Den na pláži (12.7. - 18.7.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Ahojky, tak úspěšně dokončeno ;). Všem hotovým rychlíkům přede mnou gratulace a těm, co pilně pěstují, přeji zdárné dokončení.
    Pěkný čtvrteční večer a ahoj:)
     
  2. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    :D jsem teprve dnes rozpěstovala... včera jsme cestovali z dovolené a dnes ráno jsem narychlo ještě něco zařizovala, takže jsem rozpěstovala až tak kolem dnešní 13. hodiny. No, brambory se pekly v troubě a byla chvilinka při přípravě oběda...
    Levý spodní a pravý spodní řádek mám hotový... a nahoře, kam dojdu, tam dojdu.
    A jako někteří tady, Lesní mýtinu nebourám. Mám tam obr-stromy a Výrobny a Zveřince s vybraným potřebným zvěrstvem 8)
     
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Akci mám hotovou.Aspoň jsem vyluftovala mýtinu a vyměnila některá zvířata .
     
  4. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Gratuluji všem rychlíkům, tak se hlavně nezapomeňte připravit na víkendovou akci na baha, která začíná zítra. A jukněte všichni do
    e-mailů, před chvílí jsem tam našla kód :)
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]
    Hlásím také hotovo :). Přepěstováno 127 kytek a padátek je tentokrát až dost. Jen jsem mohla chvíli počkat s vyhozením Pikolek na plochu až získám tu sedmou. To zase bude překvápko, mám i 15 "skoro pelikánů" a pár nových stromů. Zítra se pochlubím, co vypadlo za zázraky (lištovky na 100%)
    Všem co ještě bojují, přeji zdárné zakončení a jinak všem krásný víkend
     
  6. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, mám hotovo, KŠ mi popřálo 1x100% a 3x +1, takže to šlo hladce i jen s pěstováním na hl.louce. Na "pokusné" mám hotové jen 33%, tam ten vehikl, byl skoupý a dal jen 1x +1, ale uběhlo jen 33% času, tak až po stonek to snad stihnu taky, v nejhorším případě na čas zruším chlévy co přišly s Alpami budu pěstovat i na necelé stovce polí na mýtině. Všem co ještě pěstují přeji,aby se Vám zadařilo a splnili akci, alespoň po stonek
    [​IMG]
     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak bohužel další akce kterou nedojdu do konce.

    Levou a pravou část jsem měl hned, naštěstí plním stodolu stylem "seřadit podle počtu" a chovám, sázím a doplňuju čeho mám nejmíň, takže mám pořád všeho přešrhleš.

    Bohužel na bonusy kliku nemám ani omylem (tentokrát jsem kolo vzdal už po 50 lístkách s tím že na to vážně nemám náladu) a jedu jen MJS , a vzhledem k tomu že se dodávky bambusu stupňují, tak to prostě nestihnu. Boxů mám dost, překvapivě mi jich i z toho bambusu padá celkem dost, momentálně jich mám přes 600 a zbytek ještě napadá (teď mi z obou ploch bambusu vypadlo 59 boxů, takže mi chybět nebudou)
    V prostřední části dodávání jsem před půlkou (7 chlívek) a SK plýtvat nechci.
    Sice na to mám čas a sklízím celkem v pohodě tak bohužel nemám žádný bonus.
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    akce hotova.Ted už jenom odpoledne akce na baha.Všem co nemají hotovo přeji hodně štěstí k ukončení akce.Času je ještě dost
     
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som akciu zmakla dnes rano,lebo som vcera zaspala xD bosorka sa este trapi lebo KS bolo k nej skupe ale dako ju dokopem do ciela xD Tak a uz mozme vyrazit smer deti a vnucata ;):inlove:
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Přeji všem krásný letní den :) U mne na pláži zatím takto ;)
    [​IMG]
    Pohoda klídeček. Dá se stihnout i bez bonusů a urychlování. Jen je potřeba pravidelně sklízet :music:
    Jedu jen MJS+voda a občas hnůj. V noci spím :p
     
    Naposledy upraveno: 15/7/23
  11. mesju

    mesju Rádoby autor

    CHtěla jsem se zeptat jak je to s těma kódy na e-mail .To chodí každému nebo se to musí zaregistrovat aby to chodilo na e-mail
     
    INČUČUNA1959 a kamienka tohle ocenili.
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mejsu - ahoj, pokud chce uživatel odebírat zpravodaj, je nutné splnit několik podmínek. Mrkni zde - FAQ Newsletter
    Hezkou neděli
     
  13. mesju

    mesju Rádoby autor

    Skali
    Děkuji za info i já přeji krásnou neděli :D
     
    INČUČUNA1959, Skali a -Jara05- tohle ocenili.
  14. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahohojky Akcia Dokončena :inlove: prajem Vám peknú Horúcu Nedelu:inlove::inlove:
     
  15. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak a je to hotové.

    [​IMG]
     
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké horké odpoledne. Akce hotová. Hned bych se vyvalila na pláži a cákala v moři. Realita je taková, že zítra mažu do práce.
     
  17. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

  18. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Tak hotovo, dobre plniteľná akcia, padátka padali dobre a akčnej rastliny nebolo treba až tak veľa, šla som bez bonusov, väčšinou len MJS a voda ale na oboch plochách a pikolka dala čarovný klobúk :inlove:. Zdarné dokončenie akcie želám.
     
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Jak už jsem psala jedu jen voda, hnůj a ještě je čas, kolo za ty dny nic nedalo, tak už ho ani neždímu, bedny daly včera večer nějaký bonusy do lišty, tak jsem je uplatnila a mohlo by se to hnout, hotovsonům gratulka, finišujícím hodně štěstí :)
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak uz som aj bosorku dokopala do ciela xD
     
    Naposledy upraveno: 18/7/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.