Dej koledu, nebo ti něco provedu! (19.10. - 25.10.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Dej koledu, nebo ti něco provedu! ::..

    [​IMG]

    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.


    Tak hurá do toho ...
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Začnem a uvidím. 12490 ks rastlín? a 645 ks vrecko?
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akční plodina: 12.490 ks
    Sáček: 655 ks
    Snad je to dobře.
    Se mi zdá,že nám počty plodin na jednu plochu nějak rostou.:wuerg:
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Díky za výpočty :) Akci plnit budu ;)
     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezkou mrazivou středu vinšuju, akce zajímavě rozdělená.... pěstování na divošce a padátka na hřbitově pouze z rostlin, nějak si nemůžu vybavit, jestli jsme tady takovou kombinaci už měli.
    Díky za výpočty a zítra hurá na to.... ať se všem daří :)

    Edit:
    Docela by mě zajímalo, proč najednou takový zájem o Třpytivou bobuli, už druhá dekorka po sobě z bonusem +1 pro tuhle kytku, když jich máme tolik druhů, pokud je to kvůli krmivu pro můrováky, hodil by se bonus spíš na Můři bobuli, už jen proto, že zraje o dost dýl :music:
    Druhá dekorka je fajn, ta u mě uplatnění najde :D

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 18/10/23
  6. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Ahoj.Díky za výpočty,do akce se pustím.:);)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak nevím, jestli neumím číst, ale první tři dekorace získáme dvakrát, jen ta jedna, poslední, která je potřeba do řádku a dala by se použít i na plochu, je jen v posledním úkolu. Takže buď zprovoznit řádek nebo využít bonus na dekorace? Nebo v FAQ úřadoval nějaký šotek?
     
    Naposledy upraveno: 18/10/23
  8. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak já do akce také samozřejmě půjdu ;). Akční plodiny na jednu plochu je tedy požehnaně, ale tak uvidíme, jak to půjde ;). Řádek na stonečku do sbírky nesmí chybět :). Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se daří ;).
    Děkuji za výpočty ;).
    Všem hezkou studenou středu a ahoj :)
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Y_n_O
    Řekla bych, že je to v pořádku - dekorace potřebné do stonku
    [​IMG]

    Děs z náhrobních kamenů lze získat 2x v 7. a 10. úkolu ;)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dinoalesi, fakt neumím číst xD Měla jsem za to, že potřebujeme do řádku všechny čtyři...
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Y_n_O, stane se ;) Taky jsem při minulé akci přehlídla políčko :D

    Jinak ať nejsem mimo téma.... akce končí opět ve 22:00, což je fajn;)
    [​IMG]
     
  12. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj! Samozřejmě do akce jdu,řádek se vždy hodí,tak doufám, že se bude dařit.
    Díky všem šikulkám za výpočty! Tak ať se všem daří! :):):)
     
  13. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Ahoj do akce se pustím,moc děkuji za výpočty do akce,jen at nám to hezky jede ,všem farmářům přeji at se daří :):):)
     
  14. Astrala

    Astrala Pisálek fóra

    Nezlobte se, ale tolik rostlin z jednoho pole to je hrůza.
    Tato hra se už skoro nedá hrát pro ty, kdo to nehrají od rána do večera nebo skoro ve dne v noci a neaplikují trvale různé placené boostery.
    Myslím je to taky tím, že je tu pár hráčů, kteří se předhání, kdo to má splněmé nejrychleji, nejlíp už v ten samý den.
    No jestli chcete dělat tak IŤácky složitou hru (viz výpadky apodobně asi kvůli složité stavbě hry) pro deset turbohráčů a zbytek normálních lidí tímhle trendem odstřelit? Nevím, jestli se to vyplatí?
     
  15. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Zdravím. Akci vynechám, budu se raději v klidu věnovat novým věcem v Měsíčním světě.
     
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahoj, tak jsem se na to koukla.... na divošce je 202 políček, s MJS máš zisk 606 rostlin.... 12.490 rostlin z ní vytěžíš za necelých 21 sklizní.... akce trvá 6 dnů, což vychází 3,5 sklizně na den.... rostlinka zraje 5 hod., což je s vodou a hnojem 3,36 hod.... nezdá se mi, že by to bylo pro většinu nesplnitelné ;)



    Řekla bych, že se to dá docela skloubit, akční se pěstuje na divošce a padátka můžeš nachytat na děsivce třeba z nových rostlinek.... možná by bylo škoda to nezkusit ;)
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 - termín konání akce najdeš v oficiálním oznámení >>KLIK ZDE<<

    Přeji hezký den
     
    coneznam a -Jara05- tohle ocenili.
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce se zvolna pustím, nebudu dávat moc SH ;)
     
  19. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Dinoalesi,
    vím, dalo by se to zvládnout, za prvé padátka na Baharamě a v Měsíčním světě jsou na mé farmě pohromou a za druhé mě v odměnách nic neláká a vynakládat úsilí na něco, o co nestojím . . ..
     
  20. Bizonka68

    Bizonka68 Pisálek fóra

    Jsem sama, kdo akci na farmě nemá? Několikrát jsem načetla znovu stránku - nic. Odhlásila a přihlásila jsem se - nic. To asi těžko budu stíhat plnit. Stejně tak nemám v nabídce nový akční balíček s novým zvířetem a stromem na děsivce...
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.