Akce Disko párty (20.4. - 26.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 19/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Stojím před stonkem a čekám na BB. Doufám, že mi něco pěkného vypadne, když jsou tam zvířátka dva dny zavřená. Domečky vypadají, že už se brzy rozpadnou. Zvířátka mám i na získání stonku ale nejsem si jistá, že dodávání už funguje bez problémů a nechci o ně přijít.
    evainfo: také hnůj vyhazuji. I když nakoupím suroviny na vývazek v obchodě, tedy za nejnižší možnou cenu, vyjde výroba na 900 krejcarů a je tedy rozhodně výhodnější suroviny prodat.
     
  2. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Zvirata (krocani) mi odadat už šli, ale holt za cenu ztráty všeho co jsem vložila předtím.

    A co na to podpora? Že mlčí? Zavolejte Standíka ... :)
     
    STYBI, evainfo a Xenie6161 tohle ocenili.
  3. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Taky čekám na BB - akci mám sice v základu splněnou, ale ještě mi chybí srdíčkové zámky na poslední dekorku do stonku.
    Dvě už mám , a dávají mi zatím BBZ na Bahamě. Šlechtění bez BB nepřineslo téměř žádné přeskoky, z 60 šlechtění jen 9x přeskok o jedno, ale chtěla jsem akci mít hotovou, abych věděla kolik zvířat můžu dát na trh....
    Všem nám přeju ať se nám při BB daří. Tulihotel mám zcela obsazený, tak snad z toho něco potěšujícího vyjde :)
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Levlef: a dorazila ti aspoň první automatická odpověď? Nemáš to někde ve spamu nebo někde jinde? Protože jak jsem byl ubezpečen před chvilinkou podporou, tak odpověď ti posílali takřka obratem a možná bys kontrolou herního účtu zjistila i jaká byla.
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  5. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ahoj:)
    hnoj nemusíš nechať prepadnúť;)
    ale ho môžeš použiť v kvetinárskom obchode:D a vyrábať napríklad kvetináče :music:
     
    STYBI a evainfo tohle ocenili.
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký, ne-pracovní dník všem chovatelům :D ... do večera je hrozně dlouho a ten "dudlík" u šlechtitelské stanice mě vážně vadí, protože to láká kliknout ... jsem to zkoušela zakrýt nějakým stromkem [​IMG] ale vedle, jak ta jedle (bělokorá) xD .... no nic, tak jsem tam postavila dýňové strašidlo [​IMG] a zatím odolávám :p ...
     
  7. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Pajdo, vážně si myslíš, že mám stav stodoly sepsaný někde v notýsku a po kontrole zjistím, že se změnil? :D :D nebo jak mám kontrolovat stav herního účtu? :)

    odpoved jsem nasla, krocany mam zpet, dekuji.
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Levlef: mnozí si stav píšou proto jsem to napsal. Sám tedy nemám ani povědomí o tom kolik čeho mám :D. No hlavně když se odpověď našla.
     
    evainfo, STYBI a Levlef tohle ocenili.
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Dodal jsem pár takových těch co vyloženě nemusím mít v chalupě a čekám na BB
    Vyzvedl jsem si pár odměn.

    Tentokráte jsem nachystán a SK mám plno, takže budu šlechtit až do vyčerpání zásob.
    Čert ví kdy se k tomu zase dokopu.
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Evoinfo,plně tě chápu! Sám jsem jich pár odkryl, a přesto, že ty potvůrky měli na to tulení tolik času, tak šla ven jen genetika. Zkoušel jsem to asi dvacetkrát. Tedy, abych nelhal, několikrát mi vrátili i 4 x základ. To zase jo. Tak jsem zase dodal zvířátka - pro změnu jiná a čekám na večer...
    Stráááášně, ale strááááášně je to dlouhé. Alespoň ale namelu zase nějaké to SK.:p;):)
     
  11. Thomas

    Thomas Pisálek fóra

    zatial som disko party nerobil, cakam na Baby Boom a vecer vyslachtim celu stodolu, mam asi 500 superkrmiva... to bude v pohode stacit...
     
  12. gubina93

    gubina93 Zelenáč fóra

    Zdravím.....nevíte někdo proč mi nejdou do stonku vložit ta neonová zvířata? ......:-(
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj gubina93,

    a máš splněnou komplet celou akci?
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  14. gubina93

    gubina93 Zelenáč fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Mám.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/4/16
    evainfo a STYBI tohle ocenili.
  15. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    zdravím a přeji všem krásné odpoledne,

    můj tulihotel je také narvaný k prasknutí již nejméně dva dny a ruce mě svrbí, ale úspěšně odolávám a jsem zvědavá čím se mi odmění.
    Zatím stále rejžuji na trhu ať jsem připravená, kdyby se objevil nějaký vyšší šlechtěnec za zajímavou cenu, abych na něj měla dostatek financí.
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Gubina93: pokud u tebe vypadá okno pro akci takto [​IMG]

    a nejdou ti i přesto umístit dekorace do nebe, tak budeš muset kontaktovat herní podporu.

    Jak kontaktovat herní podporu?
     
  17. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    gubina93 - do stonku se vkládají neonové dekorace, které se koupí za srdíčkové zámky, které se získají při šlechtění. Nezkoušíš tam náhodou dát neonové chlévy?
     
    STYBI, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ty jo co mám dělat do 6 ?to je dobao_O
     
  19. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    petaM2001: Ahoj můžeš mně přijít vysát, umýt nádobí a nanosit asi 2 kubíky hlíny na zahradu.... zaručuji, že se do 18hod nudit nebudeš :-D
     
  20. abc23

    abc23 Komisař fóra

    evainfo
    2dny odolávám, nejlepší jsou xxl broskve :D;)
    http://prntscr.com/avh1l8
    p.s. a jaktože máš růžový chlíveček? :inlove: to jde?


    taky už vydržím do BB a dám pak hned další otočku dalších 132 a pak ještě něco pro dekorace na plochu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.