Den volna pomocníků (20.11. - 27.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jo, Skalinko - o té železné košili hodně vypovídají naše akce, že? Stalo se hodně hloupým zvykem pěstovat 30000 bylin. A jak jsme vřískali, když se jich chtělo pouhých 16 nebo 18 tisíc... Kde že ty loňské sněhy jsou:oops::wuerg::oops:>:(
    Tak jsem se trochu věnoval matice a při šesti celých dnech a třech sklizních potřebujeme 528 políček. Při 4 sklizních stačí na těch 6 dní 396 polí. Nepočítám první a poslední den, neb nejsou celé a také nám na konci toho pěstovacího maratonu musí uzrát ty javory, né!? Není započítána náhoda - kolo štěstí a noční vstávání.
    Škoda, že se to listí nebude objevovat na běžném kole. Těch zelených mám víc než vlasů - vůbec to nestíhám protáčet.
     
    Naposledy upraveno: 19/11/19
  2. raddre

    raddre Vévoda fóra

    nadšením nejásám,ale pokud mně paměť neklame tak u "probuzení" to bylo co se týče akčních nemlich to samé, jen rostly 8.hod. a zvládlo se to v pohodě i bez bonusů a většina to zvládla v předstihu, no a pokud by zůstala intenzita vypadávaní jako u batohu, tak není co řešit (mám přebytek ve výši potřeby do této akce), jenže s tím nepočítám. Všem co se do akce pustí přeji hodně štěstí při točení, aby to pak rychleji odsypávalo.
    Taky dávám přednost rostlinám, ale stromy mám v meziprostorách na mýtině, kde jsou velkokapaciťaci,obrstromy,výrobny a pár neonových chlévu,tu ze zásady nebourám, stejně jako divošku s chlévy a stromy opět v meziprostorách a akční pěstuji jen na hlavní, zatím mi do vždy vyšlo i když někdy na knop a nepotřebovala jsem ani SH nebo vrtulky
     
  3. larelay

    larelay Analytik fóra

    No, taky se mi do toho tentokrát vůbec nechce, zbytečně komplikované, ale hlavně jsem TOPce věnovala víc času a energie, než jsem hře zvyklá (a ochotná) věnovat, tak bych raději jen volně vyklusávala :( No ale protože zvyk je železná košile (no právě, asi by to chtělo přejít na lehčí košilky :p a kašlat na zvyk), tak hrát samozřejmě budu. Moc děkuji Sopti a Skali a ostatním za rychlý a pochopitelný návod. Osobně dávám vždy kytky, stromy se mi moc neosvědčily a taky se mi hůř bourají, když dávám při prvním sběru v akci JC, nějak mi nejde se pořádně trefit na políčko a kolikrát i seberu nesklizené. Plus asi na každé farmě je to jinak, někomu to možná lépe ze stromů padá.
    Ještě že den volna pomocníků neznamená, že nebude fungovat kombajn etc., já se nejdřív lekla, že to tak bude :(, když jsem viděla název :D
     
  4. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Jak to napsala sopti,tak je to krásně srozumitelný,do akce půjdu,už je mi z těch zvířátek kvůli batohům šoufl :sleepy:,dám zase políčka a kytičky :)
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Trepifajksl - věř, že kvůli těm šíleným počtům akční vřískám v každém reportu. Ale nedaj si říct a nedaj si říct....
     
  6. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    ...odměny o ničem... Proč to hrát?
     
    vilm4 a Beznoska tohle ocenili.
  7. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Líbí se mi obrázky-podzim je krásně barevný.Akci jen tak lehce líznu,o řádek nestojím.Hlavně mě odrazují čokoládové lanýže,které mi chutnají a pořád by mě honila mlsná.Musím myslet na to,abych se vešla do židle u NB.
    Přidám písničku o kolotoči:
    Měl dědeček kolotoč,
    sežral mu ho červotoč.
    Sežral mu i figurky-
    teď prodává okurky.
    Červotoč byl nažranej
    a dědeček na-štvanej!
    A ještě něco-radši si koupím 2 JC.
     
    Naposledy upraveno: 19/11/19
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD už to začíná a ještě to nezačalo, akce byla zkrácena ... copak se ještě změní?
    (modíci to není poznámka k vám:inlove:)
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Děcka pozor došlo ke změně konce akce - místo 27.11. ve 23:59 nám zatnou tipec už ve 14:00 - tak si to když tak někde poznačte.
    PS: mi se zdálo hodně divné, že by k nám byli že táák hodní ;)

    Angelica190 - nikdy nespoléhej jen na stromy (když tak si dej celou 1 plochu karafiátu a 2 plochy třeba ořešáků) - já jedu zásadně s rostlinami, protože u stromů mám ve výsledku cca o 15% míň padátek. Taky pokud jsi už plnila v družstvu "poháry" na zvýšení % úpěšnosti vypadávání a nemáš je na stromě moudrosti v runě - doporučuji stěhovat - tzn. na každé ploše nechat 2 políčka volné (pokud je nechceš pokaždé bourat) a před sklizní umístíš poháry, dáš F5 (aktualizuješ hru), posbíráš, sundáš poháry a jdeš na další plochu, kde postup opakuješ. Mám teď vzkoušeno na farmách s nižším level u akce Život rangera, že i na farmě v 75 levelu šlo akci zvládnout bez šlechtění - a to tam mám poháry na 12% a 9%. Mluvím o pohárech a úkolů Soutěž zemědělců a Výstava upload_2019-11-19_15-57-43.png
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Kruci... ten plamének, bílou lilii a žlutý hrášek snad nedopěstuji....:p
    Do akce jdu... mám 50 Pl, tak si pohraji za 25 ks, ééé nebo k tomu pustím mimino, no v tom případě mi asi nic nezbyde :cry:, točí dokud je čím a vyhodit se nenechá.... xD
    Do začátku dám dvouzrnku, taky jí potřebuji bambilion na první obr stromek.
     
    maribeja, matlafous123 a Trepifajksl tohle ocenili.
  11. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    sopti : děkuji za zkušenost, po přečtění více příspěvků tady i v debatě o vypádávátkách jsem tedy osadila jednu celou plochu ( mýtinku) stromy - ve směsi ale všechny 20 hodinové bez upgradů , další dvě plochy osadím večer na 1x1 karafiátem a česnekem ( ten mám taky pošlechtěný na hnůj a vodu) , karafiáty jsem nacpala včera do skleníku ( chyba) a nebudu jich mít dostatek.
    Legendu mám aktivní ( poháry v ní) ale celkem jsem zatím na 22% , ty protihodnoty jsou pro mně šílené - vždy tam utopím celou stodolu , o ,,kouzlení s poháry,, jsem četla asi před půlrokem a byla to pro mně novinka - do té doby jsem měla poháry v liště protože jsem myslela že je to jen blbá dekorka k ničemu :Đ .. a taky mám v plánu zítra pojíst Ibiškovou marmeládu ( sklidit česnek), pak vyhodit ze slotu a sníst produkt +3 na květiny ( teď nevím který to byl, někde to mám napsané) ať z té sklizně alespoň trošku přibude do stodoly
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Deň voľna to je krátky čas:D:D ja si dám voľno až do konca akcie.Tie debničky nemusím čo v nej dostanem 1-5 mincí alebo viac?Zase iba náhoda?Aj tá debnička s tými šľachtencami náhoda s ktorej dostávam samé kvetináče a iné blbosti.Odkedy je tá stonka tak som s toľkých debničiek čo som otvoril dostal 3 x šľachtenca.PL tie si nechám na iné.
     
    Naposledy upraveno: 19/11/19
  13. raddre

    raddre Vévoda fóra

  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak vám nějak nevím. Už u čtení jsem ztratil chuť existovat a to jsem přečetl asi 7 řádků FAQ. Takže zůstanu zalezlej a tahle akce jde opět mimo moje zorné pole.
     
    stěby a maribeja tohle ocenili.
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jojo,Matýsku! Také jsem musel zrušit své plány na noc. Do půlnoci otočit květák a pak dát hrášek, bych ho ráno v osm mohl sklidit. No, ještě bych mohl zrušit svou účast v akci - ale farmářské mince takřka zadara? To beru. Nublony jsem přestal mít rád, sice si prubnu tu akcičku, ale ty větší počty nedostanu a tím pádem je mi dále ukradena. To jen tak na okraj.
    Na pole jsem nakonec nasel šafrán a kozlík. Rád testuji, jak která plodina je zadobře s padátky.
     
  16. kraslice1

    kraslice1 Pisálek fóra

    Zdravím vespolek.Nechci některým kazit taktiku s vypadávátky,ale akce bude páchána pouze na ploše Farmy a čok.lanýže budou vypadávat také pouze tam ;)
     
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kraslice1 - dle našeho ofi - farma = hlavní louka, divoká louka a lesní mýtina

    nebo máš odněkud jiné informace?
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Znova jsem koukal na popis akce a akční plodiny bude potřeba ještě krapet více,protože protihodnota získaných stromů z úkolů je 9.720.
    Takže to bude 28.470+365=28.835 ks akční plodiny!!
    Bednu s exotickými plody musel vymyslet fakt nějakej dobrák!xD
     
  19. kraslice1

    kraslice1 Pisálek fóra

    Jezuskote,tak to jsem to jako skoronováček ohledně akcí,špatně pochopila a děkuji za upozornění.I když - ono je to trochu matoucí,když se do popisku napíše jen Farma.Jasně,že služebně starší hráči už ví,že krom Bahamaramy to jde všude.Přeji všem nabušené pole a namazané svaly :).
     
    larelay tohle ocenil(a).
  20. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kraslice1 - nic se neděje. Hlavně že jsme si to ujasnili ;)
     
    larelay tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.