Denní bonus za přihlášení / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    petaM2001 tohle ocenil(a).
  2. bohusmila

    bohusmila Zelenáč fóra

    Dnes jsem šla na "nového Kubíka" a měla bych dostat 5 párty lístků,ale kde nic tu nic.
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  3. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    bohusmila - ahoj u nového Kubíka je jenom 5x volné zatočení na kole, podívej se znovu a najeď kurzorem, ukáže se ti to, přeji příjemnou hru
     
    Naposledy upraveno: 1/10/16
  4. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    za 5hod a 50min mé konto vzroste o 9000,-kr co u vás?
     
    Naposledy upraveno: 1/10/16
  5. vercik1987

    vercik1987 Zelenáč fóra

    u mě jen 7700,- :oops:
     
  6. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Mně Kuba daruje 8100kr. - z uvedeného to bude každému stonásobek jeho levelu ;)
     
  7. jade2376

    jade2376 Rádoby autor

    Ahaaa moc děkuji hezky vecer
     
  8. Kulíšek90

    Kulíšek90 Zelenáč fóra

    Pevně doufám, že ke Kubíkovi bude zase odkaz z mapy, protože přes info jsem hned dnes zapomenul vyzvednout dárek a musel se přihlašovat znovu. Ny mapě vidím ikonu - kliknu a je to. Info sice čtu, ale není to součást mapy, není to pro mě úplně přesně součást hry - jen doplňující informace, kterou mohu, ale nmusím číst. A Kubík je přece součást hry! Tak doufám, že na mapě k němu bude zase odkaz. Místa je tam dost.
     
  9. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Kulíšek90 - nemusíš reštartovať hru, stačí kliknúť na lištu v ľavo - tam sú novinky, ikonka vyzerá ako kalendárik a dole na ovečku - denný bonus.
     
    eli2006 a petaM2001 tohle ocenili.
  10. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Paráda zase nějaká změna:)
     
    evainfo, eli2006 a petaM2001 tohle ocenili.
  11. notes72

    notes72 Perspektivní autor

    musiš kliknout vybrat.
     
    evainfo, eli2006 a petaM2001 tohle ocenili.
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Notes72: on Kubík dával párty lístky?
     
    milostivas a petaM2001 tohle ocenili.
  13. notes72

    notes72 Perspektivní autor

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    ti procenta mi budou chybet ja vzdycky dostala 20 nebo 50% na bodiky nebo hvezdicky ,parfemy a to budou porad stejne ti odmeny nebo se ti odmeny budou menit po tydnu?

    ja nakole stesti moc nechodim tak ti listky me nevadi ze je jich o dva min
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/10/16
    eli2006 a petaM2001 tohle ocenili.
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Notes72: odměny se budou z jistou dávkou pravděpodobnosti týden co týden měnit.
     
    spuntka a petaM2001 tohle ocenili.
  15. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Trochu to trvalo, myslel jsem si, že si dnes již nezatočím. Ráno jsem zprávu odkliknul, a zatočení mi přistálo až večer. Netroufám si hodnotit, zda je změna k lepšímu či ne. Zatím na ní jenom čučím.
     
  16. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Mě vždycky takové "bonusy" za přihlášení, kdy za každý den dostanete tohle, za každých 7 dní tohle a jednou za měsíc tuhle super věc, připomíná situaci u nás v práci která nastala před nějakými 2 lety, kdy vedení vytvořilo neuvěřitelně bombastické super bonusové přilepšení k platu, které spočívá v tom že pokud budu v práci celý měsíc, tak dostanu 5 000 Kč. Jenže problém nastává v okamžiku kdy si vezmete třeba dovolenou, protože to už nejste v práci celý měsíc a už dojde na krácení oné prémie. Dalším problémem je přesčasová složka, kdy nikoho v podstatě nezajímá že v Neděli strávíte v práci 13 hodin (přesčasy se u nás v práci neproplácí a musíme si je vybírat) takže v Pondělí, nebo v Úterý vám řeknou ať si ty přesčasy vyberete což zase znamená že už nejste v práci celou pracovní dobu a opět dojde na krácení.

    Tenhle systém bonusů za přihlášení mi připadá dost podobný. Přihlásíš se každý den, dostaneš tady todle, ale běda tomu kdo se 5 den opováží vynechat. To už se k žádné odměně prostě nedostaneš, protože si ji nezasloužíš.

    Hrotit to asi nemá cenu, takže mě to nechává docela klidným. Mým přístupem kdy na farmu chodím dost nepravidelně, přijdu o spoustu odměn, ale to se nedá nic dělat. Když tak kouknu na první týden, tak ani o moc nepřijdu.
     
  17. lase2

    lase2 Magnát fóra

    no já nevím, dost lidí tu pláče, ale já to zas tak černě nevidím, počítejte se mnou :
    1.) Hráč bez prémia v minulosti - každý den 1x lístek na kolo
    - každý den drobný dárek od Kubíka
    celkem tedy 14 dárků za týden
    Hráč bez prémia nyní - první den 5 lístků
    - 6 dalších dárků do konce týdne, které se mi zdají hodnotnější než dával Kubík u dortu
    celkem tedy 11 dárků za týden, něktré hodnotnější než v minulosti, a jako kompenzace jeden mega dárek měsíčně.

    2.) Hráč s prémiem v minulosti - každý den 2x lístek
    - každý den drobný dárek od Kubíka
    celkem tedy 21 dárků za týden
    Hráč s prémiem nyní - první den 5 lístků
    - 6 dalších dárků do konce týdne, které se mi zdají hodnotnější než dával Kubík u dortu
    - každý den jeden lístek na kolo jako bonus za premko, tedy 7 lístků
    celkem tedy 12 lístků + 6 dárků = 18 dárků za týden, něktré hodnotnější než v minulosti, a jako kompenzace jeden mega dárek měsíčně.

    Poškozena se tak tedy opravdu necítím, a teď jen doufat že se dárečky časem nezhorší :D
    A pro uplnost proč považuji dárečky v dalších 6ti dnech za hodnotnější - jak píše Sovinka, Kubík běžně dával SH a Zuzi super i ultra většinou po 2 ks, tady je po 5ti.

    No a ještě k tomu přerušování /nepřerušování přihlášení. Podle mého se prostě musíš přihlásit minimálně 21 x v měsíci, aby si dostal 3 klíče, a přerušení se prostě jen nezapočítá. Zkusím uvést příklad :
    - přihlašuji se nepřerušovaně každý den - např. 25 den v měsíci vyzvedávám 25 dárek (stihnu 30/31 dárků za měsíc, podle dnů)
    - vynechám přihlášení 2., 6., 10., a 12. den v měsíci, 25. den tedy vyzvedávám dárek č.21 (tratím neboť i stihnu jen 26/27 dárků za měsíc, ale o hlavní odměnu nepřijdu, dostala jsem se přes dárek č.21, kde jsem získala 3tí klíč k truhle)

    Jasně že to tak nemusí být, ale podle mého je toto správný výklad ofika a uvidíme co nám ukáže čas :D
     
    Naposledy upraveno: 1/10/16
  18. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Lase2, já jsem vytáčela SH na kole celkem často a bylo ho 4 kapky, tudíž zvýšení na 5 není skoro ničím než zaokrouhlením, zato jsem mívala štěstí a točila ho často 3-4x za sebou, zde si myslím, že takto často SH neuvidím. Nicméně psala jsem pak i další reakce, je to prostě změna, ve které dost možná budeme na stejném, jen v jiných naturáliích a v jiném porcování. Nakonec mi zřejmě bude jen chybět ten moment překvapení, který zrovna u Kuby mi nevadil.

    Zajímalo by mě, jestli bude dál i nějaká ta odměna za dosažení určitého levelu. Hlavně pro úplné začátečníky nebyly ty odměny úplně marné a i já jsem se ještě těšila na odměnu s 90.levelem. :)

    EDIT: Omlouvám se za zmatenou formulaci, i já jsem myslela SH v dárku, měla jsem často šňůru denních přihlášení, kdy 3-4 dny po sobě jsem vedle lístku dostávala 4SH. Ony byly dárky odstupňované podle levelů a já jsem na svých levelech žádné fusky a spol. nedostávala, pouze BZ, nářadí, bonus BZ ke sklizni a SH. Zrovna SH se mi dost hodilo...

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/10/16
  19. lase2

    lase2 Magnát fóra

    no já ted nepsala o SH z kola neštěstí, ale o tom které naděloval Kubula. Běžně u něj vyskočilo : Dnes jsi vyhrál 1x zatočení na kole a 2xSH, 2xSH byl tedy pevný dárek a kolo k tomu jako bonus s překvápkem. Točení je teď o 2ks na týden méně, ale zato "pevné dárky" mi přijdou hodnotnější :)
     
    petaM2001, dana9494 a njklmn tohle ocenili.
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) se mi změna docela líbí, i když bych měla raději to tajemno, které mi z bedýnky každý den vyskočí. No konečně vím, co je v poslední bedýnce, kde mi to dříve na louce u pojídání dortu, na najetí posledního dárku ukazovalo nějaký extra dárek ... no nevím, který to byl :D. O volné zatočení, jako prémiový hráč nepřijdu a získávat jeden pár ponožek, kozí chlívek, nebo katalpu taky nebylo terno (to nechci mluvit o červených pejrech) xD. Sice jsme o % na BZ asi přišli, ale získané dekorky jsou vážně paráda :p ... alespoň to tak vypadá a nováčci je získají bez těžkého pěstování akčních rostlin, když budou chodit ;). Jsem taky zvědavá, jaká výstavba se provádí na místě Kubíka :p ...
     
    Naposledy upraveno: 1/10/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.