Den volna pomocníků (20.11. - 27.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kostejnesmrtelny333 - ahoj, a kdy jsi na kole točil ? Další vypadávání javorů, listí, padátek.....je zase až 26.11. od 14:00.
    (ta první akce na tyto akční předměty na KŠ skončila včera ve 14:00 hod) ;)
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  2. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    ...no mňa picne! Doteraz som o rýchlotočení nevedela. :( Zelené lístky nechávam často prepadnúť, lebo na to pomalé točenie nemám nervy. Díky Skali - esc je úplny zázrak, odteraz mi neprepadne ani lístok. :D
    Napestované už mám, ešte odtiahnuť vypadávatka a bude.
    Z neonovky padli moriaky, som spokojná. :)
    Prajem pekný večer.
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    alderonka ja som to tiez nevedela no tocila som ale tak ze som na tu sipku klik aj 2x a tak som skratila tocenie :D ono ked neprsi aspon kvapka :) kazda odmena s hodi :)

    No a mne dnes asi prsi :D mam 2x 100% a este +1 supeeeer :)
     
    Naposledy upraveno: 22/11/19
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... krásný večer všem v Den volna pomocníků, pro mě až v neděli :p i tak se podařil 2x bonusek a akce hotová, stoneček dal hezké BZ, jen ty krejcárky tam nic moc, no že já je utrácela v TOPce a teď musím chvilečku držgrešlit [​IMG] no asi déle xD

    Farmička se už rozjíždí v režimu nutných zásob, ale ještě si určitě vytočím 26-tého pár starých javorů, protože taky každý den protáčím lístky, co přijdou ze stonků, bedýnek a dekorek .. každý krejcar za ně bude teď dobrý no né? :p tak držím palce, to dáte ;)

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Skali - drobný dotaz, když použiji zmiňovanou metodu točení na kole, tak kde potom zjistím, co jsem vytočila? Děkuji

    SUPER ♥♥♥
     
    Naposledy upraveno: 22/11/19
    Skali tohle ocenil(a).
  6. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Pomoc ! Klikla som pravou miškou na môj /konečne prvý/ javor a on zmizol, niej je nikde, ani medzi stromami, ani dekorkami, nikde......čo som zbabrala ?? prosím kto vie ? :cry::cry::cry:
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jamibe - ahoj, jedině tady
    vyhrané odměny.png Ale je tam jen omezené množství zobrazených výher (- abych nekecala - tuším, že kolem 80, víc se jich nevende). Takže občas tam mrknout ;)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    dingičko - to je divné. Že bys ho zbourala ? Pokud nemáš javor v inventáři mezi stromy, tak je asi nadobro fuč. Podívej se do stodoly, jestli se ti tam neobjevil nějaký list (jestli jsi javor nesklidila) - záložka "iné". Do vyhledávátka vepiš "list".
    list ve stodole.png

    Edit: zkus se odhlásit a znovu přihlásit, pokud javor ani listí nenajdeš.
    Jinak tím zeleným tlačítkem v bublině javor sklidíš - na to pozor (když ho sklidíš - i předčasně, tak zmizí). A tím modrým se urychluje růst.
    dingi.png
     
    Naposledy upraveno: 22/11/19
    dingičko a jamibe1 tohle ocenili.
  8. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    tak to je novinka >:(, bola som len zvedavá, koľko mám ešte času do "sklizne", nebola tam červená značka. Dosť ma to rozčarovalo. Toľko snahy, pestovania, kým som sa dostala k stromu a bez výstrahy je preč. Tak dobrú noc kamaráti, idem sa vyžialiť vankúšiku a perinke :oops: držím všetkým palčeky, nech nik neurobí moju chybu :)
     
    manech72 tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dingičko - koukni tady (klik) - tam to krásně dala sopti i s obrázky.

    Pokud nezralý stromek ručně zbouráš, vrátí se do inventáře. Ale pokud ho sklidíš, tak už zmizí. A list se ti připíše do stodoly.
    Ty jsi tedy stromek asi sklidila, takže bys měla mít ve stodole nějaký list (podle toho, v jaké fázi růstu jsi ho sklidila.
     
    Naposledy upraveno: 22/11/19
    dingičko tohle ocenil(a).
  10. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Veľmi sa chcem poďakovať Skalinke, našla som jeden list. Nenapadlo ma, že strom je len na jedno použitie. U mňa platí "starého psa novým kúskom nenaučíš", a strom na jedno použitie, hmmm.... :music:
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dingičko - hlavně, že jsi lísteček našla. Teď už budeš vědět, jak na to ;)
     
    dingičko tohle ocenil(a).
  12. Jozef1962

    Jozef1962 Zelenáč fóra

    Na farmárskom kole šťastia vôbec nie sú "Pomocníci" neviete prečo???>:(>:(>:(
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jozef: Protože už skončili (na kole) budou zase až 27.11. 26.11. od 14:00

    *opraven datum na správný. sopti
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/11/19
  14. adolfek72

    adolfek72 Zelenáč fóra

    Já furt nechápu,kde seberu 3000 listí,když z jednoho stromu je jeden..
     
  15. henbane

    henbane Pisálek fóra

    nejak postrádám javory na kole štěstí ,už asi dva dny .Jak jste ne tom Vy?
     
  16. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    adolfek72 - dodává se protihodnota toho listí a ne počet ;) Když klikneš na dodat, tak ti to nabídne listy, které máš na skladě.

    zelený javorový list - 300 ph
    zlatý javorový list - 570 ph
    červený javorový list - 810 ph

    z toho vyplývá, že když máš dodat 3000 ph, tak bude např. potřebovat 4 červené listy (4*810 = 3240)

    henbane - nečteš FAQ - kdyby ano, tak víš že jedná akce byla první den spuštění a další bude 26.11. od 14:00 do 27.11. do 14:00

    Děcka uvědomte si, že FAQ vám musí někdo připravit - všechny informace tam opravdu jsou a při takových "zbytečných" dotazech máme potom pocit, že tu práci, kterou si s tím někdo dá, může zúročit i jinak. Takže by se vám mohlo také stát, že jednou se narozdíl od jiných lokací dozvíte jen název akce a kdy bude ;)
     
  17. henbane

    henbane Pisálek fóra

    kazdý list má nejakou protihodnotu .takže třeba dodáš 3 cervené a jeden zeleny a máš ty 3000.
     
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    adolfek72-jsou 3 druhy listů a mají různou protihodnotu,dáváš listí a protihodnota se ti sčítá
    henbane 26.11 od 14 hod se zase objeví
    byla jsem pomalá,mazat už nebuduxD
     
  19. elen45

    elen45 Expert fóra

    Skali a sopti přeju silné nervy - já bych to asi nedala odpovídat pořád dokola na to, co je jasné od začátku (jinak hotovo - myslím akce)
     
  20. kralslnko

    kralslnko Rádoby autor

    Ahojte ludkovia, akciu mam hotovu od vcera. Dost dobre nechapem preco nam v poslednom + davaju ako odmenu javor, ktory podla mna uz nepotrebujeme. Viete to niekto?
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.