Den volna pomocníků (20.11. - 27.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Jsem připraven získat další staré javory na kole neštěstí - nebo cukr,drát,mandragoru a jiné potřebné věci. ;)

    [​IMG] (obrázek z druhé farmy)
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Furt lepší mravenec v noze než brouk v hlavě a drát na KŠ než do voka.
    Počítám tak dvacet pusinek na dolní řádek a asi osmdesát javorů na horní... a mám to hotový!xD
     
  3. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Řádek hotový, ještě se pokusím ve dvě zavařit KŠ a snad javory napadají :)
     
  4. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, mně už chybí jenom poslední plusko, jinak stonek fachčí, ráda bych taky konečně získala z té tajemné stáje mravence, bez chybějících chlívků se nedají plnit úkoly v družstvu, akce slušná, konečně bude hotovo celé v předstihu.
     
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mikeš i tam i ;)tam:p
    Stále chybí moooc sušenek:oops:
     
    maribeja, evainfo a Mikeš tohle ocenili.
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nevim, tocil jsem prvni den a napadalo tolik javoru, ze jsem mel hotovo vsechny nahore a jeste jich 18 zbylo... dumam tedy zda mam kvuli tomu tocit dnes zase, nejak nevidim vyznam...
    Posledni plusko jsem tedy nedelal vubec, k cemu?
     
    erime08 a evainfo tohle ocenili.
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tassadar11 KS po 14 hod. otestuju a tocit budu v pripade, pokud se spolu s javory objevi opet i plus bonusy, jako na zacatku akce. Jiny smysl nema smysl hledat, kdyz je hotovo :)
     
    radyn.m a satelit tohle ocenili.
  8. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Snad jen že vypadá jako uschlej Florenovník. xD

    [​IMG] [​IMG]
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 - akci co akci se tě ptáme na kolika polích pěstuješ akční rostlinu a ještě jsme se to nedozvěděli - potom ti radit jak na to, abys akci dokončila je složité.
    Akci jsem testovala na farmě, která je v levelu 75 - runu nemám, poháry na 21 % dohromady (při sklizních stěhuji), bonus do stodoly žádný a akci jsem dnes ráno dokončila (teda jen řádek + dekorace do něj).
    Opravdu bez tebou dodaných informací je těžko ti radit.
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Už se točí... zatím z 10 zeleňáků, 2 javory, 1 urychlovač. Z dalších 10 jeden javor a urychlovač.
    Sušenka dodána, řádek je splněný, jdu pokoušet štěstí dál.
    Potřebuji ještě jeden strom, to bude jistější z pluska, které se zpřístupnilo ,-)))
    Za párty lístky (6) ani bonus ani kupón ani list, natož strom ,-)).
     
    Naposledy upraveno: 26/11/19
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    sopti mám 210 malých políček. Rozpěstovávám 2* na velkých se SH a ZUZI potom už jenom voda a hnůj, MJS mám pořád:(;) Runu mám na stromě 29/30 Jsem lvl 210
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jsem naprosto unesena: Z 50 zelených a 10 modrých lístků celé tři javory, pět nástavců a tři pečiva. Opět uvažuji o zhudebnění takovéhle akce.
     
  13. elen45

    elen45 Expert fóra

    tak já dneska přišla o 45 zelených lístků díky své blbosti - otvírala jsem bedny a omylem jsem otevřela s lístky ač jsem jich už měla 88 tak jich vypadlo 57 - jinak z bedny taky vypadly 4 semínka volemie a 1 dvousliváka, 1 volemie se zadařila za Sahary - vždycky, když už si říkám - tak už mi chybí jen 1 strom, tak zařadí do hry další (takže chybí zase 3 a ten nešťastný mravenec)
     
    dasa1143, evainfo a jindrasofr tohle ocenili.
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    dasa1143 Jako ze pestujes na jedne jedine plose? o_O No, to se pak ale tezko divit, ze nestihas. Na zacatku diskuze to pocital Trepifajksl a uz z toho ti mohlo byt jasne, ze pri 210 pidi polich to nemuzes zvladnout, ne?

     
  15. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Ahoj sousedé, nemůžu nikde najít informaci, jestli se mi ten starý javor sklidí kombajnem bez ohledu na to, v jakém je stádiu. Jinými slovy, dosud jsem měla mezi sklizněmi takové časové rozestupy, že jsem sklidila javory v plné zralosti, ale teď jedu SH, protože zítra mám ranní a vrátím se domů, až bude po všem, ale nerada bych si svoje těžce vydřené javory sklidila ještě zelené. Musím sklízet akční kytku okolo nich do jejich zralosti ručně nebo můžu bez obav použít kombajn? Děkuju za odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 26/11/19
    maribeja tohle ocenil(a).
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    .evalumar. Kombajnem javory sklidis az v okamziku jejich plneho dozrani, do te doby jdou sklidit pouze rucne.
     
    maribeja, jindrasofr a danielka0000 tohle ocenili.
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Javorů mám 10 a k tomu 2 zlaté listy. Bonus ani jeden. Celou farmu bourat nebudu nikdy, stonek oželím:p;)
    Dekorace mám už dva dny, spodní lištu ne, padátek mi zatím zbývá 541
     
  18. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    satelit ten stary javor vyzera ako florenovnik na jesen ked ho spali mraz ;)
    a k akcii-hotova uz davno,ale potocila som par listkov na kolese,padli aj stare javory,takze na noc pojdu von,nech mam daku odmenu z tych cervenych listov co rano pozbieram,protihodnota je super ;)
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Aha, tak to my jsme jen aktivni blbci, kteri se ti, na zaklade tvych prispevku, snazi pomoct k necemu, o co vlastne nestojis :D V tom pripade se omlouvam za svuj prispevek :);)
     
  20. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak ted ještě 9 sušenek tak snad to dám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.