Den vajec a zajíčků (14.4. - 26.4.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Klikejte hodně před zajíce až k víku, ale na mobilu to jde asi hůř :). Čoko u hnoje, no jako nápad divný, ale barvou ladí :D. Odklikávám hned po sklizni, to se ještě dá cca 20 ks najednou.
    Odměny výborné, hlavně pro nižší levely.
     
  2. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Akce za mě opravdu vydařená. Odměny suprový a nezabírala farmu mohla jsem pěstovat co jsem potřebovala doplnit. Mléko jsem odklikla hned po sklizni, takže to se taky dalo. Přeji všem ať se daří.
     
  3. 007lala

    007lala Pilný autor

    Neuvěřitelné se stalo skutečností, i přes neustálé zapomínání a prostoje jsem celou akci dokončila, vybrala přehršel odměn od zajdů. Z odhadem tak 40 beden s bonusy POPRVÉ v mé historii vypadly i DVA rostlinné bonusy, ne jen BZ. Jsem nadšena a děkuji za fajn akci.
     
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    taky do poslední chvíle sklízím,růžový zajda mi dal 3 kakapy,plameňáky oranžové(ty jsem neměla)stromečky...žádná novinka,ale i tak celkem podařená akce:)
    PS:na farmě:havýš oranžový a žlutý,po prvé jsem dostala dílnu a to továrnu na trezory oranžovou
     
    Naposledy upraveno: 26/4/22
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  6. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Ještě dopěstovávám v 21 bude poslední sklizeň a akce dokončená.A jak už tu někdo psal kapek,vrtulek a ponožek víc jak od celé královny.I floreny nějaké padly a SK či MJS bylo také dost Tak za do RT díky.A příště u zajíců či jiného obdarovávaného by to chtělo buď jich dát víc jak bylo zmíněno a nebo jak jsem psala víše v příspěvku tak jak u beden ve skladu zvolit si kolik jich chci dát a jeden klik.Ten kdo má času a neví co s ním si může dávat po jednom,ale ten kdo by potřeboval mít den nafukovací tak nestíhá klikat.

    Tajemnice ještě nevím jsou v liště a dám je asi na noc.
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Za necelou hodinku sklidím poslední vejcovku a naposledy obdaruji zajochy. Oceňuji dárky a jsem ráda, že z původně akce typu mission impossible byla nakonec pohodová akce.
     
  8. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Akce hotová už pár dní, jen jsem pěstovala dál, abych mohla dodávat té růžové ušatici, která dává sazeničky :music: Mlék pro obdarování modrýho ušáka by bylo 594, ale 1 dodávka trvá 15 vteřin, a na to nemám čas, ani najednou, ani průběžně (pro zajímavost trvalo by to 2,5 hodiny :sleepy:). Už šlechtící akce byla časově náročná na samotné dodávání, ale tohle asi nic netrumfne
     
  9. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Njn, odklikal jsem jich na kolonii 343 :D, ze zvědavosti udělal screen před a po: vypadlo z mlík cca na 45 ponožek, cca 60 vrtulí, cca 90 zelených, cca 300 000 krejcarů ;), a přečetl u toho tři kapitoly tlusté knihy. A pak že farmář i pro pírko neskočí xD
    Z původně akce na odpískání hned na začátku, z toho byla hezká zdlouhavá akcička, která vůbec nebyla lakomá jako opičí královna :D
    Ps: tajemnice zatím čekají v liště až na ně dojde řada ;)
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    činčilka12: doba dodání mě překvapila, teď jsem sklidil poslední vejcovku, vypadlo 3 (růžový) + 9 (modrý), na dodání mi stačily necelé 2 min., tak to zase taková ztráta času po sklizni není. No, nechat si jich nahromadit stovky a dodávat, na to bych neměl, to bych se v toho zajíce na konci asi proměnil.
    :D;)
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, říká se že bych to stihl za pět minut dvanáct, ale teď to bylo za deset, deset :). Poslední sklizeň a vyšlo to.
    [​IMG]

    [​IMG]


    A symbolická poslední odměna od Maxe 8).

    [​IMG]



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Asi máš rychlejší farmu Pitrýsku, já to stopla na 13 sekund, a ty dvě dodatečné sekundy si dávám k dobru toho zajíce najít, kde se tentokrát zmaterializoval xD. Taky mě překvapilo, jak dlouho to trvá. Škoda tedy, že jsem to nemohla dodat. Ale je to jenom hra a ty odměny za to zombie čučení do obrazovky přes 2 hodiny za to fakt nestojí xD

    @radyn.m nestopnul jsi si to taky náhodou?
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Na mé farmě modrý u dopravníku cca 9 sec u ostatních pozic max.5, růžový - 3- tak jsem na tom byla stejně jako Pitrýsek47. Je zvláštní, že zastávek u dopravníku bylo nejvíc a to mě pěkně štvalo.
     
  14. baja1912

    baja1912 Pisálek fóra

    Ahojky,tak nevím,splnila jsem celou akci ale v odměnách mi chybí čokoládové vajíčko porucha nevím teda kde je chyba.Dík snad mi někdo odpoví.baja1912
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj baja1912

    Nejčastější příčinou, chybějící dekorace, je její umístění někde na plochu popřípadě do jiného řádku, pokud ji nenajdeš, nezbývá než kontaktovat herní podporu, Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. baja1912

    baja1912 Pisálek fóra

    Dík za odpověď,prohledala jsem a našla :) omylem jsem ji už umístila na plochu,omlouvám se a ještě jednou děkuji za radu baja1912
     
    pezt tohle ocenil(a).
  17. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    činčilka12: Ahoj, ne, nestopnul jsem to, ale ještě mám ty screeny v noťasu, tož jsem juknul na čas vytvoření ;), trvalo to cca 2 hoďky, 50 minut xD. Ale jak jsem psal posledně, četl jsem si u toho, takže nějaký ten prostojík tam rozhodně byl ;).
    Pitrýsek47: S laskavou pomocí Johnyho Wolkra a dobrého čtiva se to dá ;). Když ono se mi to nechtělo dodávat ani průběžně xD.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.