Důležitý 24hodinový test technického stavu Unity/WebGL klienta / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. yozona

    yozona Pisálek fóra

    Já se ho hry vůbec nedostanu ...už hodinu opakovaně stojím na 100% a dál se nic neděle .:wuerg:
     
    aamperzg a vilm4 tohle ocenili.
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak u mě se to včera ještě dalo, ale dnes to jsou fakt nervy, pomalé načítání, seká se to, děs a hrůza. Zajímavé je, že někomu to dnes funguje líp. Jestli to tak bude fungovat i dál, tak by měli prodloužit dobu trvání bonusu u mazlíků, hlavně u sovy, protože i s pomocníkama se celá farma za tu dobu stíhat nedá, i když možná to nebude ani potřeba, protože jestli to tak půjde dál, tak jedna půlka skončí s farmou hned s koncem flashe a ta druhá to po týdnu s nervama taky nedá.
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dnešní postřehy - ruční sklízení - jde rychleji když nekliknu na středovou ikonku, ale na horní, ale zvyk je železná.......
    V parku je velice obtížné , spíše nemožné, sklidit dekorace v místě kde se objeví informace o dekoraci - vím, že se jedná pouze o max. 2 místa, ale je to chybka - asi by se dala ošetřit tím, že by se tam umístila jiná velikost dekorace ne 1x1.
    Rychlosetí je v pohodě i zalévání. U chlívků se při sklizni stává, že nestačí 1x, někdy ani 2x kliknout - což pěkně zdržuje, když je na ploše 41 chlívků. Ještě, že dnes byl dárek od Kubíka chovatel.
    Ale jedno plus - už se občas objeví stromy i s plody, i když ne vždy.
    Bedny jsem po první pokusu, kdy se mně málem podařilo odkliknou otevření 1000 beden.
    pezt - to se máš, mně přesně 24 minut se 2 restarty - vždy, když jsem sklidila část dekorek na hřbitově a u majáku. A to na farmu jsem vůbec nešla pouze na Baha - vše kombajnem.
    dinoalesi - nervovat se ještě kvůli bonusům, to bych to mohla zavřít hned.
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Zkus třídění podle času výroby a do vyhledávacího pole napsat textový řetězec "bed"... Takto to dělám já a neskáče mi to na začátek, jak popisuješ (ani pod Flashem ani pod Unity).
    Protože však některé bedny generují další bedny, osvědčil se mi následující postup:
    1) Třídění podle času výroby (ale je možné i podle abecedy)...
    2) Textový řetězec "bede" => zobrazí se ti jen bedna beden
    3) Textový řetězec "ště" => zobrazí se ti jen bedna štěstěny (generuje nějakou bednu v seznamu beden před bednou štěstěny, proto je vhodné ji otevřít dřív než ostatní bedny) a bedna s praštěnými zvířaty (ta sice negeneruje bedny, ale proč ji rovnou neotevřít?)
    4) Textový řetězec "led" => zobrazí se ti bedna s ledovou zábavou (rovněž generuje nějaké bedny)
    5) a nakonec textový řetězec "bed" => zobrazí se ti jen bedny v pořadí, jaké sis zvolila na počátku, které ovšem negenerují jiné bedny, a nedochází tak k posunu (jedu pěkně zleva doprava a vynechávám bedny, které nechci otevřít, např. bedny s obyčejnými lístky do Kola štěstí nebo Bedny s hnojivem /ty mám jako zásobník hnoje pro případ nedostatku či vysoké ceny na trhu/).

    Opakuji, že to funguje stejně pod Flashem i pod Unity (jen pod Unity se musí vše provádět a potvrzovat myší, což je tedy vopruz)...

    Vzkaz pro RT - Prosím, vraťte nám možnost použití kláves Enter a Esc!

    Tebou popisovaná vlastnost chycení pole pod kombajnem během posunu okna s pomocníky se mi zatím nestala na žádném poli. Je možné, že se tak děje v situaci, kdy se sice hra tváří jako "živá", avšak ve skutečnosti je již "mrtvá"... vedlejším efektem takového jevu je, že po výběru bedny a potvrzení myší nedojde k jejímu otevření, či podobně při volbě mletí ve mlýně nedojde k zahájení mletí, resp. možná dojde, ale nezobrazí se a není možní zadat další mletí do fronty mletí. Jediné řešení spočívá v takovém případě v restartu hry...
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
  5. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    dekorace postřikovací umění s bonusy mi měla dát okolo 60 mega a mám 6.31218E+07.Jak jsou na tom částky z dalších dekorek netuším
    [​IMG]
    a zamkl se mi po resetu maják (důvod dokola zdlouhavé načítaní)
     
  6. modrýměsíc

    modrýměsíc Rádoby autor

    Mám dotaz, proč nemůžu odepsat sousedům na zprávu, ale musím jít přímo do pošty a tam vyhledat souseda, který mi poslal zprávu a poté mu normálně napsat, je to velké zdržování. Potom, při rychlejší pracování s myší při sklizni, se zastaví celá farma (zmrzne), musím vypnout hru a zapnout. Nejsou vidět zralé stromy,´mám automatickou sklizeň, ale mate to.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    maja.rada

    No vidíš to ;)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj modrýměsíc

    Když klikneš na odpovědět, obsah zprávy smažeš a potom lze normálně psát.
     
  8. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    6,31E+07 je ve skutečnosti 63,1 mega, takže bych řekl, že to je správně ;), ale samozřejmě ten zápis není úplně šťastný :D
     
    -Jara05- a vilm4 tohle ocenili.
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezké dopoledne přeji.
    Ještě jsem to v noci zkoušela, teď znovu a stále stojím na načtených ovečkách. V Edge mě to v noci pustilo o malinko dál, ale zase jen na další krok a to ten, že stránka byla prázdná, bez políček s prázdnou tabulkou s nápisem Events a tak to stálo skoro hodinu.A ještě ta čeština či jaká to skomolenina....ale už mám číslo totožnosti, heč!

    [​IMG]

    Prostě jsem se do hry nedostala a akce na Baha od včerejší 14. hodiny stojí ,samozřejmě bez náhrady, ani s ní nepočítám.
    Dnes mě pobavilo toto:
    [​IMG]

    Divočáčku, hlupáčku, 30 vteřin? Spíše 21 hodin bez úspěchu se někam dostat! Některé ty hlášky mi připadají jako výsměch tomu,kdo se na farmu nemůže dostat.
     
  10. adik06

    adik06 Rádoby autor

    farmerama ted jedna velká katastrofa, jsem už znechucená co s tím děláte...píšete 30 sekund..houby načítá se to 10 minut ,pak se to několiktár sekne takže znova dalších 10 minut a za 3/4 hodiny jsem stihla udělat jednu část pole..to nemluvím že to vubec nejde zvětšit ,jsou miniaturní políčka a ještě vše rozmazané..nesnáším změny, zlatá stará farmerama,novoty jsou vždycky k ničemu a jen k vzteku..chci poslat dárky a už je to zase jinak ,pěkně blbý nepřehledný ...jdu to vypnout nemám chut hrát s takovými podmínkami,uplně člověka otrávíte..chápu že když se něco předělává,že to zase není až tak jednoduché..ale nikdo o změny nestojí..stará farmerama fungovala perfektně a byla pěkná přehledná ..proč neustále chytrolíni vymýšlí změny,které jsou jen k horšímu
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj adik06

    Novoty ohledně hry se musejí vymýšlet, neboť na konci roku skončí podpora flash playeru a hru by jsi v roce 2021 nespustil. Proto hra přechází na klienta Unity.
     
  12. sarinka29

    sarinka29 Pisálek fóra

    Tak já se po těch letech nejvíc těším na mail: "Proč jsi přestala hrát Farmeramu?"
    Tohle začíná být jiná liga, ba dokonce možná i jiný sport :-(
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
    -Jara05-, výpliv a vilm4 tohle ocenili.
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Neviem či to je update alebo chyba, ale indikátory (cumle) že sú veci pripravené ke sklizni sú zmenšené. pardon za tu čechoslovenčinu
     
    -Jara05- a vilm4 tohle ocenili.
  14. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Potřebuji zbourat dekorace u majáku - odměny od sousedů, ale je to opravdu náročné. Bourací ikonka zůstává pouze na 1 bourání a to nemluvím o tom, že vždy musím potvrdit, že to opravdu chci udělat.
    A když jsem se konečně dobrala konce - musí restartovat, protože už nic na prázdnou plochu nelze umístit asi proto, že to tak dlouho trvalo.
    :(:(:(:(:(
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
  15. ovets3

    ovets3 Rádoby autor

    No bežne sme mali doma na jednom PC spustené dve farmy moja a manželkina a šlo to bez problémov. Teraz horko-ťažko sa dá hrať jedna, des. Strašne dlho všetko trvá o prvom načítaní resp. po F5 škoda hovoriť.
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pezt - to vymazávání textu když chci odpovědět na zprávu je také nešťastné;), někdo mi po týdnu odpoví a já už nevím, co jsem mu psala, tak do odeslaných zpráv si to přečíst, pokud ještě nezmizela
     
  17. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    sarinka29-to je nápad!A tam jim to řekneme od plic!Taky se těším.
     
    -Jara05-, výpliv a sarinka29 tohle ocenili.
  18. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ďalšie info: doba dozretia florenovníku je teraz 24:01. Všetky veci (dekorky, stromy,...) ktoré majú už upravený HD vzhľad sa vrátia do zhoršenej/rozmazanej grafiky keď sú zralé na sklizeň.
     
    -Jara05- a vilm4 tohle ocenili.
  19. gigis99

    gigis99 Perspektivní autor

    Dnes mi taky jede hra rychleji, ale běda mít tak otevřenou druhou farmu v jiném prohlížeči.
    Nějaké řazení dekorek, když chci dát na plochu, absolutně nefunguje a když chci použít uložené fotky (výhoda premia), tak taky smůla, protože všechny tři posty pro foto jsou jen bílé, tím pádem si ani nemůžu uložit aktuální pole, páč nevidím, co bych si zrušila. Chyb je víc než zrnek máku v celém makovém poli, takhle se ta hra fakt hrát nedá.
     
    -Jara05- a vilm4 tohle ocenili.
  20. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Pro mne přeanimováno. Naprosto zbytečné svícení stromů a kroucení stájí - dle mého to hodně zpomaluje hru. Když vypnu animaci polí, tak zase nevím, jak jsou na tom pole se zráním. Musím na ně kliknout. Vypněte podsvícení a nasvícení farmy, dementní kroucení stájí a možná Vám to i pojede normálně. V této grafice pokrok hry opravdu nevidím.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.