Dej koledu, nebo ti něco provedu! (19.10. - 25.10.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bizonka68 - akce začne až zítra. Update na děsivce začal dnes. Pokud hraješ v klientovi zkus hru úplně zavřít a znovu nalogovat a měl by se update na děsivce objevit. Pokud se neobjeví je ještě možnost otevřít hru v prohlížeči (třeba Edge)

    Přeji hezký den
     
  2. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Děkuji za nové báječné věci na děsivce, již dlouho ji mám hotovou celou, tak se zase bude něco dít. Jen akci nevím, jestli budu dělat. Nebaví mne dodávání, mám ráda těžší minihry, to je alespoň vzrůšo. Ač je mi 70, miluju to a dost se mi daří. Tak zase někdy snad budou;)
     
  3. Bizonka68

    Bizonka68 Rádoby autor

    Díky za rady ale jak jsem psala, hru jsem zavřela a po opětovném přihlášení zase nikde nic. Hraji v klientovi, v prohlížeči mi hra nejde vůbec. Proto jsme si přece museli klienta stáhnout, ne? S tím začátkem akce...na fóru je dnešní datum. Nějaká chyba v Matrixu? Proč to tu není opraveno. Ještě jednou díky, také přeji hezký den.
     
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bizonka68 - já u začátku vidím začátek 19.10 a dnes je 18.10 :oops: ZDE
    upload_2023-10-18_16-22-23.png

    Co se týká hry klient versus prohlížeč. Zkusila jsi hru v prohlížeči teď v blízké době?

    Přeji hezký den
     
    -Jara05-, INČUČUNA1959 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  5. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Naprosto souhlasím. Požadavky jsou přemrštěné pro hráče, kteří chodí do práce a nemůžou celý den sedět u pc. U nás v práci jsou například všechny hry tohoto typu zablokovány a zakázány.
    Důvod zvyšování plodin je jednoznačný, hráčů strašně ubylo a tato množství "nutí" hráče, aby si koupili košíky. Aby nedošlo k omylu, jsem léta letouci platící hráčka (kombajn, mlýn...) a hraju farmu od začátku, ale už i mně tohle namíchlo a akce jsem přestala právě kvůli tomuhle dělat, i když ještě před dvěma lety jsem žádnou nevynechala. A vím, že kvůli tomuto přestalo nejen dělat akce, ale i úplně hrát více kamarádů. Někteří mi přímo jako důvod skončení napsali, že už to není hra, ale dostihy. A turbohráči jsou pro obyčejné hráče přímo pohromou, ne všichni mohou hrát tak, jak oni jim to servírují, že je to snadné...
    A RT si to pod sebou podkopává samo...
    Budu dělat tuhle akci? Rozhodně nebudu...
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu. Souhlasím s názorem, že na jednu plochu počty rostlinek stoupají. Holt nám utahují šrouby a zkouší, co farmář snese.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak do akce samozřejmě jdu. Nicméně se do ní pustím až v pátek, zítra mám jiný program - divadlo, generální zkouška muzikálu Anděl páně, dostali jsme lístky.
    V pátek podrtím kolo a udělám nějaké zásoby novinek a snad rychle splním i akci ;)
    [​IMG]
     
  8. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak odměny tedy žádná hitparáda, nicméně do akce se pustím. Jestli ji ovšem dokončím, to je ve hvězdách. Nebo spíše na hřbitově. Poslední akce vůbec nezvládám. Každou začnu a žádnou nedokončím. Já sama jsem samá akce, takže farmu nějak nestíhámxD
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, já jsem dřív měla možnost hrát i v práci, přímo z pracovního PC. Po změně zaměstnání už jsem to doháněla přes wifi z telefonu, ale při dvanáctihodinových směnách to nebyl problém. Pak výhoda wifi vypadla, páč na detašovaném pracovišti prostě nebyla. No, tak pravidelnou sklizeň nahradila pohopole. Žádná velká změna, všechno jde zvládnout, jen se musí přemýšlet. Myslím, že dinoalesi napsala, že tady to jde zvládnout při 3,5 sklizně za den. Takže dvě dají pohopole s SH a vrtulkama, tu jednu navíc na pidi a ziskem navíc určitě jde do programu dne vměstnat. Nebo jen pohopole?
    A turbohráči jsou bezva, protože jejich taktika mnohokrát pomůže i drobnému záhumenkáři, jako jsem já.
    Já s plněním běžných akcí problém nemám, zapeklitá jsou vždycky jen pajdátka na Baha, jinak se dá pořešit na mé farmě cokoliv :)
    Do akce jdu, na Bubu dám lilek, stejně nic delšího nemáme, ale i při kinoakci to nakonec dopadalo i z kratší akční, tak snad nebude tak zle :)
     
    Naposledy upraveno: 18/10/23
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Do akce jdu, ale asi to u mne nebude žádnej šlágr, na divoký mám jen 60 minipolí a bourat nemůžu, všechno co tam mám počebuju :p
    Tak hodně štěstí a všem ať to frčí :)
     
  11. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Akci zahájím, jako každou jinou. Budu mít víkendový výpadek, ale s trochou štěstí na kole akci určitě stihnu. Nejsem žádný rychlík, co se vleče neuteče. SH mám dost vyčerpaný, ale nikdy ho nekupuji. Každý den se nasbírá buď z truhliček, nebo z úkolů.
     
  12. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím,
    tak nevím, jestli je chyba jen u mě, ale v houbovém lese mi z hrůzného lilku nevypadlo ani jediné padátko (na úplňkovém poli ano).
    Nebo, že bych špatně četla informace k akci?
     
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Akční jsem zasadila, ale padátka padala jen z úplňkových polí, z houbového lesa nic . Měla jsem zasetý lilek.
     
  14. sarka17

    sarka17 Pisálek fóra

    Ahoj,u mě to samé. Hezký den všem.
     
  15. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Taky tak, taky tak, bééééé:cry::cry::cry:
     
  16. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj u mně to samé jako v u předchozích příspěvků
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aktuálně zjišťujeme kde se stala chybka.

    Přeji hezký den
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Tak to já bych jásala kdybych ten kvetoucí grimoáír mohla zasadit.Mezi rostlinami se mi nevyskytuje.
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  19. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    burds
    Pěstuje se na divoké louce ;)
     
    -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Taj zjištěno, že chybka byla na naší straně. Do faq se nám vloudil šotek.

    Velice se vám omlouváme
    ---------------------------------
    Burds hledáš akční rostlinu na Divoké louce?

    Přeji hezký den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.