Debata k soutěži TOP3

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pajda361, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verense

    Verense Stálice fóra

    Jupijajéj, moc děkuju za hlasy, moje první výhra v topce! I když o prsa, jak tak koukám na tabulku. Moc gratuluji i -Zdence a modro.ocku22 ke stříbrné a bronzové pozici!
    Co se týče nového tématu, tak dlouho tu nebyly žádné obrázky z Baha a máme tam řadu novinek, tak se pochlubte, ať se zahřejem aspoň na obrázku. Tématem je tedy Tropický ráj na Baha.
     
    Prepperka, Borůvka1972 a krakoramaja tohle ocenili.
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Gratuluji moc vítězce Verense!! Nové téma super, snad teď bude víc času něco poskládat, když nebude žádná pěstovací akce, a objeví se více soutěžních obrázků!
     
    Naposledy upraveno: 6/11/17
    Prepperka tohle ocenil(a).
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    [​IMG]
     
    Prepperka a Verense tohle ocenili.
  4. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Gratulka všem vítězům top3
     
    modro.ocko22, Verense a Prepperka tohle ocenili.
  5. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Omlouvám se modro.ocko22 že jsem ji nezahrnula do své gratulace o 4 příspěvky dřív, ale v době kdy jsem obrázek vytvářela, jsem byla na třetím místě já. Při opisování pořadí na obrázek jsem koukala několikrát, takže tam v té době modro.ocko určo nebyla. Jestli mi teda v té době nešly oči šejdrem.
    Mrzí mě to a dodatečně také jí moc gratuluju k umístění. :)
    ----------------------------------

    Verense - pěkné téma a nové možnosti, na Baha já tvořím moc ráda, přijde mi to tam takové neokoukané, takže se těším na výtvor svůj i ostatních.
    :inlove:
     
    modro.ocko22 a Verense tohle ocenili.
  6. brnensky-zahradnik

    brnensky-zahradnik Aktivní autor

    [​IMG]
    pro zvědavce přikládám fotku,jak dopadlo tajemno na Baha :D
     
    vilm4 a lacrima tohle ocenili.
  7. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    zahradníku - chtěla jsem se kouknout které z toho byly tajemné, ale v soutěži tvou fotku nevidím, zkontroluj zda je chyba jen u mně nebo obecná
     
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Prepperka,
    bojím se, že chyba je obecná. U fotek totiž platí, že pokud uděláš novou, tak ta původní se "zneviditelní".
     
    modro.ocko22 a Prepperka tohle ocenili.
  9. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    sopti - ale to jen když to někdo vkládá přímo (zkopírovanou adresu z pošty rovnou do příspěvku)? Já když to sem dávám přes img, tak je to v pohodě (myslím). A bude mít někde zahradník přístup i k té původní?
    :wuerg:
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Prepperka, máš pravdu - pokud to vkládáš přímo z pošty a pak pořídíš novou, tak ta původní se "ztratí". Pokud si ji ale nahraješ přes nějaké uložiště, tak ji vidíš pořád.
    Jak to bude s přístupem k té původní opravdu nevím ( bojím se, že už je nenávratně ztracená), ale budeme zjišťovat co a jak.
     
    modro.ocko22 a Prepperka tohle ocenili.
  11. brnensky-zahradnik

    brnensky-zahradnik Aktivní autor

    Nedá se nic dělat,je to v tahu,ale aspoň jsem zase o něco chytřejší,tak někdy příště.
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  12. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Předem chci říct, že mám z výhry radost. A to nejen kvůli odměně (která mě samozřejmě těší taky), ale především že Vám můj obrázek udělal radost a zahřál u srdce. Děkuji za vaše hlasy a děkuji za krásné maily které jsem dostala.
    :inlove:

    [​IMG]
    ------------------------------

    Jako další téma bych dala halloween nebo svátek Všech svatých (komu co vyhovuje víc). I když jsou tyto svátky již za námi, je to teprve pár dní, takže mi ještě přijdou aktuální a byla by škoda je úplně pominout. Škoda že do soutěžní doby nejspíš nespadne žádná děsivka, to by bylo ideální.
    :music:
    Ztvárnění nechám plně na vás, kdo má blíž k dýním a čarodějnicím, nechť volí zahraniční variantu, kdo raději klasiku, jistě si nějaký náhrobek najde.
    :)

    -------------------------------
    PS: Jako výherce tohoto kola bych se pro příště přimlouvala, aby se, při malé účasti, akce prodloužila (jako se to občas i dělá). Tentokrát jsme soutěžní byly jen 3, což mi přijde málo. A to ze 3 důvodů.

    1. málo obrázků ze kterých lze vybírat (ne že by se mi ty nynější nelíbily, ale když nehlasuju pro sebe, zbývají už jen 2)
    2. málo hlasujících - což způsobí "nespravedlivé" hlasování - hlasy jsou méně rozprostřené a na výhru jich stačí málo
    3. krátký čas - někdo to možná přes přehršel akcí nestihl a ten týden navíc by využil

    Moje výhra mě samozřejmě těší, ale není tak plnohodnotná jako kdybych vyhrála třeba z 10ti obrázků a od 10ti hlasujících. Ale píšu to jen jako svůj subjektivní názor a feedback pro Vás modíky. Nijak zásadně mě to netrápí.
    ;)
     
    lacrima, lena3576 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  13. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři. Díky, všem, kterým se obrázek líbil.

    Nové téma zní: Pohádka

    Vytvořte na svých farmách děj některé své oblíbené pohádky. Svůj obrázek pak nazvěte podle ní. Tvořte na kterékoliv ploše. Přeji prima nápady.

    Hezký večer všem.
     
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    [​IMG]
     
  15. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Ahoooj, dneska se nebude hlasovat? Nebo jsem něco přehlédla?
     
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    [​IMG]
     
    Prepperka, babioli a lacrima tohle ocenili.
  17. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky všem vespolek,

    jsem moc ráda, že se Vám moje pohádka "Sněhová královna" líbila a všem děkuji za hlasy.

    [​IMG]


    Vánoce klepou na dveře ,
    pečou se perníčky do soutěže ,
    zvoní zvonečky, zdobíme stromečky,
    vzduchem poletují vločky sněhové
    a já Vám přináším TOP3 téma nové.
    Už tady po roce máme zas :


    "Kouzelný vánoční čas"



    [​IMG]



     
    Naposledy upraveno: 18/12/17
  18. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Předem bych chtěla moc poděkovat za hlasy a mám velkou radost z výhry.xD Všem přeji v Novém roce spokojenost, zdraví a trošku toho štěstíčka ;) a hlavně další krásné výtvory. Je to těžké zvolit téma a ještě těžší ho vytvořit. Zkusím téma úplně odjinud - -
    -Souhvězdí - Hvězdná obloha -
     
    lacrima a modro.ocko22 tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pepe4467, mám dojem, že Tvoje hlasování nebude započteno; hlasovala jsi pro nesoutěžní obrázek od hráčky -Zdenka... Zkus se zeptat moderátorů, jestli můžeš svoje hlasování upravit.
     
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra



    [​IMG]


    Vlastně gratuluji úplně všem , kteří se této TOPky zúčastnili ,
    protože zvolené téma "Souhvězdí - Hvězdná obloha" se mi osobně jevilo jako
    poněkud těžké a dost jsem si s ním lámala hlavu .

    Tak a blíží se únor , před námi je svátek sv. Valentýna , tak by jsme se mohli pustit
    do nějaké tvorby dárku pro naše blízké .
    Takže téma pro další TOP3 je :

    "Srdce pro Valentýna"


    [​IMG]





     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.