Den na pláži (12.7. - 18.7.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Akce nevynechávam už ze zvyku,tak do akce zase jdu.Jestli budu dělat celou ještě nevím,ponechám to náhodě. Kdo do akce půjde, tak přeji hodně úspěchů! ;)
     
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu jako vždy. Mýtinu jsem s těžkým srdcem zbourala a připravila na akci.
     
  3. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, do akce se pustím, sice mýtinu zbourat nemíním (ani s premiovým účtem), takže uvidím co se mi podaří, stejně jako libakos si říkám, že není třeba mít hotovo už druhý den, konečně u akce "procházka do nebe", bylo třeba daleko víc akčních rostlin a pěstovali se převážně jen na hlavní louce a mýtina byla obsazena stromy a stačili mi tři dny.
    Všem přeji krásné dny ať už u vody nebo u hry, mám to štěstí, že s noťasem mám obojí i když pěkně ve stínu
     
  4. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Dělám jako vždy, ale moc velké nadšení není, obzvláště když každou chvíli něco zlobí. Taky se to mohlo dělat na BHA alespoň místo mýtiny. Alespoň by bylo trochu místa a času na doplňování zásob na FA. A v těchto vedrech jsem ráda, že prší alespoň v Alpách a tak se člověk alespoň trochu ochladí pohledem.
     
  5. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Do akce jako obvykle jdu.S těžkým srdcem jsem zlikvidovala mýtinu.Ale jak skončí akce tak tam zase nacpu obrstromy zpátky.Ve stodole mám vše potřebné.Měla by to být pohodovka.
     
  6. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Tak jsem to celé podělala, nejenom že jsem ráno sklidila, ale ještě připravila na padátka na hlavní a na divoké. No uvidíme co bude :p
     
  7. goro19

    goro19 Pilný autor

    Po zkušenostech z minulé akce pěstování vynechávám.
     
  8. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Do akcie idem ale len slimačím tempom. 8) Mytinu prerábať nebudem. Prajem krásnu hru. ;)
     
  9. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Prosím, ví někdo, kdy se nová akce rozjede?
     
    INČUČUNA1959, VotjaVotja a -Jara05- tohle ocenili.
  10. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    A už to začíná :cry::cry::cry: v 16 hod.
     
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Farmářský moderátory asi BP o problémech informuje podle neznámého záhadného klíče.
    Na 2 forech 2 jiných her jsem našel info že jim zlobí pár dní servry (opět to svádí na hekry) a že jsou kvůli tomu problémy.

    Klid lidi, já chápu že když se začne později, má to kvůli různým faktorům dopad na celou akci, taky chodím do práce a taky na směny + tady nemůžu sedět celý den ale když vynecháte jednu akci (řekněme protest) tak opravdu svět nezanikne.
    A nebojte, dostanem zase "balíček" SK, SH, VB, OPBH tak klid.
     
  12. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Asi akci začnu, ale jen voda hnůj a co stihnu tak stihnu, teď mám na hlavní stejně rákosí a sklízím až za 5 hod tak že nespěchám.. a nikdo by se neměl stresovat :D o nic nejde lidi :D
     
  14. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Ja som zatial žiadnu akciu nevynechala. A kedže som teraz z Picolky dostala Jackov darček, myslím že toto pôjde lahko :) až na padatka :)
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jak již tady jednou někdo psal, "není čas ztrácet čas!":wuerg: [​IMG]
     
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tady se nám někdo hecnul, pěkněěě xD;) Velká gratulka kaolínovi:)
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Do akce jsem se samozřejmě pustil :)
    Pěstoval jsem jen na hlavní louce, a zdárně ukončeno ;)

    Screenshot_5.png

    Ať se všem daří :)
    [​IMG]
     
  18. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak opět bronz :cry:xDxD
    [​IMG]
    Taky jsem to odbyla jen na hlavní v lese jsou obrstromky, tak přece je nebudu kácet, když jsou bonusy z KŠ ;)
    Ať se všem daří ;)
     
  19. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Tak jsem se těšila,že konečně z taj.sazenic bude nějaký nový strom do plnění úkolů,ale opět lištovky v podobě javor cukrový2x...klasika.
    Z taj stájí z letního kalendáře to samé.
     
    Naposledy upraveno: 13/7/23
  20. ro_ca

    ro_ca Pisálek fóra

    ... ty jo, sotva to začalo a už máte hotovo? Jak to děláte?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.