Denní bonus za přihlášení / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Dela76,
    bohužel spadneš na nulu. Po úpravě už mód dovolené nemá vliv na bonus za denní přihlášení. Více infa: Druhy dárků
     
  2. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Ach jo,to mě tedy mrzí..děkuji za odpověd
     
  3. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Já jsem pěkný truhel. O co víc jsem se těšila na dnešní bonus, o to víc jsem zklamaná. Sice jsem na ten bonus koukala, ale oči viděly jen co chtěly. Od začátku jsem viděla jen to +100%, a myslela si, že ze všeho. Ten dodatek "BZ" mě nějak minul.
    :cry:
    No každopádně už od včera jsem si připravovala plochy tak, aby se mi to dnes co nejvíc otelilo - všude anakondy, hroši, kivi, stromy,..... od včera jsem nesklidila žáby, abych z nich dnes měla +100% a od rána jsem čekala až mi dozrají ještě i poslední chlívky a akční na hřbitově. A pak jdu slavnostně zapnout oněch +100% - a jaké překvápko, když počet plodů i zvířat zůstal stejný.
    :music:
    Teprve jsem šla dohledávat kde je chyba, ani restart nepomohl, tak jsem se šla ještě jednou kouknout jak přesně to stojí v tom textu a teprve jsem si všimla těch dvou písmen, které všechno sice vysvětlují, ale zároveň i hatí. BZ. A to mi o ně vůbec nejde, BZ nesbírám.
    :(
    No jsem zklamaná. Ale třeba tenhle bonus RT někdy do denních dárků zahrne, bylo by pěkné si moct plochy dopředu připravit. Z KŠ nikdo neví kdy se mu podaří takovou vzácnost získat, takže tady by to bylo o tu přípravu vzácnější.
    8)
     
    zejdy66 a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Mal som menší problém s denným bonusom za prihlásenie.Ráno som nevedel vziať bonus - 3x párty lístok,viackrát som reštartoval hru,nakoniec aj PC a stále sa bous nedal vziať.Po hodinke som to šiel pozrieť a...bonus už bol odfajknutý,čiže som ho vzal,ale nikde sa mi neobjavil,ani v spotrebnom tovare,ani na kolese.Mám ešte počkať?


    sopti Ďakujem.
     
    Naposledy upraveno: 31/7/18
    Tomi120 tohle ocenil(a).
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121, napiš na herní podporu a popiš jim svůj problém. Určitě na nic nečekej. Může to být způsobeno v návaznosti na včerejší problémy, které dnes ještě trvají. Jak kontaktovat herní podporu.
     
  6. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Denní bonus za přihlášení nefunguje?Nebo kde ho najdu prosím?

    Skali děkuju ,už jsem našla,paráda
     
    Naposledy upraveno: 5/6/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 a jesterka74 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.