Důležitý 24hodinový test technického stavu Unity/WebGL klienta / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Naseju na pole oves, odejdu na jinou louku, vrátím se a jsou tam nasetý brusinky, asi zázrak neboco :eek:
     
    BEBUSCHE tohle ocenil(a).
  2. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Hrám v GCH, načítanie bolo rýchle max minútu, ale plantáž a dažďový prales nenačítalo, až po obnovení. Nezobrazili sa niektoré dekorky na ihrisku a v strašidelnom panstve, pri neukazuje sa dozretie rastlín a rastlinky nie sú rozkvitnuté. Koleso je OK, zber, sadenie, búranie je tiež OK. Mám vypnuté animácie, ale aj tak to na ihrisku a na BAHA všetko poletuje, stromy svetielkujú a to mi neskutočne vadí. Najväčšia katastrofa - posielanie darčekov, na to nemám nervy, takže susedia darčeky budú až zajtra.
    Prvý test som nemala šancu s mojím starčekom, už mám nový notebook a starček išiel dcére.
    Pevné nervy všetkým
     
    bubla321 a evainfo tohle ocenili.
  3. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak na tohle já nemám nervy.FA č.2 půjde do kytek a č.1 no nevím nevím,jestli se to nezlepší tak ráno a odpoledne sklidím dekorky a hotovo.A dělat akce no to už vůbec ne.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  4. kluk10

    kluk10 Pisálek fóra

    Posílání dárků je tragické . V sezoně nemám žetony na nákup . Psát zprávu sousedům sice jde , ale pokud ji chci upravit , musím ji celou smazat. Za tohle vylepšení jim brzy po deseti letech hraní dám sbohem
     
    evainfo, mrkvicka9 a malanek70 tohle ocenili.
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Čo som sa tak pozeral tak u veľa vecí zabudli pridať HD vzhľad. Bolo by dobré keby si tu tí farmárí ktorí majú dosť dekoriek pozreli u ktorých ten HD vzhľad zabudli dať lebo túto sekciu opráv odflákli ale tie najhlavnejšie ako pasce, poklady tak tie opravili na HD verziu...
     
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak už jsem zpět, po opětovném načtení, políčka umístěna a zaseto. Na tržišti jde při nakupování vše dobře do okamžiku kdy daný produkt byl již prodaný, zase se točí kytka, není oznámení, že byl prodán až po delší době, mezitím se ztratí kurzor, který bloumá kdoví kde a tak opět další obnova. Super.
     
    maribeja, evainfo a malanek70 tohle ocenili.
  7. lboza

    lboza Pisálek fóra

    grafika zralých stromů je stejná jako sklizených, načítání trhu nebo farmy nad moji trpělivost, pokud bude farma fungovat jako nyní končím
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  8. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    u mňa.........pomalé načítanie, pozbierať úrodu pol biedy, ale zasiať nie je šanca, lebo myš lieta kade tade, takže zasadené úplne niečo iné.
    Krmimo v mlyne sa dá namlieť až po vypnutí a nanovo zapnutí PC. A susedom posielať darčeky hrôza. V rámci testovania o.k. , vydržíme, len dúfam, že to nezostane nastálo a všetko sa vráti spať.
     
    maribeja, evainfo a malanek70 tohle ocenili.
  9. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Vidím, že nejsem sám. Nemá cenu vypisovat co jde a nejde. Zkrátka; dobře a dlouho jde jen načítání -, jinak prakticky hra nefunguje. Sklízet dvacet políček v nebi hodinu a mít sklizených sedm, to mě opravdu nebaví. Přeji všem pěknou zábavu a pevné nervy. Jestli je tohle výsledek přechodu na jiný systém tak se moc nepodařil a holt deset let s farmou se stane historií :(
     
  10. hanelka

    hanelka Pisálek fóra

    Obávám se, že vliv na hru má i používaná technika. Na mém chudinkovi 10 let starém notebooku je to děs a hrůza, nejde v podstatě nic. Na nabušeném počítači mého syna jde všecko v podstatě normálně, jen načítání je delší.
     
  11. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Jestli to od nového roku půjde takhle,tak s Farmou končím.Na tohle opravdu nervy nemám.
     
  12. benikbenik

    benikbenik Zelenáč fóra

    To není jediná hra která se takle upravuje já hraju****.a to je jedno a to též.strašně dlouho se načítá a zamrzá počítač.Tak že od prosince končím.kdy najíždí na no vou verzy a nejsem sama kdo končí všichni nadávají že do toho vrazil peníze a ted končí.

    ***odstraněn název jiné hry (reklama)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/11/20
    drahulína tohle ocenil(a).
  13. rakkos

    rakkos Rádoby autor

    A do toho testovacího blázince ještě dají od půlnoci novou akci - když to už po kolikáté potřebují otestovat,tak by alespoň den mohli dát od akcí pokoj:-(((
    Navíc ty stejné chyby už byly mockrát od hráčů hlášeny (i v dotazníku byly zmiňovány),tak je napřed měli odstranit a potom znovu testovat.
     
  14. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    ahojte,
    niekoľkokrát ma vyhodilo, ale nedala som sa a potom som to skoro aj oľutovala pri príšerne pomalom ručnom zbere stonky. Následne som sa pustila do otvárania debien a to teda je riadna facha - po otvorení nie vždy ukáže obsah a hodí ma to na začiatok celého riadku -:mad:. Použitie turbohnojiva na stromy sa nezobrazuje v animácii, vôbec animácia dozrievania absentuje.
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No doma na lepsim stroji to nabehne... a to je asi vsechno z pozitiv...
    - mys po kliku nekam odleti
    - obrchlivek neukazuje dokonceni zvirat
    - obchod komplikovanejsi ale moc ho nepouzivam, ono je to stale vic kliku ke stejnymu cili
    - nefunguje kliknout a enter na mistech kde to slo, treba u stroju pokladani poli na uvolnenou plochu, doplneni vody co se vycerpa
    - nemuzu smazat pole pro kytky kdyz na nich je kytka na divoky louce, na hlavni to funguje, musi se znova prihlasit aby slo dalsi pole
    - vsechno se furt mihota, akorat to co ma byt videt ne, treba hotovy chlivky
    - zmizi nekdy ty cisla u novinek?
    - proc si nepamatuje nebe zvolenou kategorii stonku a vysunuti a naopak vysunuje sousedy?
    - proc mi litaj draci a jine animace?
    - proc si nepamatuje tu stranku sazejicich kytek z predchozi plochy a furt musim klikat na dalsi?

    Nepisu to jako reklamaci, spis jen zda je to mym Firefoxem nebo je to "nova vlastnost" co popisuju a neudelaji s tim nic...
     
  16. hároš75

    hároš75 Zelenáč fóra

    Moc se to vývojářům nepovedlo.není poznat zda jsou pole hotová,nebo ne.Je to stejné jako když to zaseju.
    Zlatej flash player,tam to člověk sledoval,jak to postupně dorůstá.Pomalu se to načítá a hlásí to,že to zpomaluje počítač.
    Vypadá to,pokuď se to nezlepší,že asi skončím.
     
    malanek70 a drahulína tohle ocenili.
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no drobnosti snad vychytají a pokud né tak pápálálá
    jelikož a nýbrž protože mám pomocníky zacvakané někdy do silvestra zvolím vyčkávací taktiku to znamená pojedu na kupony a uvidím
    [​IMG] když budu hodně šetřit tak skončím až v létě tak se snažte to dát do cajkuxDxDxDxD
     
  18. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, tak když pominu, jak je to pomalý, tak u mě až na nějaké maličkosti docela dobrý.
    Jasně, taky to mám všechno až moc ostrý, ale tohle určitě brzy vychytají
    Jinak neukazují se mi hotové chlévy, mám je pořád jak v procesu, ale když na ně najedu myší, tak hotový jsou,
    a u stromů nevidím plody, ale to má většina hráčů, jak jsem četla v diskuzi
    No, a co mě mrzí, že nejde - při otevírání beden v liště kliknu na bednu, a potvrdím enterem,
    ale to je v tomhle novém pasé. To samé bylo při posílání dárků. Poslala jsem dárek, vyskočila tabulka, ťuk na enter, a hotovo. Tenhle obouruč prostě nejde. Všechno se musí jen myší. To je velká škoda, šetřilo mi to čas
    Že bych teda z unity byla nějak odvařená, říct nemůžu, ale zase je to lepší tak, než aby šla farma úplně do kopru
    jen kvůli flashi

    Jinak mám taky jedno plus, a to je trh. Nevím, jak komu, ale mě se líbí.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
    evainfo a Iwuska tohle ocenili.
  19. sekajda1

    sekajda1 Zelenáč fóra

    Při rychlém klikání při sklízení např. stájí, se mi označí modřře text dole se jménem a ID, a to způsobí že se to celé sklízení zastavuje a jde to pomalu, stěžoval jsem si na to už v minulém dotazníku, ale očividně to nikoho nezajímalo.
     
    papulice a mrkvicka9 tohle ocenili.
  20. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Po delší době jsem se dostala do hry, po další delší době jsem se dostala na první plochu, po další době se mi podařio aktivovat pomocníky, po další době jsem sklidila a tím jsem vyčerpala asi vše, co bylo mé farmě dopřáno. Nasít něco nového už se mi nepodařilo, všude se vše točí, až z toho mám závratě..pak mě to pro jistotu vykoplo a začalo se to vše odznovu načítat. Chvíli jsem ještě zkoušela (chtěla jsem naházet na plochu nějaké výrobny - nemožné) ale posunula jsem se zase jen o píď...takže píď po pídi směrem k Chocholouškovi a tam na vás všechny počkám...:p

    Apropo - forum funguje v pohodě. Tak si můžem aspoň pobrblat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.