Důležitý 24hodinový test technického stavu Unity/WebGL klienta / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. kiki2305

  kiki2305 Ikona fóra

  Lidi, nepanikařte :)
  Jasně, mě ty potíže taky rozčilovaly a některé dost naštvaly, ale proto se to přece testuje. A ano, třeba to prosvětlení položek už asi bude napořád, to nevypadá na nechtěnou chybu. Nebo to otřesné posílání dárků (to vzbudilo takovou nevoli, že možná po ohlasech z hráčské komunity...). Ale takové ty různé vychytávky, které ve FP fungovaly (třeba slavný Esc na KŠ), ty si třeba najdeme zase. Nebo najdeme něco nového atd.
  Za sebe si vzpomínám, že s tou vychytávkou při posílání dárků nebo při točení na KŚ jsem se seznámila relativně nedávno. Takže předtím, když jsem to neznala, mi to ve hraní možná vadilo, ale ne tak, abych s tím sekla.
  Takže věřím, že i tohle se nějak setřepe. Ono to nakonec půjde, uvidíte, že jo.
   
 2. Irena1963

  Irena1963 Zelenáč fóra

  Dobry den, chtěla bych se zeptat jak to bude s pomocníky které jsem si koupila na 48 hodin a použila jsem jen 24 hodin,jelikoz se na farmu nedalo dostat a tim padem mi pomocnici na 24 hodin propadli. Dekuji za odpoved
   
 3. Libik54

  Libik54 Pisálek fóra

  Taky se podělím o některé poznatky z Unity verze. Mám několik farem. Ráno jsem 2 hodiny sklízela 2 farmy. Po každém kliknutí na plochu, kombajn, setí atd stále se načítalo. Moje nervy. Myslela jsem , že ten PC rozkopnu. Restart PC, restart Wifi a furt nic nepomáhalo. Podařilo se mi zasít nějaké dlouhodobky a nyní ve Flash to už jede normálně. Nemám moc výkonný PC,(10 let) a nový kupovat nebudu. Pokud to pojede tímto způsobem a touto pomalou rychlostí , tak pro mě farmaření taky končí. Hraji již 10 let, stále mě to baví, ale celý den u toho sedět se nedá. Na mobilu to také nejede , tak jak si představuji. Nedovedu si představit , jak se bude hrát hra "najdi do 90 sekund co nejvíce předmětů". To nestihnu nic. Chápu , že vývoj technologií jde pořád kupředu, ale proč ruší něco, co funguje normálně. Asi tak . :):(:music:>:(:D:cry:
   
 4. drah_omir

  drah_omir Pisálek fóra

  flash - pohodička, unity - niečo ako desivá noc navždy, nie dakujem neprosím, na unity ako bola včera nemám chuť ani čas, pre istotu som zrušil aj prémium. RT sa bude musieť velmi velmi velmi snažiť aby som ho obnovil, držím mu palce =)
   
 5. Dave Lister

  Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  GordonSargent a modro.ocko22 tohle ocenili.
 6. simca67

  simca67 Rádoby autor

  Už netestujte seká se to,nejde sklízet atd.:(-.-
   
 7. Dave Lister

  Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj simca67, test Unity skončil krátce po 14h. Teď je hra dostupná jen ve flashi. Zkus pročistit prohlížeč >>Vše pro bezproblémový chod hry<<  Ať vás síla provází na všech cestách
   
 8. KUKYNA

  KUKYNA Pisálek fóra

  vůbec se mi to nenačetlo a nyní jsem naštvaná že jsem do toho vrazila plno peněz a teď musím skončit
   
 9. Alena

  Alena Rádoby autor

  Tak mě se ráno při sklizni stonku - oblíbené ,sklidily i řádky,které v oblíbených nemám, např.na superhnojivo a vypadávatka
   
 10. petr814

  petr814 Pisálek fóra

  Grafika hnus, pomalé načítání... cesta k ukončení hry...

  Zatím omezím vrážení financí...
   
  k.vitek a goldedawn tohle ocenili.
 11. zemanka01

  zemanka01 Stará škola

  Protože od nového roku 1.1. 2021 už nebude vůbec fungovat FLASH PLAYER, a bez flash playeru se původní farmerama nedá hrát (nedostaneš se do ní).
  Proto tvůrci Farmeramy přecházejí na Unity, aby kvůli konci flash playeru nemusela skončit celá farmerama.
   
 12. Learka

  Learka Pilný autor

  Se přidávám do klubu nespokojených,pole vypadají jako právě oseté stromy jak čerstvě sklizné chlívky to samé,po najetí,ale vše nachystané ke sklizni.U dekorací ta značka už asi menší dát nešla co?Pole při sklizni musím kliknout 4x pro sklizení jednoho pole při seti asi dobrý,ale při zalévání je to tak blbě podsvícené že ani není vidě co zalít a co už je a trvá to dlouho než ta kapka se na tom poli ukáže.Zvěř něco podobného,trh je řešen zajímavě to mně ani tak nevadilo,dárky neví bo jsem je posílala ráno než jsem odešla do páce a to díky Bohu fungoval flash.Načítání taky dlouho a ty keci napsané u načítací kytky moc vtipné nebyly když jsi s toho na nervy,při vypnutých animacích animace stejně jeli,ale co bylo nej jdeš na plochu nic se nehýbe,vrátíš se na tu samou plochu hýbe se polovina dáš F5 hýbe se skoro všechno,ted plochu od plochy.Stonek jsem nesklízela kolem netočila,tím točím akorát když je akce.
  Shrnutí,co normálně dělám cca půl hodiny tady mi to trvalo přes hodinu a to jsem ani nedělala všechno,proč protože moje nervy.V rámci testování se přemůžu, ale pokud by hra takto měla zůstat, asi to po několika letech hraní prostě zabalím.
  JO a v práci jsem to zkoušela přes pufin na mobilu tam jen rámeček a nic a jakejsi edge jsem nainstalovala,ale bůh ví co protože jsem nic nenašla co by se tam farmě podobalo.Asi to není vše,ale teď si už na nic nevzpomenu.Tož věřme,že to nějak spatlaj dohromady k radosti a užitku nám všem.
   
 13. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Ještě jsem si vzpomněla, není prolink ze hry na nákup bobků na tržišti. U vody je.
   
 14. larelay

  larelay Analytik fóra

  Nejhorší bylo asi posílání dárků, což jsem výjimečně chtěla udělat, ale taky mám jen jedny nervy. Šlo to normálně jedině přes lištu, což běžně nedělám. O načítání ani nemluvím, dozrálá pole vypadají jako právě zasetá apod. Trh - sice zajímavé, ale v podstatě delší něco koupit, např. krmivo.
  Já bych si tedy ale ráda od někoho, kdo tomu fakt rozumí, přečetla, jestli opravdu během více než roku nebylo možné převést hru jinam, funkčním způsobem, protože tento výsledek považuji za výsměch hráčům, kteří do hry investují. Mají tam tak neschopné ajťáky nebo jsou tak lakomí, že do toho nechtěli investovat? Nerada bych jim křivdila, takže pokud platí verze tři, že jsou fakt machři, když za těch podmínek to zvládli dotáhnout do tohoto řešení, tož se omlouvám. Laicky se mi to moc nezdá, a pak je mi líto těch, pro které je hra důležitá, za mě je to v kvalitě nehratelné.
   
 15. Lenka123

  Lenka123 Stálice fóra

  Souhlasím se vším co zde hráči píší. A hlavně mi vadí neonové, nebo co to má být podsvícení sázených rostlin. Strašně to bije do očí až z toho bolí oči, aspoň tedy mě.
   
  dunlop4 tohle ocenil(a).
 16. aknelsvo

  aknelsvo Rádoby autor

  dobrý večer rozumím tomu správně ,že když mám windous xp tak už si nezahraji?
   
 17. Dave Lister

  Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj aknelsvo, pro Unity není windows XP podporovaný operační systém. Nicméně RT připravuje alternativní řešení, takže bych vyčkal a flintu zatím do žita neházel :)  Ať vás síla provází na všech cestách
   
  .SilverAngel. tohle ocenil(a).
 18. danda-vnovis

  danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  Milí farmáři a farmářky,
  omlouváme se, ale test byl díky technickým problémům ve hře posunut na následujicí termín:

  pátek 11.12.2020 10:00 SEČ do neděle 13.12.2020 10:00 SEČ

  Děkujeme za pochopení
  Váš Farmerama team
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.