Den vajec a zajíčků (14.4. - 26.4.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    to kde ste pobrali toľko padátiek? mne z darovaného vypadlo 1 mlieko (bola tam tajomnička), druhýkrát mám zasadené kratšie bylinky, konečne plná plocha, po druhom zbere na 20 polí, vypadli 4 mlieka, dve som darovala [​IMG] [​IMG], nazbieram a budem obdarovávať až viac naraz, dodávky rastlín znížili, až si myslím že moc:music:, a furt je zle..



    edit
    aha, kúzelné stromy..
    tie mám v lište;)
     
    Naposledy upraveno: 14/4/22
  2. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Skali díky za info;)
     
    maribeja a Skali tohle ocenili.
  3. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Paráda,klasika pokračuje - ze 3 taj.stájí - 142-tá stáj or.bobra,12-tá červená stáj netopýr a 9-tá stá žl.červenky.Jen tak dál!!!
    To mě teda baví.
    A dnes z baha TS : 2x červená agama - celkem 18ks a dokonce vykopávka-opice oranž 15x.Na tu jsem čekala,když mám několik jejich růžových stájí.To je fakt výsměch ve 232 LV !
     
    Naposledy upraveno: 15/4/22
    Janka79 a babička-květa tohle ocenili.
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som mala zaciatok perny, cestou z roboty na rehabku v autobuse som pozbierala a zasadila akcnu xDxDxD easte ze bol poloprazdny :) Dodavky mi isli dobre v lavo aj v pravo ;) Jarka aj ja som nedostala posypku a vedlajsia bosorka si smozrejme 1 pricarovala:mad:xD Sylvia sa mi da nakrmit aj ukaze co mi da ale pri cokolade sa neda vyrusit,tak si pockam az prejde inde xDxDxD Prajem peknu hru a krasne velkonocne sviatky :)
     
  5. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    No dobrý zase ale mě jde o dodaní toho zeleného tomu zajíci na tý nový ploše nic víx, slidila jsem a nic nemám navíc kde to mám vzít asi nechápu
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    DANKA722
    Je vidět,že nečteš diskuzi.Už včera jsem zmiňoval kouzelný stromy!!:cry: Dal jsem je k obříkům na divošku.8)
     
  7. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    vůbec to nefunguje,nelze dodávat ze stodoly. a krmení tajtrdlíků nic nedává.
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    cipísek53 - ahoj, celou dobu tu neřešíme nic jiného. Takže tedy znovu - o problémech RT ví, příčinu snad už našli, teď to musí otestovat a následnědně vypustit opravu na live servery.
    Sázej, sklízej a s dodáváním prozatím vyčkej
    Hezký večer

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    pinda-ada - ahoj, sojové mléko a čokoládovou posypku získáš při sklizni rostlin na akční ploše (sojové mlíko i z kouzelného stromu). Vypadává to málo, je to potřeba jen pro ty králíky, takže sázej, sklízej a něco ti určitě pro ty králíky vypadne.
    Hezký večer
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Info k opravám - chyba u dodávání by měla být již opravena. Zrestartujte hru (zavřít komplet prohlížeč/klienta) a vyzkoušejte. Pokud by se nějaké problémy ještě objevily, dejte vědět.
    Děkuji a hezký večer
     
    Naposledy upraveno: 14/4/22
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jak je vidět o nic jsem nepřišel (v diskuzi), vše při starém :), že se člověk snaží vysvětlovat :p a nedám si pokoj :D.
    Růžový ušatec dal 2x MJS a 1x pod.strom.
    Kouzelné stromy mám pořád na ostrovech.
     
  10. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Tak nevim jestli mám vůbec začínat. Už při plnění levé a pravé strany úkolu jsem musel pokaždé restartovat hru. Nyní při sklízení to zase nešlo i po načtení hry se neukazují postraní nabídky a načtení trvá dlouho a někdy se to nenačte. Opravdu tragédie.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aamperzg

    Hraješ v klientovi nebo v prohlížeči (v jakém) ?
    Problémy s načítáním mohou souviset ze stabilitou internetu.
    Již téměř od začátku kdy se přešlo na Unity používám aplikaci, kterou umí vytvořit prohlížeč Edge a hra tam funguje vcelku normálně až na známé chyby.
    Další věc je mít aktualizovaný systém, včetně všech ovladačů jednotlivých komponent a také když tak aktualizovat nebo nainstalovat herní komponenty jako Microsoft Visual C++ a také využít rady, které najdeš v technickém FAQ.
    Někdy je bohužel tragédie počítač uživatele, než hra samotná ;)
    Bohužel znám a viděl jsem z osobní zkušenosti.
     
  12. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Skali
    Dobré ráno tobě i všem ostatním!
    jak jsem se dočetla, tak dodávání je již opraveno - fajn. Ale znamená to že postavičky jsou stále v řešení? Já teď ráno několikrát zkušebně nakrmila, cca 7x zajíce, fungovalo to, dal mi pokaždé BZ (hmmm, hodnej), tak jsem obdarovávala dál, dokud se odměny ukazovaly, a pak zase najednou stopka. Padátko si to vezme a nic se neukáže. :(
     
  13. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Zdravím všechny. Zajíce se mi podařilo nakrmit jen když se pohyboval v horní části obrázku. To jsem dostala i odměnu. Jakmile šel zalévat květiny, už se se mnou nebavil, nic si nevzal, nic nedal. Pomohlo jen přejít se na jinou plochu a vrátit se, zajíc se objevil zase nahoře a dodáváním mohlo pokračovat. Samozřejmě do doby, kdy si vzpomněl, že je potřeba zalít kytky.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím .
    Jak vám to padá z polí 2x1 a1x1 ?
    Zatím jedu pole 2x2 a z krátké plodiny vypadlo 7 ks posypky a 5 mlík. Tak sem zvědavej, jak to padá z menších polí.;)
    Jinak,už mám nálepku!8)
     
  15. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Päť krát som zapla hru a len tri krát si Sylvia zobrala mlieko. Asi jej nechutí, možno ak by tam bol likér. Takto tomu mlieku prejde záruka a zvyšné mlieko môžem vyhodiť. Ostáva mi ešte 24 krabíc mlieka. Skôr ošediviem ako si to mlieko odo mňa zoberie.:oops:
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    kaolín: měl jsem malá pole přes noc, krátká i dlouhá, 10 padátek (6 mléko, 4 čoko), body a krejcary, pod.strom, 1x Zuzi, 2x FL
    Zajíci nebo králíci jsou v pohodě, makají, mlsají, tloustnou :D.
     
  17. mariana29011979

    mariana29011979 Rádoby autor

    Ahojky. Jsem na tom podobně jako badaji , zalévající zajíc nebere...jen ty nahoře.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  18. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Ahoj,ani mě nefunguje zajíček od včerejška.
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  19. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Mě zajíc bere jenom zase dole a překlikávat sem tam a čekat až skočí dolů pro mrkev je lahůdka. Opět to plno hráčům nejde ....ale je jedna vyjímka asi nemusím ani psát komu to jde všechno vždycky perfektně.

    Je tam časová prodleva, zajíc se schová (zmizí) a pak vyskočí okno, nejlíp se dodává když zalévá mrkev xDxDxD Jak je vidět asi to tím připojením nebude.
    V klient. to nejde v normální hře bez problémů.
     
    Naposledy upraveno: 15/4/22
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jasně, perfektně, na to musíš mít pořádný aparát a připojení :D.

    Ještě statistika pro kaolína: na vedlejší farmě, kam chodím oprášit pavučiny, jsem měl vejcovku na 10ti polích 2x2, na 20ti 1x2 a zbytek lilie na 1x2. Vypadlo 7 čoko a 9 mléko.
    odměny zde mnohem pestřejší než na hlavní
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.