Den volna pomocníků (20.11. - 27.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Akcniho je potreba zase jako hnoje, toz nevim nevim s vikendem offline, jestli zvladnu napestovat, ale zkusim - sice radek neni nic extra, ale ona kapka ke kapce... ;)
     
  2. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    jsem v levelu 96 a stále používám karafiat. ve skleníku vše co zkracuje dobu rustu. Na baharamě budu plnit ukoly do družstva
     
  3. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    No už jsem Tě vyhlížela ....... Stručně, jasně a srozumitelně ve dvou řádcích bez omáčky okolo, ve které se jen zamotávám.
     
  4. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Jé, Skali, tak výpadek. Já jsem myslela, že před 6. musím splnit všechna ostatní plus. Děkuji
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Nemám čas ani chuť se tímto zmatkem prokousávat.
    Je to vypsané zbytečně dopodrobna a to hráče mate.
    Pokud je to však účel, tak to plní na 100%
    Já si počkám na začátek akce kde jde vše jednoduše pochopit...

    Zatím si zaspívám nějakou písničku, třeba od Ježka, Voskovce a Wericha.

    Farma je jen náhoda, jednou si dole jednou nahoře
    Život zde plyne jak voda a akcí jako moře.
    Každý v akci dopluje někdo dříve a jiný později
    Kdo zde akce nechápe ať neztrácí naději...
     
    Naposledy upraveno: 19/11/19
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Když kratší, tak kratší :
    Sázím akční, sbírám padátka, vyrábím sušenky.. nosím je do spodní lišty. Dostanu za ně javory, ty zasadím. Po úplném uzrátí sklidím listí. To dodám do plusek. Do 6 jde dodávat opakovaně. První a poslední den se můžu povozit na kolotoči :D:D
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Hurá Skali.
    Budeme se vozit na kolotoči...
    :D:D
    Až uvidíš na fóru zázraky které jenom Skali umí
    Zlaté rybky vyletí nad mraky pak porozumíš
    Že je akce náhoda které jenom tady umí
    Láska že je náhoda a bez ní hraní není...
     
    Naposledy upraveno: 19/11/19
  8. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Zasadím, sklidí, sklizené zase Zasadím... Pak to všechno umelu. Tak abych zbytečně nemlela, odměny nezaujal a úkolů v družstvu stále dost. Někdy příště (vánoční akce se blíží a bývají fajn)
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pochopil jsem dobře ,že jen na stonek je potřeba napěstovat 28.470 ks akční plodiny?!? Tentokrát se mi do akce ale vůbec nechce.Hlavně když vím co většinou padá z beden s mincemi.o_O
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Říkal jsem si, že se k tomu po nějaké době vrátím a pěkně si zazávodím, ale tohle strašidelné číslo v podobě akční kytky mě dokázalo nechat opět v klidu odpočívat a dát to zas nějaký čas opět k ledu.
     
  12. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Ano, to je ono,bedna s mincemi,díval jsem se do FAQ na odměny z této bedny a maximálně je tam uvedeno 50ks mincí.Tutto bednu vlastním z jiné akce, nejméně rok a nikdy mi 50ks mincí nevypadlo. Vždy tak 1-2. Tak nevím,nevím.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Akční je dost, ale zase akce trvá 20.-27.11. To pude ;)
    PS: to není agitace, jen suché konstatování faktů xD
     
    Naposledy upraveno: 19/11/19
  14. papulice

    papulice Veterán fóra

    jejda tolik akční napěstovat,už teď mám z toho tik..>:(
     
  15. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    Přátelé, kamarádi:D. Co dodat. Je to jako dycky8). A mimochodem, zahradnice4 - máš pravdu přecedo. Čím dál tím míň...:oops::sleepy::cry: ale jednoho krásnýho dne se to určitě zlepšíííí:);):p

    No málem bych zapoměl:wuerg:. Sopti díky za přehled;):);)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/11/19
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Já bych šel do stromů, protože mají základní dobu zrání 20 hodin, zatímco karafiát 18:54. A pro přísun padátek je rozhodující počet entit, ze kterých to padá (strom i pidipole je 1x1, čili zde to je fifty-fifty), a základní doba zrání komodity (strom 20 hodin, karafiát méně). Situace se mění s postupem do vyšších levelů, kde jsou k dispozici i rostliny s delší základní dobou zrání než 20 hodin...
    Pokud máš náhodou nějaký Zvěřinec, Výrobnu či Arboretum, vše nejlépe vytuněné na maximální počet slotů, potom je použij též, protože na plochu 2x2 tak vměstnáš větší počet entit, ze kterých ti může něco užitečného vyskočit.
     
  17. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    jan.svatek : děkuji, osadím tedy plochy stromy a platí prosím že čím více má strom protihodnotu tím je vyšší šance na padátko ? Nebo je v výsleku jedno jestli dám třeba jabloň nebo tajemné stromy?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Angelica190 jak jsem tady pochytil od zkušenějších, záleží na délce růstu-zrání,čím vyšší doba tím vyšší šance na padátko.
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky Angelico190, kdysi tu řádila Krákorka Mája(než ji otrávily akce) a ta střídala javory a ořechy. Já osobně na mýtinu jsem dával stromy s chlévy a na hlavní a divošku karafiát. Ovšem tenkrát šlo o poloviční množství padadel....
    Od té doby, co mám delší plodiny, tak je střídám - kvůli úkolům v družstvu.
    Pracně jsem navrátil stromy a zase je mám bourat? To si tedy hóóódně rozmyslím. Ale zasadím šafrán, potřebuji ho háááfo do úkolu. Dopoledne jsem tam už něco nastrkal, tak alespoň budu moci pokračovat.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jelikož mě stromy už párkrát vypekly, držím se raději rostlin. Zvyk je železná košile ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.