Den v muzeu (28.1. - 2.2.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nemám moc čas pročítat zbytek diskuse, tak nevím, zda už to tu zaznělo ;) Z čeho to víc padá? z lablabu, stromů nebo saquara?
    Díky všem farmářům za postřeh :music::inlove:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Z lablabu mi aktuálně vypadlo 129 kousků (6 žabích mužů na ploše).

    tomasfiser6, je potřeba i SH. Takto jsem si to zapsala (zdroj jsem si nenapsala) při jedné podobné akci (nejsem odborník na takovéto věci ani omylem): Esence moudrosti, tiki maska, léčebná mast, vánočka a bílá nevinnost. Plus když máš nějaké řádky na SH. Takto si zkrátíš třeba lablab a několikrát jej otočíš. A jsou padátka.
    Mám dojem, že i v tomto vláknu se o tom psalo.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/22
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Napestované už mám a teraz zase sadiť to čo som sadil včera čiže lablab.Nástrojov na vykopávky mi chýba 500 ks.To by už mohlo do konca napadať;);).
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ks na mna kasle a tak idem ako slimak :cry: Este ze koniec je az v stredu :music: lebky sa flakaju a neni im koniec,este mi treba 8000 uff...a o padatkach ani nevravim ale pokrateny lablab to zmakne ;) aspon dufam :D
    Prajem Vam pekny zvysok nedele aj ked vonku sa asi vsetci certi zenia :cry:xD No doma je teplucko a hlavne mi nehrozi ze ma vietor odfukne ;):p:pxDxDxD
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Aktuálně mi chybí 26 kousků padátek do konce akce,tak jsem dal na plochu nějaký TS a zbytek zastromoval Jukou XL.:) Až na ten řádek,dobrá akce!:) Piccolo nechám ,až toho bude více.o_O
     
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Pohopole se vyplatí, když máš vytočený nebo vložený bonus 100%. Jinak zbytečně plýtváš SH ;)

    Tady najdete cestu - časy rostlin na Baha s využitím různých zkracovadel a rady, jak na padátka:
    Uživatelský koutek Debatní koutek

    Rostliny Baha - použití bonusů na urychlení růstu s výslednými časy kuk

    ST: Jak na "vypadávátka" - rady a zkušenosti kuk
     
    Naposledy upraveno: 30/1/22
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Akce hotová,piccolo nechám na později až skončí třeba pogo z minula ,bedny dávám jen na farmu max po dvou abych si nesnížila počet polí , BBZ nejsou potřeba .Padátka jsem získala z lablabu a to asi 3 x s pomocí Johnů.
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Apachie1 - děkuji za rady,ale já mám větší problém s tím,že nemám ty řádky a farmáři,co už vědí jak plnit akce si s tím ví rady,ale já se přiznám - že už tuhle hru hraju pěkně dlouho a pořád mě něco brzdí
     
    -Amalka, -Jara05- a Apachie1 tohle ocenili.
  9. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Nu, začala jsem krátkou... ještě dodávám do úkolu, kde chtějí 3.620 ks. Ještě musím dopěstovat 3.000 ks. A pak jsem si říkala, jupí a vrhnu se na dlouhou akční... jenže! Poslední úkol chce dodat 710 vypadávátek... a já mám momentálně jen 491 :eek: To teda nevím, jestli se nějak rychle dostanu k 10 ks dlouhé akční...

    Tak to nevím, jestli vůbec celou akci dokončím 8) i když, nebudu házet flintu do žita, konec je až 2. 2. 2022 ve 14:00
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nožka s hlavou bude napěstovaná, pak začnu lovit pajdátka. S krátkou kytkou si starost nedělám, v úterý a ve středu mám volno, tak to dopěstuju, teď se musím zaměřit na ty padací nesmysly... Na řádek mi jich chybí 399, celkově tedy 1129. Mno, řádek mít budu. A když se nedostanu pro Piccolku, věšet se nepudu. ;)
     
  11. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    to by som nebola ja, keby som nieco nepototo :D :D pekne som si nazbierala jantar na druhu rastlinku, chcela som este viac. tak som dala robit krmivo, jantar aby mi nabehol dalsi... a zabudla som ho zrusit (big facepalm) -.- takze mam az 5 jantarov. yes... este ze musim dohnat padatka a mam sancu dorobit par jantarov :D
     
  12. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Jantary mám nasbírané, ale chybí padátka, budu muset obětovat SH. Ještě že ho mám nasyslené. Stonek určitě získám a mrknu na urychlovadla. Co stihnu, to bude, určitě se z toho nezhroutím, když akci nedodělám.
     
    evainfo, ivetakuc a -Jara05- tohle ocenili.
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Je zvláštní, že u -Jara05- s padátky nemám problém, do konce akce zbývá ještě asi 7 sklizní a za sklizeň mám 35 ks, a nyní ve stodole je už 603 ks.
    To u výpliva jsem na tom hůř, tam jich je pouze 311 a tak jsem dnes obětovala Jackův dárek, aby do večera bylo napěstováno a pak to bude jistit lablat se zkracovadly. Sice akce končí ve středu, ale to farma půjde stranou.
    Přeji všem ať to padá, kdo má hotovo - gratuluji a kdo finišuje ať se daří!!
     
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobré ráno, do konce celé akce mi chybí cca 6300 lebkovky a "jen" 350 padátek. Nechci to zakřiknout, ale vypadá to dobře. Akce končí ve středu odpoledne. Tak snad to dám. Ve středu už bych měla být v práci (od neděle bez příznaků, hurá). Zkoušela jsem KŠ na lebkovku. Tentokrát bez úspěchu - 2x hlavní výhra mandlovník XXL, neberte to za ty lístky. :p xD
    Držím palce všem, ať se zadaří.
     
  15. usacak1974

    usacak1974 Zelenáč fóra

    Zdravím, mám prosbu - otevře se prosím po ukončení druhá vstupenka? Já jen abych věděla, jak moc mám nazout holínky. Děkuji, přeji všem prima hru, ať se daří
     
    ivetakuc tohle ocenil(a).
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    usacek: jasně, otevře a když dodáš náčiní dostaneš i barvu :)
     
  17. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky tak mě chybí 170 padátek na lebkovku snad se mi to podaří a získám luskouna kterého nemám čekala jsem to lepší nu což:(
     
    evainfo, INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no tak ještě 2 dny -musím ještě napěstovat 7500 akčních tak uvidím jak to dám padátek zatím polovina na skladě SH došlo tak jen voda a hnůj
    první část hotová ted jedu lebkovku
     
    Naposledy upraveno: 31/1/22
  19. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, zdárně jsem to dokončila, KŠ sice nedalo žádný bonus, ale zato mi dalo tolik SH, že jsem mohla v klidu točit po dobu platnosti stonku, jak hlavonožku, tak saguaro čímž jsem měla stonek a první část hotovou ještě ten samý den, v záloze jsem totiž měla booster na 8hod./+3, což mi značně pomohlo, včera po obědě jsem na místo poslední sklizně skončilav náruči Morfeově, takže jsem sklidila až pozdě v noci, ale to už je jedno. Na "pokusné" jsem teprve na celou plochu dala lebkovku, padátek mi moc nezbylo, tak nevím, nevím zda dokončím,ale hlavně, že i tam mám stonek. Všem co ještě válčí s akci přeji, aby se jim povedlo dokončit a hlavně, aby jim napadalo dost jantarů
    [​IMG]
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Konečně mám stonek ale protože KŠ opět nespolupracuje-nechápu proč pořád kupuji PL-, tak lebkovku určitě nestihnu. Nevadí, z piccola už mám dva florentovníky a poslední bedny daly 4 medvědí kámoše a ty nemusím.;):p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.