Divoká jízda! (11.1. - 17.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ani kdyz budou neonovy chlivky? xD
     
    GordonSargent a milostivas tohle ocenili.
  2. polacka

    polacka Vévoda fóra

    To by byl zázrak. Na zázraky nevěřím.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    polacka To ani ja :p No, uvidime cim budou blazni do zvirat zakonceni 8)
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  4. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Tak že je odtajnené :Výbeh pre ťavy oranžový 2x, výbeh pre slony classic, včelí úl červený a bobrý hrad oranžový a posledný výbeh som ešte neodtajnila.
     
    evainfo a milostivas tohle ocenili.
  5. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Neuveritelne sa stalo skutocnostou - mam aj tu druhu výrobnu, tj. obidve ulohy splnené po 7. stupeň.
     
  6. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    S tím kapesným to byla legrace ... Ale dobrá, beru si z toho ponaučení, že vtipkovat asi moc neumím xD a jdu vyšťárat nějaké to SK.
    Edit: Teda v tom družstvu toho SK je fakt docela dost :)
     
    Naposledy upraveno: 14/1/17
  7. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Obtížnost akce je vysoká, v čem? Do baráku dát všichni zvířata umíme a vyšlechtit. Takže je obtížnost vysoká na množství SK nebo na penízky?
    Tyhle akce s odznaky teda vůbec nemusím, dřív se to dalo, něco jsem měla a něco došlechtila, ale tohle je přímo demotivující. Navíc i toho SK z akcí je poslední dobou velice málo.
     
  8. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Rony84, víš v čem je vysoká? No přece na peníze za superkrmivo. Každý nekupuje turbomlýn, a ni při šlehtění superkrmivo. Tak pak hledá kolik kde ho má, co může dodat, a když nemůže to najít tak je to velice obtížné. A to samé je se zvířátkama.;)
     
  9. anica16

    anica16 Aktivní autor

    ahojte tak vcera nic po nocni jsem prospala12hodin ,nyni akce dodelana takze spokojenost.ted si slechtim pro zabavu.vyssi slechtenci moc nepadaji ale snad casem se dopracuji .pohodovou nedeli preji vsem.:p
     
    evainfo a milostivas tohle ocenili.
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak jo dal jsem to celý i když jsem nechtěl stav SK celých 20ks a z tajemnic vše do lišty zase jedna pěkně vypečená akce:music:
     
  11. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    no moji sousede se cini a kupuji Sk jak vztekly, to se to bude slechtit, akci sice mam hotovou uz od prvniho dne, ale ceka nas neco dalsiho, timto jim moc dekuji a urcite oplatim dareckem
     
    evainfo, milostivas a *dareba1 tohle ocenili.
  12. milco10

    milco10 Zelenáč fóra

    V hre som splnil podmienky pre obe nové dielne ale neobjavili sa mi v inventári. Budú neskôr ?
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj milco10,

    pokus nemůžeš výrobny najít prosím restartuj hru a jestliže nebudou ani pak, napiš na herní podporu.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
    milostivas a *dareba1 tohle ocenili.
  14. klaarcca

    klaarcca Perspektivní autor

    Ahojky všem.. Tak mně chybí 6 SK abych vyšlechtila za 3 odznáčky.. no jo, se nedá nic dělat, možná to ještě do konce akce vyšlechtím bez BabyBoomu :sleepy: ale svíčkárnu mám, tak spoň tak :music: ostatním přeji mnoho štěstí a fain hru ;)
     
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahoj všici! Akci jsem udělal nakonec celou, i když jsem si celou dobu nadával do doda. První den jsem udělal vše až na poslední dva úkoly a pátral jsem v družstvu po nějaké té skývě... Žel, zbývá už jen u těch super drahých 9 a 10 úkolů na dodej takových skvostů jako třeba netopýři rockeři (mám tři, tak bych v tu ránu měl 105 SK). Zatím to mám jako kápézetku. Zatím mám 155 ks a další se melou a melou a melou...
    Z tajemných stojí za zmínku jezevec a červené opičky. Stromy by jeden považoval za výsměch, ale po přepočtu na floreny už to tak není.
    Díky sousedce jsem si šlechtil ještě pandy a mám tančící, ale k fialové je ještě daleko... Ty prokleté "zlaté" písky.
     
  16. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Tak tu sú ešte výsledky z TS, nejaké som mal aj z minula, tak je ich viac:

    Bugénvilea
    Trnka strom XL
    2x trnka strom XXL
    Hruška XXL

    Baobab XL
    Baobab XXL
    2x Mango XXL
    Strom biribá
    Kešu strom
    Kokosová palma XXL
    Achacha XL
    Figovník XXL
    Strom amherstie XXL

    Takže žiadne novinky nepadli, nevadí, za chvíľu je strombola tak tam hádam niečo padne. :)
     
  17. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Akce je docela super,ale chce to zase nějakou změnu je to pořád dokola:(
     
    evainfo a milostivas tohle ocenili.
  18. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Já jsem se rozšoupla, jsem trochu víc utrácela za SK, 477odznaků navíc.. :music:musím se příště trochu krotit. Ale že by za to prošlechtěné množství něco extra vypadlo, to fakt ne. Myslím, že tak 5 přeskoků, co stály za to.. jinak klasika genetika, pač já moc nemixuju, jen to někdy pokouším..
    Od některých sousedů taky nějaké to SK přistálo, díky za něj, budu škudlit na příště ;)
     
  19. Tatsume

    Tatsume Pisálek fóra

    Splnila jsem tři úkoly u savců a tři u ptáků. Nacpala jsem tam zvířata, která jsem původně chtěla použít na plnění úkolů v družstvu. Víc fakt nedám, a vlastně ani nechci. Splnit úkoly v tomhle typu akcí pro mne vždycky znamenají totálně si vybílit stodolu a de fato pak začínat zase od nuly, na což fakt nemám náladu...

    Mno, nebudeme si nic nalhávat, chtěla jsem hlavně lístky na kolo štěstí, a ty jsem získala, takže vlastně spkojenost...
     
  20. Ria30.

    Ria30. Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare.
    [​IMG]
    Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.​

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.