních dožínek jsem nějak rozčarovaná,vůbec se mi nechce otevřít vrata stodoly...ale kdo ví,možná mi ke konci rupne v " kouli" a nahrnu to tam buldozerem :D
     
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Základ splním, stodolu nebílím.
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak už je to tady :p co mě potěšilo, že to končí ve dvě a ne večer v deset, kdy jsem posledně usnula a propadla se do tisícovky xD
    Letos to bude zase divočejší, veliké zásoby mám i na baha, tak snad i s laskavcem vystačím zůstat nahoře :p

     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také jsem zklamán.Z tohohle se máme jako posadit na zadek?!?:wuerg: Řádky a dekorace na BZ dostáváme po celej rok v hojném množství,tak mohli dát do odměn něco, naco bych ještě po létech vzpomínal. Třeba jako kdysi recept na MJS! Tohle je fakt už trapný. Ještě pro zlost bednu X,ze který padá něco kloudnýho jednou za 1.000 beden!o_O
    Zůčastním se,ale pokud se mi nepodaří TOP 500,vadit mi to nebude.
     
  19. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    No. Keď čítam príspevky nedočkavých dožinkárov, tak top 3000 ani vo sne :). Mne by nestačilo vybieliť stodolu, ja by som to musel dať aj so stodolou a aj to neviem-neviem. Budem sa držať hesla nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa. Hodím niečo, aby bolo 10 florénov. To bude na tohtoročné dožinky stačiť, uprednostním radšej úlohy v družstve. Veľa šťastia.
    ....a vlastne tipnem aj toho 500-vkára
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Něco wau v odměnách v topce asi už RT nemá na skladě, i když jsme se snažili něco podsunout tak na to neslyší, nebo nechce slyšet.
    A bohužel prvotní verze byly ještě horší než to co je teď.
    Splnit mohu jen základní část, a tím pro mě celá TOP končí ;)
    Stejně jako minulé roky se účastnit nemůžeme, ale odměny dostaneme :)
    Ať se všem co se zúčastní daří a udrží se na co nejlepších pozicích :)

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.