Den volna pomocníků (20.11. - 27.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, a co Ty už máš řádek? jinak by Ti byly dekorky na nic...

    [​IMG] ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/11/19
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Milka66 - já už tam mám prd ;)
     
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, zatiaľ nemám, pracuje sa na tom [​IMG]
    ale už mám s kým súťažiť;), nabudúce to bude lepšie:D;)



    edit

    a prečo nemáš riadok v obľúbených?
    [​IMG]
    toto beriem jedným klikom hocikedy..;)
     
    Naposledy upraveno: 21/11/19
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  4. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Danka mala pravdu, teraz mi tam naskočila nová 8-hodinovka a už je bez javora. Už čakám len na pralinky, dekorky do stonku sú doma od včerajška. K novému riadku chýba splniť 4 posledné okienka. A to som pôvodne chcela túto akciu vynechať - no tento štýl akcie je super a plní sa pekne. Včera bolo trošku času - pretočila som asi 500 zelených lístkov a trošku modrých (javorov napokon bolo asi 48 kúskov), bonusy 2x 100% do stodoly a asi 3x +1 do stodoly a k tomu bonus +1 za dnešok od Kubíka ... neurobiť túto akciu by bola škoda. Teraz už len tie padátka a to pri pestovaní dlhodobiek (čo som plánovala robiť aj tak), tak sa nebojím, že by som to nezvládla.
     
  5. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    Helejte, dolná aj horná lišta sa dajú plniť súbežne ... došlo k nejakej zmene oproti pôvodnej informácii že najskôr plníme dolnú a potom sa odomkne horná lišta??

    edit 20:18 : tak už som zistil že keď prídem k poslednej pluske, tá je zamknutá a otvorí sa až po naplnení dolnej lišty ... hmm, stromov a listov mám dosť (z kolesa padlo 49 starých javorov), tak celkom nechápem načo tam dodávať (asi si sedím na kábli).
     
    Naposledy upraveno: 21/11/19
  6. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco ještě dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    Vytočila jsem 23 stromu 1 zeleny list, dostala 23 červenych listů s hodnotou 810. I kdyz splnim sušenky tak tuto akci nemuzu splnit. Jak na to? Kolik bych jich musela vytocit na splneni plusek?
    Nebo jsem je mela zasadit znovu? Uz jsem je nenasla.

    *** sloučeny příspěvky. Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/11/19
  7. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    naplň dolnú aj hornú lištu koľko ti to dovolí, dostaneš ďalšie stromy ... (alebo som to mal dať do svojho postu??)
     
  8. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    • Necituj příspěvek pod který bezprostředně píšeš, stačí užít oslovení hráče. Děkuji Natali
    * Pteranodon

    Děkuji. Zkusím.

    *odstraněna zbytečná citace
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    DandyV - ahoj, splň si tu spodní lištu, dostaneš za odměnu další javory (12 ks). Ty zasadíš, po uzrání sklidíš. Stromy zmizí - jsou na jedno použití. Listí dodáváš do těch plusek.
    (Pokud by ti pak ještě nějaké listí chybělo, můžeš si 26.11. od 14:00 hod zase nějaké javory a listí vytočit na KŠ, nebo můžeš dodávat do bonusového pluska č.6 sušenky a dostaneš další javory)

    Na celou akci potřebuješ protihodnotu v listí 20.300. Takže jestli jsi už dodala do plusek těch 23 červených listů, máš už dodáno 19.630 protihodnoty. Myslím, že nemáš problém ;)
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  10. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já mám javorové lupení dodaný a ještě zbylo.Teď jen dodělat dole lištu.Padátka nějak málo padaj.Prvním den padaly hodně a teď je to dost utáhlý.Koukám tak na polovinu.:mad:
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak ještě 4 políčka a bude hotovo (jo a to jedno + ). Došly kytky i padátka.
     
  12. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Krásné brzké ráno všem kolchozníkům...
    Tak tedy hlásím hotovo.
    No dá se pokračovat ale nevím zda budu, ceny stojí v pokračování za...

    [​IMG]


    [​IMG]

    Jak se rozhodnete Vy je vaše volba, já dávám palec dolů.​


     
    Naposledy upraveno: 22/11/19
  13. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    tak jsem zatím v pulce

    plodina : Mám 14413. Ideální stav 6175. Plním na 233,4% Hotovo 57,7%
    vypadavatko: Mám 939. Ideální stav 370. Plním na 253,8% Hotovo 62,6%
     
    GordonSargent a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  14. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Stromy uz jsem měla, zasadila, ale listy nevidím,mám dojem,že mám 0. Jak ty listy mám sehnat? Pořád to nechápu. Díky za radu,asi jsem natvrdlá....
     
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ja-pe,
    pokud jsi strom sklízela kombajnem, tak se ti sklidily a hned zmizely (jsou na jedno použití). Listy najdeš v záložce ostatní ve stodole.
    Pokud máš nějaké nesrovnalosti na herním účtu, kontaktuj herní podporu (prověří co se stalo)

    EDIT: hledej červený javorový list ;)
     
    maribeja a jana48 tohle ocenili.
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezké ráno,splněno, stonek je funkčníxDDám farmu do normálu,pokračovat budu jen s tím co mi zbylo...6x pokračování,ceny stále stejné..
     
    evainfo, maribeja a dasa1143 tohle ocenili.
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    A já myslím, že nebude. U mě určitě ne. Protočil jsem kolem 60 lístků a všeho všudy padly
    3 staré javory. A že jich na kole bylo, někdy i 4 najednou a co? Nic. Hvězdičky, parfémy,
    drát, mandragora, cukr ... a jiné naléhavě potřebné věci. Co si nevydřu, to nemám.
    To je zase krásně spravedlivě vyrovnaná hra.
    Momentálně stojím, nemám čokol. lanýže, nemám javory, nemám listí.
    Jen pusinek mám dost. Zavlažovací hrot nepotřebuji, ale mám ho také dostatek.
    A je mi to celkem jedno, věšet se nebudu.
    :DxD
     
  18. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    akce hotova, ještě dozrají staré javory cukrové (přece jen mají čevené listy větší směnnou hodnotu) a dávám farmičku do původní podoby .
    Všem co bojují přeji silný vítr ať ty listy lítaj o sto šest
     
    evainfo, kiki2305 a Skali tohle ocenili.
  19. modrýměsíc

    modrýměsíc Rádoby autor

    Prosím, kde mám sehnat další staré cukrové stromy?? Nevracejí se mi do hry. Děkuji
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modrýměsíc - ahoj, další staré javory dostaneš buď za plnění dodávek v té spodní liště a nebo v 6. plusku (lze plnit opakovaně), a nebo 26.11. od 14 hodin zase na kole štěstí.
    Stromy jsou na jedno použití, takže to, že ti po sklizni zmizely, je v pořádku.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mikeš - ahoj, tak já protočila pár stovek zelených lístků :)(a i několik modrých) - zelených mám v bednách tolik, že nevím, co s nimi (točit mě moc nebaví). Teď se hodily. (Netočila jsem tolik kvůli javorům, ale trochu jsem pokusničila - bo když někdo napíše, že nemá z 80 zatočení nic, tak nelením a jdu 80x zatočit, abych věděla, jestli nás netahá za fusekli :eek:). Nejlíp to padalo ten první den. Ten druhý jsem už maličko paběrkovala. Ale pluska mám splněná, ve stodole hromada listí, bo za ty dva dny se něco nahrabe, že jo xD Tak ještě padátka (jdu sklidit noční šafrán) a trochu akční a bude finíto :D
     
    Naposledy upraveno: 22/11/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.