Den vajec a zajíčků (14.4. - 26.4.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce půjdu. Když bude stonek, budu ráda. Úpravy dodávek mi připomínají přísloví: aby se vlk nažral a koza zůstala celá.
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Super na akční ploše, na tu akci se těším ;) hodně štěstí všem :D
     
  3. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ak sa nepodarí stonka, aspoň vyzbieram nejaké odmeny, Snáď aspoň padátka budú :)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem chtěla nechat farmářské Velikonoce u ledu, jako ty reálné, ale zkusím, když jsou na spešlploše a jinde si můžu farmařit podle svého. Sice mám nepravidelně rozvržený pracproces, ale to se obejde nespaním nebo dřívějším vstáváním. Třeba to klapne. Když ne, žíly si řezat nebudu. Držím pěsti všem; těm, co mají pravidelný přístup, i příštipkářům, jako já :)
     
  5. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Ta úprava je super jen dokud si ji člověk nepřečte! Změna o nula nula nic je proč?....jsem ráda, když se na farmě něco děje, ale akce by měly být oživením, nee honičkou. Tu jsme měli nedávno. Takže pojedu tak, jak se bude o svátcích stíhat, a brblat budu průběžně. Všem přeji hodně trpělivosti, a pokud to bude možné tak i hodně zábavy.

    ed. Také jsem nepochopila, proč je část akce do získání stonku střední obtížnost a zbytek vysoká, když stonek je až téměř na samém konci?
     
  6. Štika

    Štika Mistr fóra

    Opravdu žádný zázrak,do akce se pustím ale nebudu to moc řešit pokud nestihnu sklízet na čas. Spešl plochu nemám moc ráda protože na ní zapomínám. Tak uvidím co stihnu.
     
  7. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Ahooj! Akce na akčních polích nemám moc ráda.Bonusy neplatí,SH taky ne a pěstování dlouhé.A ještě do toho Velikonoce,kdy se u pc moc neposedí.No ale do akce jdu.;) Co půjde,to bude.Jinak velikonoční akce mám ráda a je to zase změna.Tak hodně úspěchů všem!:):music:
     
  8. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Ja do toho pôjdem. Objal ma covid a povedal že sa mu pri mne páči. Nedeľná oslava odvolaná ani v pondelok nikto nepríde tak mám času dosť.
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    No 3x denně nebo občas jen2x sklidit ,by mělo stačit a v pohodě se to stihne,jen tyhle šnečí akce nemám rádaNavíc má být ošklivo tak čas na farmu se najde.Košík není třeba,snad jen pro nedočkavce;)Vadí mi ale že kouzelné stromy mohou být je na akčni ploše?
     
    Naposledy upraveno: 14/4/22
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    libakos na akční plochu Kouzelný strom neumístíš. ;)
     
    findy22, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dík,radši jsem to napsala jako otázkuxDKdyž nepřemýšlíš tak se ptej;)
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak došlo ještě jednou k úpravě počtu dodávaných akčních plodin.
    FAQ k akci je již aktualizované.
    Teď už to vypadá o mnoho lépe ;)

    Fajn hru pezt
     
  13. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    No tak to už je jiná, jestli dobře počítám, tak bude potřeba:
    vejcovka - 5100
    lilie - 1080
    Díky :)
     
  14. BigClick

    BigClick Expert fóra

    dinoalesi, to iste som zratala.
    No uz mozem povedat, ze neodflakam akciu, bude cas aj na nu, aj na Velku noc.
    Pekny den!
     
  15. anvan

    anvan Dozorce fóra

    No sláva, tak po další úpravě už to vypadá velmi optimisticky! Takže děkujeme za úpravu a hurá do toho.
    Akorát teda prozatím to nějak moc nefunguje - nešlo mi nakrmit padátkem zvířátko na ploše a ani dodat zboží vlevo ani vpravo. Snad to byl jen nějaký šotek....
    edit:
    hru jsem restartovala, a to, co jsem se na začátku snažila na levou a pravou stranu vložit, tak to je vloženo. Zkusila jsem znovu dodat, ale opět to nefunguje. A postavička sežrala padátko, ale nevím, co mi za něj dala - jen padátko zmizelo. No jestli budu muset vždy hru restartovat, tak to je opět tedy superdílo. Takže raděj prozatím nic dodávat nebudeme, ne?
     
  16. kulička

    kulička Rádoby autor

    anvan: mám tentýž problém.
     
  17. pistule

    pistule Aktivní autor

    I já se přidávám, také mi nejdou dodávat kytky ani plody stromů. Zatím je čas, než se napěstují rostliny, tak doufám, že to opraví.

    Tak už to funguje. :c)
     
    Naposledy upraveno: 14/4/22
  18. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, mě běží hra bez problémů ;). Pravá i levá strana dodána a teď už jen napěstovat rostlinky. Ta upravená dodávka počtu rostlin už je hodně fajn. Uvidíme, jak se zadaří a snad nebudu zapomínat sklízet. Všem mnoho farmářských úspěchů a ať vám farma frčí bez problémů. Hezký slunný čtvrtek :)
     
    findy22 a ivetakuc tohle ocenili.
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Po restartu hry by mělo jít normálně dodávat na pravou a levou stranu.
     
  20. Spozy

    Spozy Pisálek fóra

    Tak to je zase super, když chci něco dodat, tak musím pokaždé restartovat :mad: a ani netuším jestli mi byla připsána nějaká odměna, protože se to okamžitě zaseká >:(, tak mooooooc děkuji...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.