Důležitý 24hodinový test technického stavu Unity/WebGL klienta / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mijan7

    mijan7 Pisálek fóra

    To se máš já se jenom přihlásím a nic víc ani dárky ani jiné pole ani se to nehne
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Mrzí mě, že musím kritizovat, ale chválit fakt není co. Ach jo, proč něco, co skvěle funguje, musí skončit.
    Už jen ten čas strávený u hry navíc mi vadí, to že je to zmenšené taky nebo ty špinavé erby a je toho víc...
    Jinak, možná už někdo psal, sice jsem to nenašla, ale přiznávám, že vše se mi fakt číst nechce a lituju modiky, kteří to číst musí...
    Ve mlýně nefunguje výběr oblíbených krmiv, označená zelenou stuhou sice jsou, ale po kliknutí na výběr oblíbené se zobrazí v lepším případě vše, v horším třeba i nic nebo jen jedno.
     
    malanek70, vilm4 a zejdy66 tohle ocenili.
  3. raddre

    raddre Baron fóra

    nejenže než se prokliknu ke stránce s nejdelší rostlinou tak se mi to několikrát sekne, ale navíc mi to oseje pole něčím co jsem si nevybrala, stavitel mi to nechtěl zbourat, takže ručně po políčku 1/1, když se mi podařilo dát nová pole opakovala se to ještě 2x, normálně by mi to nevadilo,ale když chcete oset pole kvůli padátku, tak je k vzteku přijít ne vlastní vinou o 606 rostlin, navíc mi vadí, že na prní pohled není vidět, zda už můžu sklízet
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
    vilm4 a zejdy66 tohle ocenili.
  4. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Tak ještě jeden problém jsem našel, objekty umístěné za levou částí infobubliny není možné sklidit (bublina neuhne a nejdou nakliknout)
    A Kubík i s dárky někam zmizel :cry:

    Rada na zapnutí animací je funkční, díky, alespoň je vidět co dorostlo a animace byly zapnutý stejně, nehledě na nastavení.

    A pak tu mám jednu neviditelnou Acai palmu (prázdné políčko na které když najedu, tka bublina řekne Acai palma), která se tváří jako vyrostlá, jde sklidit, ale vyrostlá je pořád a chce sklidit znova. xD
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
    vilm4, Štika a zejdy66 tohle ocenili.
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tajně jsem doufal, že od posledního testování, kterého jsem se již tehdy aktivně účastnil, dojde k nějaké změně k lepšímu...
    ...jenže kromě změn kosmetických kde nic tu nic.
    Zejména slušnými slovy nepopsatelná hrůza při ruční sklizni mě neskutečně... ehm... irituje...

    Protože ale nechci psát na mnoho míst současně, dopisuji své jednotlivé poznatky s hraním hry v různých prohlížečích (a že jich na notebooku mám!) sem...

    Končím nyní slovy legendárního sportovního komentátora (či analogií k nim):
    Hraní zdar a Farmeramě zvlášť!
    ...a dodávám...
    Bohužel zřejmě jen do konce roku...

    PS:
    Nikdo mě nemůže podezírat, že se nesnažím testovat a že tu jenom prudím a stěžuji si... jenže nalézt zatím něco pozitivního na hraní Farmeramy pod Unity, je jako snažit se nalézt pověstnou jehlu v kupce sena... tak snad jednu věc lze brát jako zlepšení - totiž možnost filtrování na trhu u Řemeslných produktů podle Výrobce (pekař, marmeládník, alchymista, SPA manager či květinář). Kdyby to šlo filtrovat ještě podle účinku/působnosti (např. na květiny, na zeleninu, na výrobny, na stáje, na stromy apod.), nemělo by to chybu...
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
  6. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    Všetko zlééé:wuerg:Vôbec sa mi nedá prihlásiť do hry:wuerg:A všetky problémy čo tu píšu hráči sa dejú aj na mojej farme..takže ich tu nebudem rozpisovať:wuerg:


    >:(48 minút čakania na spustenie hry :wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
    malanek70 a vilm4 tohle ocenili.
  7. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    pokud chce RT zrušit hru mohlo to udělat i jiným způsobem než aby odešli hráči sami
     
  8. pusinka1970

    pusinka1970 Pisálek fóra

    Ahoj hra mi nejde. Seká se mizí mi předměty,prostě mi nejde tak má jít. Po tolika letech asi skončím a je mi to líto.
     
    malanek70 a vilm4 tohle ocenili.
  9. obrisud

    obrisud Pisálek fóra

    jako premiu hráč nemám žádné výhody.grafika hrozná. obraz rozmazán. nevím kdy sklízet pole jsou jak právě zasatá. a stromy taky.
    jedním slovem hrůza.
     
    vilm4 a zejdy66 tohle ocenili.
  10. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Víceméně farma běží v normálním režimu a máme hrát všichni, aby se to zkusilo, né? Taky mě trošku ruší, že Maják, který je odemčen má zámek, pole těsně před sklizní vypadají jako právě zasetá stejně jako stromy. Prodávat jsem nezkusila. A RT nás potřebuje jinak budou mít hlad. Taky nejsem nadšená ze změn, ale Flash skončí a pokud nechceme jít ven cvrnkat kuličky tak si asi budeme muset zvyknout, že jo. Čeká mě v pracovním počítači přechod na Windows 10 a to bude teprve mazec.
     
    zemanka01 a vilm4 tohle ocenili.
  11. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Tak som to asi včera prechvalila, včera sa mi hra načítala za minutu, dnes nestačí ani 5 minút. Po načítaní som išla na dekorácie a tie sa nenačítali ani po 5 minutach. Vcera to celkom islo :oops:
    EDIT: ranna praca na poli vdaka zakupenym pomocnikom trvala viac ako polhodinu hracieho casu, medzitym som dala hru 3-krat nacitat.
    Pomohlo povypinat vsetky animacie v nastaveniach
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Brééé ráno lidičky!
    Tak jsem trochu doufala, že čím víc budeme hrát, tím líp to pojede...(včera to takové tendence mělo - čím dýl jsem zkoušela hrát, tím se to jakoby trošku líp načítalo). Ale dnes ráno opět čekání u každého kliku. Takže počkám na druhou odpolední, zahraji si chvíli s flashem, no a na Silvestra farmě připiju a pošlu ji nejspíš do kytek. Testuje se tu něco, co se od minule nijak nezměnilo, a pokud tohle bude víceméně konečná verze, tak je pro většinu z nás nehratelná.
    Trochu mě mrzí, že se testování dělá teď - 2 akce končí, dnes 2 akce začínají, připravit se na ně nedá, o rychlý stájích ani nemluvím.
    Uvidíme, jestli se stane nějaký zázrak, ale moc tomu nevěřím...
     
  13. -pody-

    -pody- Rádoby autor

    Nehratelné, víc jste to zprotivit hráčům nemohli, končím.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    Ranní sklizeň mě zničila víc než posilovna.Přes noc u mě problémů přibylo,nebe nešlo vůbec odkliknout....pomohlo 3x F5,mazlíky odklikávat ručně byl horor a než se mě podařilo načíst poněkolikáté pole a parky,bonusy vypršely.Takže....:cry::cry:

    Klávesové zkratky a enter mě vůbec nereagují.Odklikávat každé okno myší už nezvládám.Takže ve 14.00 papa
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dobré ráno,ke včerejším chybám které trvají, přibyla další,dnes bedny ani neotevřu:(Jejda ,ani neumelu krmení,je to asi rozbité>:(Tak teď jsem odměnu dostala též ale jsem opět na začátku stránky a musím se proklikat k bednám abych otevřela další a zas dokola.....
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
    vilm4, alexandrakerulova00 a -Kuteno- tohle ocenili.
  16. dunlop4

    dunlop4 Pilný autor

    Ahoj, tak report za mě.

    • dlouhé načítání hry, nevím, jestli je to dáno rychlostí netu nebo PC, ale předchozí verze bylo rychlejší na stejném PC. Používám jedině chrome
    • nefungují mi řemesla, resp. dostanu se k nim, ale když chci něco vyrobit, tak tam je pusto prázdno
    • je to prkotina, ale celkem mi vadí, jak šajní to slunce :D nemám opalovací krém s takovým faktorem ;)
    • Při sklízení zůstávají vypadávatka na polích, pak po nějaké době zmizí
    • Trh - předchozí uspořádání se mi líbilo více a přijde mi, že to bylo více praktické. Zde budeme muset víc klikat. Nejdřív jestli chci věci z farmy nebo z bahamy a pak ještě tedy vybrat jestli chci rostliny, stromy atd.
    • Teď se mi nedaří dostat na pole u Bahamy. Načítá se načítá, ale po načtení zůstávám stále na ostrově a nemůžu nikam
    • Jak tu někdo plašil s bednami - odměnu z ní jsem dostala, ale nejdřív se otevře, tváří se spotřebovaně, ale odměna vyskočí až po chvíli.
    Testování zdar!
     
  17. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Já tedy musím říct, že jsem příjemně překvapena... Úvodní načítání hry trochu delší, ale potom už srovnatelné s původní verzí (možná jen o chlup pomalejší). Jinak fungovalo vše, co jsem zkoušela. Na první pohled jen chybí grafiky zrajících plodin a stromů. Zajímavé je, že jednou na hlavní louce byly stromy zobrazeny správně, při příští návštěvě ale již ne. Funguje i mlýn, řemeslo, posílání dárků a otevírání beden.
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
    zemanka01, evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Se mi zdá,že dnes se to načítá rychleji než včera.
    Jinak by mně tedy zajímalo,jakým způsobem si zmenším herní okno ( na mob) , když na začátku při vypisování hesla si to roztáhnu kapánek více?!? Má někdo nějaký nápad?!?
    Dále ,je zajímavé,že na kole štěstí si to pamatuje kategorii kde sem na posledy točil,ale v nebi ani náhodou!
    Vytáčí mně neustálé chytání předmětů, dokonce i pod kombajnem.Zjistit aktuální stav čehokoliv je téměř nadlidský výkon!:wuerg:
     
    evainfo, modro.ocko22 a vilm4 tohle ocenili.
  19. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Na tohle nervy nemám. Farma se sice načte, ale vůbec nic v ní nefunguje. Břídilové.
    Večer fungovala, ale ráno ani ťuk.

    Pojďme raději psát, co na farmě funguje, bude to rychlejší.
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    To je masakr,posílání dárků a pošta k uzoufání o ostatním nemluvě:mad::mad::mad::wuerg:
     
    vilm4 a mituli tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.