Den rodičů 2015 (7.5. - 13.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zrzka34

    Zrzka34 Pisálek fóra

    Myslíte,že když si koupím ten rodičovský magický stonek, že bude k něčemu, nebo je to zase nějaký podraz na tahání peněz.
     
  2. terries00

    terries00 Zelenáč fóra

    nevim si rady už teda :( v žádný vesničce se mi to neukazuje
     
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  4. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    bbbbbbééééééééééé mě taky nééééé jenom jedna:oops:


    Edit : jo ajóóó ona jde jen někde ...... "?"
     
    JOKO1313 a evainfo tohle ocenili.
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, bylo by fajn, kdybyste napsali kam a co se pokoušíte zasadit

    díky danda
     
  6. petrík31

    petrík31 Rádoby autor

    Zdravím všechny ,už jsem na konci sil ,protože syn odmítl hrát ,často hlídám 2letou vnučku a vše stíhat je nemožné, prosím o menší počet akčních rostlin ,vždy nesplním 1-2 úkoly, určitě nejsem sama s tímto názorem, přestává to klikání bavit, je toho až moc , už to přestává být relaxační !! To je DEN MATEK!
     
    Naposledy upraveno: 7/5/15
    evainfo a hroudov tohle ocenili.
  7. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Zdar tak jsem sklidla a nahodila rozpěstování.
    Vyskákalo mi 104 lup a 84 knížek.
    Pro začátek dobrý.
     
    karolinka120484 a evainfo tohle ocenili.
  8. bajajaja

    bajajaja Rádoby autor

    Nevíte co dává ten rodičovský řádek ve stonku? Nikde jsem o tom nic nenašla. :( Moc díky za odpověď. (Nemám na mysli ten z akce, ale ten co se objevil na stonku jako první a je k mání za floreny.)
     
    Naposledy upraveno: 7/5/15
  9. lukaš0706

    lukaš0706 Rádoby autor

    Pod řádkem to je napsáno:cry:
    Kouzelná moc: jednorázový bonus 6000 BZ, 2000 BBZ, 10x mandragora, další aktivace 10:00 hod.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  10. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky,
    tak jsem se do toho pustila, mam 48 knih, a 50 lup
    A povedlo se mi udělat netopýrky. Všechny.

    Všem držím palce. A protěž jsem měla taky. Ale zmizla mi po restartu

    klárka
     
  11. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    bajajaja: pokud myslíš ten za FL... co se podívat třeba ZDE. Pokud myslíš řádek co získáš v akci, tak už ti odpověděl lukaš0706.

    EDIT: lukaš0706: hráč/ka se ptal/a co řádek dává.... proto jsem odpověděl a dal prolink na řádek. Jestli se řádek vyplatí či ne je už druhá věc a o té nebyla řeč. Stejně jako o tom že cituješ příspěvek pod který píšeš ,-D
     
    Naposledy upraveno: 7/5/15
    evainfo a Iwuska tohle ocenili.
  12. lukaš0706

    lukaš0706 Rádoby autor

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš.
    ***odstraněna zbytečná citace***

    Nevím jak ty, ale za 150 florenů to nemá vůbec cenu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/5/15
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    safra včera jsem nekoukl na forum takže začínám bez přípravy
    mutrlove: Mám 0. Ideální stav 45. Plním na 0% Hotovo 0%
    fotrlove: Mám 0. Ideální stav 99. Plním na 0% Hotovo 0%
    lupa: Mám 20. Ideální stav 7. Plním na 285,7% Hotovo 2,5%
    kniga: Mám 10. Ideální stav 4. Plním na 250% Hotovo 2,5%
     
    karolinka120484 tohle ocenil(a).
  14. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    tak jsem se do akce pustila, ale tentokrate nevim, jestli s vervou :) jsem dneska nejaka unavena, navic se pridavam k nazoru tech, ze je tech akci ted nejak moc :) Netopyrky jsem krmila poctive, akce se mi hodne libila, ale tady u tehle jsem si poradne ani neprecetla, co je v odmenach :) No, pres vikend jsem doma, takze ji nejspis pojedu, s pomocnikama to pujde, jinak bych se na ni asi vykaslala :) a nakonec by me nesplneni asi i mrzelo, uz z principu :)
     
  15. Lupina78

    Lupina78 Rádoby autor

    Ta sklizeno a nasázeno, pohnojeno a čekám :) Z první várky mám 110x lupu a 99x knihu, takže zatím to docela ujde. Akorát nevím co s tou knihou budu dělat když je jí potřeba jen 400. A s lupou budou určitě problémy protože nebude padat. Ale snad se to v poho zvládne.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte farmári.Túto akciu prebehnem budem sadiť lážo-plážo,žaby mi naozaj netreba lebo od tých potvoriek som získal s tajnéj sakuru tiež 7 stajní je dosť a stromov tak isto.Tak že čo s toho u mňa čakať?Že si idem iba po nejaké dekorky a SK ktorého nie je nikdy dosť.Preto som začal rozpestovať až teraz nebudem sa predsa naháňať za tým čo mi netreba.
     
    Naposledy upraveno: 7/5/15
  17. bajajaja

    bajajaja Rádoby autor

    Pro Casey27 - děkuji za odpověď - včera jsem si tam četla o hnoji a tak mne to zaujalo ;), že jsem to o řádku přehlédla.
    Pro lukaš0706 - tobě také děkuji :) - číst umím a v dotazu píši, že mi o ten z akce nejde! ;)
     
  18. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Tak rozpěstováno. Po první sklizni 80 knih a 90 lup, takže celkem pohoda.Dneska mám noční, takže něco málo popojedu a zítra si dám trochu oddech - je třeba udělat něco málo na zahradě.
     
  19. TheMarqetka

    TheMarqetka Zelenáč fóra

    prosim omylem vymazalam kytky nevim jka je dostat
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj TheMarqetka,

    do zhruba 5 hodin budou akční rostliny v počtu 5ks automaticky připsány na herní účet.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.