Den vajec a zajíčků (14.4. - 26.4.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Ahoj petz.
    Díky za odkaz na FAQ. Už jsem na něj zapoměl, protože jsem ho nepotřeboval. Hra mi jde kromě včerejška bez problémů. Ale zkusím počítač vylepšit.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  2. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Zajíc zalévá mrkev a kašle na to mě něco dát.Dává jen když je v horní části.Co to zas je?
     
    -Jara05-, dasa1143 a VotjaVotja tohle ocenili.
  3. zdena63

    zdena63 Rádoby autor

    Mám stejnou zkušenost jako Jana , od zajíce nic nedostanu jen když je nahoře, když zalévá tak na mě kašle
     
  4. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    Zajíc je tak zaměstnaný,že nemá ani žízeň a to mám asi 30 lahviček mléka:p
     
    dasa1143 a maribeja tohle ocenili.
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký velikonoční víkend :) vzala jsem si včera malý velikonoční košík, protože byl v práci fofr a začala jsem později :p o půlnoci mě vzbudila reklama v telce, tak jsem ještě sklidila a ráno jsem nechtě klikla na delší rostlinku, tak teď čekám xD sadím na malých políčkách a dává to přes 10 krmení u Sylvie, Max má méně ale dal mi už 2x bonus 200% :p stane se, že krmím zajíčka a nic se neděje - vrátím se z jiné plochy a potom je dodávání v pohodě a počet krmení se neodečetl. Bude to dlouhé, ale krabí poklad se dá stihnout :D

     
  6. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    Ahoj,
    stačí prepnúť na inú plochu, vrátiť sa späť a je veľká šanca, že zajac bude na inom mieste ... aspoň u mňa to funguje ;)
    EDIT: hrám v klientovi
     
  7. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    U mě se zajíc objevuje jenom dole a nejde mu nic dodat.Mám přes 40 lahví,už mě to štve.
    Scorpius - díky,podle tvého návodu to funguje..-)
     
    Naposledy upraveno: 15/4/22
  8. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj mám něco podobného zalévající zajíc nechce mléko a občas i Sylvie nedá a posypku si vezme,jinak to jde celkem slušně .Také přeji všem farmářům hezké prožití jarních svátků.
     
    -Jara05-, bačkora85 a sovicka64 tohle ocenili.
  9. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Takisto som mala problem obdarovat zajca, co je dole vlavo. Ale dnes rano som zistila, ze treba klikat na to tlacitko na darovani viacej doprava, tj nasla som na ktore miesto treba kliknut a uz vsetko frci ako treba. Sice darovanie ide pomaly, 3-4-5 s cakam, ale ide, co uz, postavicky budu dostavat darceky ked napr. si davam kavu s cigaretkou a nikam sa neponahlam.
    Pekny den!
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Další sklizeň krátký plodiny na polích 2x2:
    posypka 3 ks
    mlíko 8 ks
    Nyní jsem dal pole 2x1.
    Na mobilu naštěstí vše OK!8)
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dobré dopoledne všem,
    i u mě Silvie mlíko nejdřív chtěla, pak už ne - asi měla dost (se jí nedivim :eek:). Také se mi osvědčilo odejít na jinou plochu a pak se vrátit a pokračovat. A nechvátat, přesně jak píše BigClik :)
     
  12. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak u mě zajíc chce mléko jen když zalévá mrkev a zřejmě proto,že venku prší,tak se mu zalévat nechce.Sedím u farmy a překlikávám plochy jak bl.....,ale stejně když se mi náhodou ukáže u mrkve,tak si vezme jen jednou a zase mizí.Asi se na něj vykašlu,na tohle nervy nemám.:(>:(

    A je teda hodně lakomý,už mi 3x nic nedal a mléko dostal.
     
    Naposledy upraveno: 15/4/22
    -Jara05- a Koulička1 tohle ocenili.
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Z polí 1x1 9x mléko, 4x čoko, už jsem je zrušil a dal 1x2, zajícokrálík mlsá fest, jen se musí počkat až opět vyskočí (je to chvilinka).
    Asi je to tím, že svítí sluníčko ;)
     
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    kaolín11 - krátká akční na 1x1 u mě: 8 mlék a 4 čoko, u výpliva 9 mlék a 5 čoko.
     
  15. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Pracující zajíc je stejně k ničemu. Je velmi lakomý a dává, teda aspoň mně, jenom BZ v množství 10-20 tisíc. A to jsou trochu směšné odměny, když je na postup do dalšího levelu potřeba víc jak půl miliardy bodů.
    Mávající cosi převlečené za zajíce, který se poflakuje uprostřed, je trochu štedřejší: dává floren, oranžové rama mince apod.
     
    Trepifajksl, evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Pokud králík zalévá kytky, což činí většinu času, odmítá jakoukoli nabídku. Obdarovat ho mohu jen když je u běžících pásů. Odtud se bohužel hned po vydání dárku přesune jinam, nejčastěji k zalévání. Takže se mi ho zatím podařilo obdarovat jen 5x. Max dostává pořád a už mi vydal 3x bednu s bonusy.
    Stav akčních zatím 520/120, zasazena delší rostlina, jdu na výjezd.
     
    sovicka64, evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Pobíhající zajíc ti nic moc nedá, viz přehled (KR, BZ nebo hnojivo) stojící má lepší výběr.
    Nálepka je doma.
     
    sovicka64, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Když obdarováváte Sylvii, tedy králičici co mění pozici, klikejte na ikonu sojového mléka co je v tom zeleném poli

    Screenshot_1.png

    Půjde obdarovat i v levém dolním rohu, samozřejmě je důležité počkat na dokončení animace tím že postavička zmizí a následně se objeví info okno o odměně.

    Fajn hru pezt
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. U mne dnes krmení probíhá už normálně. Oba ušáci řádně nakrmeni ;)
    Něco sázím, ale na pravidelnou sklizeň není čas :wuerg:
    Holt stonek nebude, ale účast se také počítá :) Tak bude alespoň nálepka a nějaká ta dekorka :p
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nevim, ale v klientovi mi jde dat JEDNO mliko jen když zaleva, pak zmizi a je nahore, takze smula, tam to nic neukaze i když klikam az se "rozsviti" ze je vybran... fakt to je problém NEANIMOVAT když mam vypnutou animaci v nastaveni, protože v tom tusim ze to je mozna příčina?
    Jo a prebihani sem tam to moc nepomuze, 45* se mi dole neukaze a muzu prebihat mezi plochama hodiny :-(
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.