Den volna pomocníků (20.11. - 27.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kralslnko - já to chápu - protože když má někdo málo javorů, tak si tam může za sušenky pořídit další.
    Poslední - šesté plusko plnit nemusíš.
     
    Pitrýsek47 a manech72 tohle ocenili.
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jako například já.
    :D
    Já ho plnit budu.
    xD
     
  3. vaklaf

    vaklaf Zelenáč fóra

    ahojte, můžu porosit o radu , jak zvýšit šanci na vyskakující předměty a čím více vytunit rostliny aby rychleji rostly, vodu a hnojivo používám a když mám SH také ,děkuji ;)
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já bych to bral a hned při další akci;)vždyť je to tady o ničem a pořád o stejném:cry:
    Jinak díky za přehledná FAQ.
    Ještě se v listí hrabu.
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    vaklaf - krásně to shrnula kolegyňka skali ZDE (na zelené klikni) - radila hráčce Angelica190

    Jinak obecně platí čím delší růst ( v základu) tím větší šance na padátka.
    Pak také záleží zda máš poháry z družstva (úkol Výstava a Soutěž zemědělců) v runě nebo je stěhuješ
     
    burds a vaklaf tohle ocenili.
  6. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak akce zdárně dokončena. Stonek aktivován. V inventáři zbyly ještě 4 staré javory, tak je vysadím a't je více zhodnotím. Totiž červené listí dá více BZ a KR než starý strom. Příjemný víkend.
    V liště ještě zůstalo 180 lanýžů a 118 akční.
     
  7. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    taki jsem po 3 dnech zase online tak uvidím co stihnu 5xplus hotové do stonku ještě 6x doplnit
     
    maminka78 a evainfo tohle ocenili.
  8. -dedy55-

    -dedy55- Zelenáč fóra

    Maj prosím na pamäti, že platobné údaje sa od tvojej poslednej transakcie zmenili a svoje správy musíš teraz posielať na nové telefónne číslo. Aktuálne telefónne číslo nájdeš nižšie. Neviem kde sa mam informovat ake t.č. ked chcem platit
    SMSkou
    ,ved je tam č 7401
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -dedy55-
    nevím kdy jsi naposledy platil pomocí SMS - ale v minulosti došlo ke změně tel. čísla, na kterou se SMS s BIG kodem posílala. Postupuj dle návodu pod touto větou (kterou si nám tady zkopíroval).
    PS: příště prosím směřuj dotazy do správné sekce Dotazy k bance, platbám a florenům
     
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Uz mi vela nechyba do konca no chybaju mi padatka ale to dam je este dost casu :) Teraz vyuzivam 200% bonus na rastliny co sa mi minaju a ten konci dnes vecer no pribudla mi este 100% tak az v noci dam nieco na dlhsie aby mi pralinky,ty mam rada aj v reali mnam :)
     
    maminka78 a evainfo tohle ocenili.
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ještě 6 políček v dolní liště, potřebovala bych nějakej bonus. Javory snad vytočím na poslední chvilku. Potřebuji ještě 6 na pátou hromádku:p;)
     
    maminka78, Jonsdorf a evainfo tohle ocenili.
  12. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Komplet hotovo, celkom fajn akcia pokiaľ bolo dosť zelených lístkov na koleso.
     
    matlafous123, maminka78 a evainfo tohle ocenili.
  13. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Dobrý sobotní večer všem,tak ještě umlít 10 sušenek a bude hotovo,no hurá.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Odpoledne se z listí vyhrabalo i čunče, takže dekorace mám. Z neonové bedny mám opice, ty sem si fakt přála aj od Ježíška 8) Ve spodní liště stojím jednu dodávku před mrkvovkou, ale to se poddá. Co se vleče, neuteče a času je dost. Musím počkat na javory na kole, posledně jsem toho moc nevytočila. Tož si pak k tomu točení pustím Javory a nenaštve mě, ani když to nedohraju celé ;)
     
    Naposledy upraveno: 23/11/19
  15. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) tak já mám listí shrabáno, dařilo se na kole ,tož spodní lišta se moc neplní. Padlo celkem dost javorů, ale bonusy žádné a mám pracovní víkend, takže sklizeň jen ráno a večer, ale co už, za to se nestřílí:p
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Javoru nadbytek, horni cast splnena, ale s tema akcnima kytkama to vazne... jeste 22 susenek, z kazdy sklizne dam 3, to mame zitra pulku a v pondeli zbytek... pak dam ty duby, ale dumam zda za 12 hodin neni z kytek co stromy zabiraji nahodou vic BZ nez za to listi...
     
    davidson00 a evainfo tohle ocenili.
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Pomocí pluska jsem získal potřebný počet stromů a dnes akci dorazím.
    To je tak, když není štěstí, musí se makat.
    Když jsem jen tak zkoušel KŠ s Esc (nefunguje), zjistil jsem, že mě až tak nerozčiluje
    délka jeho točení, ale víc to, čím mě chce kolo umlátit.
    :D
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak ještě 6 (7) sušenek a je stonek (komplet hotovo i jedním + na stromky). to by dnes mohlo vyjít....
     
    davidson00, matlafous123 a evainfo tohle ocenili.
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já se s tím nějak babrám, dekorace z hromad listí už jsem vyhrabala, ale napěstovat ty pusinky mi nějak trvá :music:
    Ale času dost :)
     
    davidson00, matlafous123 a evainfo tohle ocenili.
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Pomoci pluska jsem jeste dohanela par akcnich stromu, ktere nenapadaly na KS, ale v pohode dnes hotovo.
    Hodnoceni (jako ve skole): 1*
    + pomerne vysoke pocty akcni kytky RT kompenzoval plus bonusy, ktere spolu s akcnimi javory pustil v hojne mire na KS
    + padatka i z akcni kytky v dostatecnem mnozstvi nebrzdila hladky prubeh akce
    + i bez pestovani akcni a zadarmo (jen za toceni kolem) bylo mozne ziskat super odmeny (napr. neon chlivek na hnoji nenajdu)
    + akcni polozky k dodani nezustaly jen na nahode - pokud nepadly na KS, daly se ziskat zarucene i jinak, coz hodne ocenuji
    + pekna podzimni grafika
    + zarazeni noveho prvku (kola stesti) do akce
    + TCH a TS i kdyby meli skoncit v bedne mi tentokrat nevadili, protoze byli jen za par hodin cekani na dozrani stromu
    + ostatni odmeny fajn, vcetne pekneho radku na stonku a s opravdu povedenymi dekorkami

    Palec nahoru za druhou pohodovou akci v rade. Diky RT a jen tak dal - farmari uz to potrebovali ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.