Dej koledu, nebo ti něco provedu! (19.10. - 25.10.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Odfajfknuto a hurá do hajan :)
    [​IMG]
    Ať se vám daří, dobrou noc a klidné sny ;)
     
  2. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Přeji dobré, deštivé ráno.
    Hlásím hotovo. Po ranním sběrum a splnění posledního úkolu,mi zbyl 1 papírový sáček. Krásně to vyšlo. ;)
    Kdo má hotovo, gratuluji a ostatním hodně štěstí a nezoufejte, času je ještě dost. :)
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezkou bu bu koledu všem :) asi jsem nemohla dospat, velké kafčo a hned jsem šla točit kolo, dalo tři bonusy a pomohl i diamant 200% a pár Jacků :p ještě jsem čekala na sklizeň Lilku na posledních 60 sáčků. Akcička hotová, taky jsem stihla vrátit dekorky na plochu, aby byla zítra hlavní ranní sklizeň celá :D kdo má hotovo gratulka a ostatním držím palečky, času je dost ;)


    [​IMG]



     
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také hotovo a opět jdu využít vše co můžu do těch slotů dát,jako vždy;)Krásný víkendxD
     
  5. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj Pitrýsek47,jenže vám to padá z nějakého stonku a kdo to nemá tak na bonusy +2 jen tak nezavadí myslím na děsivce
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    smoulinek: Zdravím, nevím z čeho se mi na polici v zásobárně hromadí booster +2, ale jak píše Farmářka_X i z beden a ty mám.
    Možná někomu můj příspěvek pomohl k tomu, aby se do stodoly podíval a pokud je má i využil.
    Děsivka není tak často a dlouho,kromě podzimu, tak se boostery na polici usadí.
    Edit: řádek do stonku mám, ještě jednu dekoraci doplnit.
     
    Naposledy upraveno: 21/10/23
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    U mě hotovo, výplivovi chybí sáčky, ale ty určitě dopadají , tak není co řešit.
    U nás, po včerejším dešti, konečně sluníčko a tak jdu něco udělat na reálnou zahradu.
    Přeji všem krásný podzimní víkend!
    :);):)
     
  9. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    přestává mě to bavit,vůbec nejdou padátka.Ze sklizně 12-ti hodinovky nemám ani na jedno mletí.Z taj.sazenic stromů samé staré stromy,žádná novinkaA navíc tentokrát na mě sousedi kašlou.Dostávám jen 3 dárky denně.
     
    Naposledy upraveno: 21/10/23
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Čekám na obou farmách na padátka, napěstováno je už dávno, ale padátkům se nechce ;) času dost, ono to dopadá
     
  11. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Pohoda, klídek. KŠ stávkuje a tak jedu jen MJS+voda+hnůj ;) Ještě dva úkoly a bude hotovo :p
    V měsíčním světě pěstuji co je třeba a padátka padají tak akorát :music: Krásný víkend všem :)
     
  12. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Farmári, ako vám funguje hra? Mne to stále vypadáva, už som všeličo vyskúšala, no dlho to točí a potom vypadne. Pri každej ploche to musím reštartovať. Prišla som o kombajn, už ma to fakt nebaví!
     
    olčaML tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tabita56 - zdravím, zřejmě bude nějaký problém u tebe. U mě funguje hra normálně (hraju v klientu). A stížnosti od jiných hráčů jsem rovněž nezaznamenala. Možná zkus zkontrolovat internetové připojení. Také můžeš vyzkoušet jiný prohlížeč, nebo ten stávající pročistit.
    Odkazy ZDE
     
    INČUČUNA1959, -Jara05- a dasa1143 tohle ocenili.
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Padátka nepadají aní z hrůzného lilku-25-. Tak to asi nepůjde dodělat celé. Nevím jestli funguje John Citron i v Měsíčním světě.:p;)
    Skali na stromě jsem ho našla. Díky:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 21/10/23
    -Jara05- a Skali tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 - ahoj, leda bys měla Johna Citróna umístěného na stromě moudrosti (Živoucí legenda II)- pak působí všude. ;)
     
    -Jara05-, bačkora85 a dasa1143 tohle ocenili.
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Papírových pytlíčků chybí ještě 241. Mno, lilek jsem sklízela s pětihodinovým zpožděním, nějak se mi ráno povedlo nepohnojit, takže v pracprocesu o pauze ještě chyběla hodina a kousek, pak už jsem se na farmu nedostala, dravá zvěř je nenakrmitelná, slízá se to jak švábi na pivo xD Neva, času dost, ono to dopajdá...
    Jestli by nebylo jednodušší si ty sáčky nastříhat, slepit, pomalovat a najít způsob, jak to protlačit na síť. Ty brýle s virtuální realitou propojit s realitou... Kua, to by byl objev 8) Skoro jak kapsle v Cestě Šamana...
    Jo, už su mimo, dvanáctihodinová směna a následné polobdění docela vyčerpá, zvlášť. když je to ranní po nějakém volnu :) Ale tu Cestu Šamana najdete na netu, abyste věděli, o čem tu plácám :)
     
    Naposledy upraveno: 21/10/23
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    smoulinek123
    Pokud jsi dojel do konce akce:
    Cesty alchymie (3.11. - 9.11.2021),Cesty alchymie (8.7. - 14.7.2020)
    Musíš mít 2x dekoraci ,,Tajemná umění,, ze které padá každý den 1x Bedna s čarodějnickým zbožím M
    Podle diskuzí jsi akce jel,tak ti přeci nějakej bonus občas vypadne!!
    Dále tu máme vylepšenou Chatrč čarodějky,ale ta byla k mání už v roce 2018.
    Pak tu máme:
    432. řada - Řada na magickém stonku "Probuzení" 2 ( 1x Bedna s čarodějnickým zbožím S)
    566. řada - Děsivá řada na magickém stonku (5x Bedna s čarodějnickým zbožím S)
    664. řada - Řada na magickém stonku "Cesta za zlatem" (6x bedna s čarodějnickým zbožím S)
    708. řada - Řada na magickém stonku "Halloweenský lov příšer" (1x bedna s čarodějnickým zbožím M)
    786. řada - Řada na magickém stonku "Srdce moře" (1x Bedna s čarodějnickým zbožím M)

    K akci: 285 sáčků navíc
     
    Naposledy upraveno: 21/10/23
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Výborně kaolín, to je to, co mě nebaví hledat, ale dohledat se dá, díky. Možnosti jsou.
    Mám hotovo, ale těch čarodějných knížek přehršle, pořád jsem pěstoval jako robot.
    Sáčky padají, přiměřeně pěstování a času. Na zkrácení dlouhých rostlin můžete použít i strašidelnou kytici do slotu. Těch mám přes 1000 ks.
    .
     
    Naposledy upraveno: 22/10/23
  19. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak já jedu pouze s MJS, nějaký čas ještě zbývá, ale nevím nevím jestli to dám, no snad se zadaří
     
  20. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Dnes je nááádherný, slunečný den! Ne jak včera, to temno a pršavo. Moje cácorky mi nechaly chvilku na farmu(chrní) a tak mohu i přispět pár slovy do diskuse. Ještě asi 11 sklizní a bude pokoj. Se mi podařilo vytočit jen +1 , to je jak nic. A dlouhé točení mi holky netolerují - teď odpoledne jsem si ani nevzpomněla - jen abych rychle vše poklidila na farmě i doma. A pak jestli zbyde chvilka, trochu háčkovat. Jak se vzbudí, jdeme ven! Máme za domem Pohádkový les, tak jsme tam furt und furt.:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.