Den chrámových opic (24.2. - 2.3.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Královnu jsem pochválila, tohle je děs. Klikám na zelené plusko a nic se neděje. Restartovat několikrát hru během dodávání jednoho totemu, to je opravdu lahůdka :mad:
    EDIT - jedu v klientovi, prohlížeč nejede vůbec
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana.zape - zdravím, nevím zda hraješ přes webový prohlížeč nebo v samostatném klientu ?
    Pokud přes prohlížeč, vyzkoušela bych ho buď vyčistit a nebo bych zkusila otevřít hru v jiném prohlížeči. Vyzkoušela jsem teď udělat pár totemů - hraji v samostatném klientu a šlo to bez problémů.
    Návody na údržbu PC najdeš zde (klik)
    Také se můžeš obrátit na kolegy do technických dotazů.

    janaj - ahoj, zkoušela jsi už odinstalovat úplně klienta a nainstalovat znovu (nevím, zda by ti to pomohlo, nicméně za zkoušku nic nedáš)
    Pezt dával návod ZDE
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Skali zkoušela, ale jdu znova. Dík
     
    Skali tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj - nemáš vůbec zač ;)
     
  5. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Hmmm Skali , díky za radu, ale tolik zas farmeramu ráda nemám, abych se snažila za každou cenu se dohrabat k tomu, aby akce šla jak má.
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana.zape - myslím, že místo třeba firefoxu otevřít hru v edge, příp. vyčistit prohlížeč dle návodu, nebo si stáhnout samostatného klienta zase tak obtěžující není. Ale je to tvá farma, tvá volba. Z mé strany nějaká snaha pomoci byla.
    Hezký den
     
    DANKA722, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Skali ... co píšeš jsem už téměř vše udělala (ne dnes) a pc mi mimo farmy funguje super tak proč bych kvůli nefungující hře měla do pc zasahovat? Děkuju za pomoc.
     
    Richards76 tohle ocenil(a).
  8. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    jana.zape , ja to mám podobné , ale po odhlásení a opätovnom prihlásení to bolo ok. Uvidím čo bude s ďalej , zatiaľ pestujem na ďalší totem.
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, nevím jestli je tohle návod, protože některé potomče by to nemohlo vydejchat. Moje rada je sebrat ten nový verk, který jste mu koupili a přenechat mu ten svůj starý. Stejně těch hraček dostal až až. ;)
     
    kiki2305 a DANKA722 tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - já mám starý verk, potomče má raketu z Nasa a určitě by neměnil. Už do něj narval peněz jak za zánovní ojetinu. Dá se to použít i místo přímotopu, když to našlápne. Jestli by na tom chodila farma, to je otázka. Myslím že jo, možná i tři najednou (taky k tomu má tři monitory. Má to na tanky) xD

    Když se mi klient sekne a nechce pracovat, tak ho komplet zavřu a znovu otevřu. Většinou to pomůže. Přes prohlížeč už ani nechodím (ale jde mi to taky většinou vcelku dobře).

    A k akci:
    14 totemů.png Už pomalu budu ;)
     
  11. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Noooo... Asi fakt nemám. Ono to totiž nic moc nejede :D
    A jak píše jana.zape - vyzkoušela jsem už kde-co a nepomohlo. Jen nákup nového noťasu ne :p
     
    sovicka64 a Skali tohle ocenili.
  12. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    [​IMG] KŠ stávkuje, tak zatím jedu pomalu jen voda, hnůj a MJS :music:
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmm ,po vybrání dekorek se na ostatní odměny pouze mlsně koukám.o_O
    Nemohl bych si akci otočit ještě jednou?!?:wuerg: Budou mi chybět žetony do sezóny.:cry:
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak a mam 6 totemov ale casu je este dost ;)
    Skali dakujem za napovedu :inlove: uz dlhsie sa chystam najst navod na cistenie prehliadacov ale dako som sa k tomu nedokopala :mad:xD a cez ten Tvoj odkaz to bola rychlovka xDxDxD

    Kutilka musis pekne poprosit Ks a mozno sa aj nad Tebou zlutuje ;):D
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sovicka64 - ahoj, tak aspoň někomu jsem maličko pomohla. Nebudu si připadat tak marná :D Děkuji ;)
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    sovicka64
    Děkuji za nápovědu xD

    Neuvěřitelné. Použity 3xPL a je to tam :inlove:[​IMG]

    Pustím tedy nějaké to SH a zítra by mohlo být hotovo ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/2/21
  17. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já jsem na tom takhle ještě teda kolem půlnoci sklidím akční ale pro teď mám toto:


    Akční - 18.905
    Padátka - 459ks

    Zatím 11 totemů zítra bude hotovo :p

    [​IMG]

    @kaolín11 ------> Nevím jestli ty dekorky sis bral kvůli tomu žes je chtěl mít ale pokud se nemýlím tak si je do stonku kupovat nemusíš jelikož za postavené totemy je dostaneš ne?
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    tenisto, nemýlíš, ale pokud se to Kaolínovi stalo,tak i mistr tesař se utne, tedy pokud by po těch dekoracích navíc neprahl ;)
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    12 totemů, ráno bude hotovo
     
  20. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Přeji pěkný den,

    dobrých pět let už nefarmařím, ale napadlo mě se čistě z nostalgie podívat, jak se daří plevelu. Překvapivě jsem však našel úrodu připravenou ke sklizni, z níž nějaká ta padátka vyskočila, tak jsem tedy zasadil plumérii a otestuji, zda na tyto sezónní akce po těch letech neaktivity ještě stačím! Přeji všem přeživším bohatou sklizeň.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.