Debata k soutěži TOP3

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pajda361, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pajda361, díky za info.
     
    skalara.v a lase2 tohle ocenili.
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Natali1465 - prosím Tě, jak používat odkaz z fotoalba a nikoli z pošty ? - tomu nerozumím :(. Můžeš mě nasměrovat, kde to najdu (hledala jsem - nenašla jsem - asi jsem špatně hledala). Nerada bych dopadla stejně jako Apachie1, bo nevím, zda postupuju správně o_O
    - vyfotím farmu, vlezu na poštu do fotek, kliknu na "zkopírovat odkaz" a ten natáhnu přes uložiště (pictu.cz) na fórum.
    Díky za každou radu ;)
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj skalara.v a ostatní

    Kolegyně mě požádala o vysvětlení
    Pokud používáš externí úložiště (Pictu.cz) tak tam by tě takový problém neměl nastat, protože obrázek je uložen tam.
    Nicméně i pro ostatní, odkaz z pošty který zkopírujete má přibližně takovou adresu, https://mylittlefarm-171-userpics.bpsecure.com/gp/1/42/27/14269137_1502464938.jpg, tenhle odkaz po nějaké době přestane fungovat. Je třeba přejít do vašeho fotoalba, které máte založeno k hernímu účtu a z něj zkopírovat odkaz a to tak že kliknete na pořízený snímek, který chcete použít a po otevření okna kliknete pravým tlačítkem myši a vyberete volbu (já používám) "Otevřít odkaz na nové kartě". Otevře se obrázek a následně zkopíruji adresní řádek. Tím vznikne odkaz přímo z fotoalba, který by se neměl zde na fóru ztratit. Odkaz bude vypadat asi takto http://www.farmersbook.eu/foto/14269137/14269137_1502464938.jpg
    A ten mohu vložit pomocí ikony vkládání obrázků

    [​IMG]

    Tento obrázek je totožný s oběma odkazy

    Fajn hru pezt a hodně nápadů při tvorbě ;)
     
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,když to album nemám?Chci si ho vytvořit a použiji svůj nick a ID.Bohužel v tomto případě nelze.Chyba se stala když se rušily fotogalerie Fotografie farem budou trvale odstraněny.Děkuji.
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Po usilovném hloubání a mozkovém dloubání se mi podařilo (za pomoci FAQ) založit si fotoalbum :D. Jen nevím, kudy do něj vlezu :oops: Nebo kudy vlezu do fotoalb jiných farem. Jenom z fóra z odkazů třeba v podpisech či deníčcích nebo to jde z farmy ?
    pezt, prosím, nakopni mě, já jsem z toho dneska už úplně zmatená :oops: (některé odkazy mě hází na stránky BP). Díky moc
     
    modro.ocko22 a Apachie1 tohle ocenili.
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    skalara.v

    Já mám v počítači odkaz na své fotoalbum, z toho potom dohledáš fotoalba ostatních.
    Zde je tvé fotoalbum skalara.v
     
    modro.ocko22 a skalara.v tohle ocenili.
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jo, odkaz se mi podařilo nacpat do svého podpisu. Myslela jsem, jestli to nejde někde přímo z farmy (jestli něco nepřehlížím, bo toto jsem doposud tak nějak ignorovala ;)).
    Děkuju Ti :)
     
    modro.ocko22 a pezt tohle ocenili.
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    skalara.v

    Není zač ;), z farmy se tam dostat nelze:)
    V levo dole po otevření fotoalba máš šedivou ikonu adresáře, po otevření si můžeš vyhledat fotoalba určitých hráčů, nejlepší je používat klávesovou zkratku Ctrl + F a následně vypsat nick
     
    modro.ocko22, danda-vnovis a skalara.v tohle ocenili.
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jo, už jsem to našla. Zkušebně jsem otevřela fotoalbum apachie1, ale jsou v něm obrázky Anvan o_O Tak a teď jsem ještě zmatenější :eek:o_O
    [​IMG]
     
    modro.ocko22 a Apachie1 tohle ocenili.
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    To ale není album apachie1, to je zde http://www.farmersbook.eu/cz/?ID=54253375&NICK=apachie1
    Nelze si vyměňovat na konci nicky a myslet si, že tak získám ID apachie. Důležité na zdroj obrázku je ID v url linku a to není apachie, ale anvan.
    Kdyby někdo potřeboval dohledat link (ten správný) na své album, řekněte si. Podíváme se na to.
    Prima hru

    danda
     
    Naposledy upraveno: 11/8/17
    modro.ocko22 a skalara.v tohle ocenili.
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Aha, už jsem tomu asi přišla trochu (možná) na kloub - v horní části jsou náhledy fotoalba, které mě "zajímá" a ten velký obrázek v dolní části je poslední fotka, která byla do farmářských alb vložena (kýmkoli) - Aktuální foto z Turistického centra hry FARMERAMA ?
    Edit: mě zmátlo, že je pod tím obrázkem od anvan "Zanechej mi zde ...blabla....zdraví, apachie1" o_O
     
    modro.ocko22 a Apachie1 tohle ocenili.
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Oni se tam dají psát vzkazy pro druhé, vzkazy ostatním hráčům :)

    [​IMG]


    Skalarko tohle je albun anvan s textem anvan, ale pokud na konci změním nick, zmizí nick anvan a objevím se tam třeba já,. protože ID určuje v url adrese album (grafiku) a jméno na konci se zase přesnáší do textu (čí je album)

    anvan https://image.prntscr.com/image/jY_tlGsDRxej3RSRfv5X9w.png
    podanděná anvan https://image.prntscr.com/image/Taiyyyb8SIK62vTC8fwLUw.png

    Rozumíme si teď? můžu udělat i skalárovou anvan :D


    Danda
     
    Naposledy upraveno: 11/8/17
    skalara.v tohle ocenil(a).
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Dando,:cry: já jsem asi naprostý deb...:cry:,
    ale do vyhledavače si zadám anvan...kliknu na odkaz na její fotoalbum....jo?[​IMG]
    a objeví se mi toto:
    [​IMG] V adresním řádku mám anvan, všude je psané, že je to album anvan, ale jak se podívám na její fotky, když jsou tam moje fotky o_O To je to co mi není pořád jasný. Jdu se oběsit do rybníka lopatou :cry:
     
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahojík, no já to dělám jinak a zatím mi to žádnou chybu neudělalo,.
    jdu na stránky www.farmersbook.eu/cz
    pak kliknu vlevo dole na adresář
    [​IMG]
    ocitnu se zde, nic zde nemůžu vyhledávat, mám tu jenom seznam od A do Z
    https://image.prntscr.com/image/kUWXOpvISKWMwvTADgZEMA.png

    V něm si stisknu Ctrl podržím a kliknu na F
    otevře se mi malá tabulka pro vyhledávání a do ní dám kus nicku a šipku dolů na nejblžší výsledek a mám toto
    https://image.prntscr.com/image/TdlpFBo6RG_j5k0p1maSEw.png
    vyhledá mi to vše, co odpovídá mému zadání a pak už jen kliknu na to, co sem si vybrala

    problém nastává v moment, když je tam víc nicků jednoho hráče, protože zkazil např. registraci a je u něj chybně uvedeno jiné ID nebo jiný nick a správné ID. Najít správného hráče a správné ID vyžaduje jak znalost správného ID účtu, tak i správný nick, pod kterým se registroval.

    Apachie1 je v seznamu 2x - jednou s chybným ID, jednou se správným ID
    a to je důvod, proč vám říkám, že bude lepší, když mě požádáte o pomoc. Já dokážu spojit správné platné ID se správným nickem.

    danda
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Já jsem z toho také jelen.. Nějak se v tom neorientuji... Hledala jsem tam své album a našla 2x nick apachie1. Pouze pod tím jedním je vyfocená má nynější děsivka, ale v tom druhém jsou jiné obrázky (z doby před mou registrací) ... Nic jsem nepsala o zanechání komentáře a zjistila jsem, že je tam obrázek anvan (jak psala výše skalárka)..
    Můžeš mi Dando, prosím, také najít přesný odkaz na mé album? Nějak mi to hlava nebere...Děkuji za pomoc.

    Edit:
    A dokážeš to dát nějak do pořádku? Propojit správné ID s mým nickem?
    Děkuji ti.

    Edit II:
    Teda Dando, to je paráda! Díky za vysvětlení i odkaz! Nějak si ale nejsem vědoma, že bych anvan předělávala album, ale fakt nevím.. To bych se tam musela divně "plácat", když jsem tam hledala, jak si udělat deník a prohlížela obrázky jiných hráčů... Mám pocit, že už je u mne možné všechno... Ale domnívala jsem se, že je album "ošetřeno" proti omylům a zásahům jiných hráčů?
    Tímto se anvan omlouvám za zásah, ale bylo to neúmyslné a ani o tom nevím, safra.
     
    Naposledy upraveno: 12/8/17
    skalara.v a modro.ocko22 tohle ocenili.
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Dandí - díky moc. Odzkouším to podle tebe :D. Ale asi až ráno, bo dneska jsem z toho už úplně umordovaná (už nemůžu, mozek ignoruje jakékoli příkazy o_O)
    PS: se mnou je to někdy těžký :oops: Ale ono to pude...;)

    Edit: Tak jsem to už vyzkoušela - album apachie1 mi to najde i s jejími fotkami - hurá. Když zadám anvan, tak už mi to nenajde vůbec nic - ani její nick (předtím tam byl, já ho vidělaxD o_O:cry:) a tak to vypínám a nechám to na ráno. Dobrou a díky moc za tvou trpělivost :inlove:
    Jo a když vlezu do toho adresáře, vždycky se mi tam to vyhledávací okýnko otevře, takže ctrl+f netřeba (já mám vždycky všechno jinak :oops: - když si koupim trpaslíka a dám ho na balkón, tak bude mít ráno zaručeně přes dva metry :() Papa
     
    Naposledy upraveno: 11/8/17
    Zrzinka11, modro.ocko22 a danda-vnovis tohle ocenili.
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahojek apachie1 a skalárko,...
    apachie1 tohle je tvůj správný link na tvé fotoalbum (v adresním řádku url je tvoje ID farmy)
    http://www.farmersbook.eu/cz/?ID=54253375&NICK=apachie1

    Ta druhá registrace je ID farmy anvan a tvůj nick, takže natahuje obrázky anvan a zobrazuje se u toho tvé jméno.
    Nevím, kdo kdy založil album s ID anvan a tvým nickem, to nezjistím a ani to nesmažu. Nemám do administrace přístup.

    Ale dohledám správný nick a ID a dám správný link. To dokážu.
    Jinak ano, dokážu i ručně spojit farmu ID s nickem. To umím, protože vím, jaké hodnoty změnit.

    danda

    EDIT: já se na to vyhledávání nedostanu, protože mám nastaveno rozlišení pro slepce tzn. pro mě. Pomáhá to mým očím si je tolik nemršit. Proto používám ctrl + f, je to pro mě jednodušší :)
    Domnívám se, že díky další registraci došlo k narušení alba anvan tím, že apachie1 asi použila pro další registraci její ID. Je to ale jen domněnka, i tak řekněme takhle je link na album anvan (vyrobený link)

    http://www.farmersbook.eu/cz/?ID=14654786&NICK=anvan
     
    Naposledy upraveno: 12/8/17
    skalara.v tohle ocenil(a).
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    pezt dík moc.:)
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.