Den chrámových opic (24.2. - 2.3.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    14087 - ahoj, do akce se dostaneš několika způsoby

    jak tak.png

    V novinkách mám akci taktéž
    novinky s akcí.png
    Pokud se ti nebude dařit nic z tohoto, zavři prohlížeč - nebo klienta a naloguj se znovu.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  2. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Ne, prostě ne. Sice jsem dal plumérii k rozpěstování, ale dostavil se ke mně nepřekonatelný odpor k rabování stodoly -.-. Body do sezóny nepotřebuju, takže nad touto akcí si myji ruce a jdu hromadit komodity, kterých se u mě nedostává:p.
     
  3. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ja mám 7 stoniek , tak idem do toho . Nejaké zásoby sú , GR tiež dosť , snáď pribudne 8 stonka .
     
  4. bubíja

    bubíja Pisálek fóra

    já do toho též pujdu ale mám málo rostlinek a do toho ještě pěstování akčních-.-taky jsem čekal že to bude na baharamě ale není:(
    takže asi nestihnu dokončit-.--.-
     
    MatysekKamilek, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No včera jsem tak nějak farmu nestíhala, takže jsem ve čtyři ráno pro jistotu zasela na všechny plochy co se dalo nejlepšího, protože jsem netušila, kde co bude padat a kde se bude pěstovat. Mám 156 tiár ze dvou ploch šafránu, to je bída. Asik se krom stání na značkách v pracprocesu na obživu budu muset věnovat systematickému klikání na farmě pro pobavení a radost z vítězství 8)
     
  6. 14087

    14087 Veterán fóra

    Skali díky, já si napsala na podporu a poradili rychle, že zavřít úplně. Pomohlo. ;)
    Páč nic s toho co jsi ukázala jsem tam neměla :D
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem sice začala, ale 154 tiár z přípravy moc nadějně nevypadá. :(
    Už je to tu zase, pravděpodobně na základě žádostí z hráčské komunity se to někdo rozhodl více zdramatizovat. -.-
     
  8. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak nevím proč si stěžovat mám 44 Tiar na skladě dobrý ne:pkdo má víc než já musí být spokojený:D
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    7 totemů hotových.
    Na zejtra už toho moc nezbude a pak se budu naplno věnovat oranžovým mlokům.:)

    Tentokrát odměny v krámků jsou slabší. A jak jsem tak lehce včera nato koukal, nejdou všechny vybrat.o_O
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    9 totemů hotovo, došlo SH ;) pokračování zítra
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    o_O V OFI zadnou zmenu nemuzu najit... coze se to zdramatizovalo?
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Vy ste daky rychlici o_O a Tenista sa este neozval :music:ten asi nabehne,ze uz ma vylozene nohy a pozera na nas ako makame xDxDxD
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Za hoďku bude stonek a dneska končím!8)
     
  14. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak první 2 totemy jsou hotové
     
  15. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jsem tu a už čtu že mě @sovicka64 hledá :p :D No protočil jsem jen asi 95 PL a padlo toto:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Padátka zatím nic moc protože kaštaňák je až za 50 hodin takže to popoženu později :D
    Takže budu mít hotovo minimálně za 2 dny :p :D

    Ale dneska jsem snad poprvé vytočil 3 sněhuláky :D Takže armáda je zase větší :)

    [​IMG]

    Postaveno necelých 6 totemů :p

     
  16. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak jsem neodolala a na večer jsem přeci jen začala pěstovat akční rostlinu. Tak zkusím udělat co půjde. Zvířat mám poměrně dost, tak snad něco udělám. Jako Tenista určitě nepofrčím!!!
     
  17. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) dnes nestiham,ale nezufam,zajtra to bude hotove
    [​IMG] istil to laskavec, [​IMG] a do zajtra sa dopestuje a ak bude cas,tak snad do 10ej rano to dam :)
     
  18. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    tenista99, můžeš mi půjčit to tvoje kolo? moje je zkažené. Lístky dodám vlastní. :inlove::cry: díky.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  20. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    Akce hotová, farma uvedena do normálu. Jde se na pěstování do stodoly :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.