Děsivý krok v čase (13.10. - 19.10.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Taktak, zakoupit lze dekoraci "Přízračný valčík", ale teprve upgradováním získaným závěsem získáme dekorku použitelnou do stonku "Inspirativní přízračný valčík".
    Stejné je to i s dalšími dvěma dekoracemi - nutno je upgradovat ;)
     
  2. boborina

    boborina Zelenáč fóra

    dakujem už je to ok ((-:
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    boborina - tak to je super, že se podařilo ;)
    Hezký večer
     
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hotovo na všech třech farmách od včera večer. Jsem rád, že jsem to stihl i přes ten můj počáteční časový handicap. Točil jsem v sobotu i v neděli - na nic. Takže hezky postaru. Z mých pikolek - ani Jack ani florenovník. jen cosi s párty lístky a to druhé ani nevím...
    Halt zase příště! Všem pohodový konec hry:)
     
  5. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Neuvěřitelné! Štěstí se tak unavilo, že mi přineslo z pikolky florenovník. Juchůůů! Mám ohromnou radost a přeji všem, aby se štěstí usmálo i na ně.
     
  6. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Už mi chybí "jen" 2.971 ks akční bubu-kytky, abych získala poslední upgrade o_O na to, že jsem začala se zpožděním... akce je jen do 14:00, že? Že by byla protažená do 22:00 si asi můžu nechat zdát 8)
     
  7. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    k.vitek - držím palce, ať to zvládneš. Pokud máš nějaký booster, SH a vrtulky, tak bys to mohla zvládnout. A ještě, a to je hlavní, mít čas a chodit pravidelně na farmu.
    Já mám již hotovo, tak pěstuji do zásoby a pikolky mám v liště, čekají na Jéžiška.
    Všem, kdo finišuje, držím palce.
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Teď jsem dodělala akci i na vedlejší farmě, ale bylo to za 5 min 12 ;), další sklizeň, kdyby byla třeba, tak už bych nedala, jedině se SH. Takže akce byla naknop, protože první půl den jsem dost SH použila, kdo nemá, nemůže akci dodělat na 1 a 1/7 plochy. Na té farmě nemám ani žádná zvířata, výrobny, jen pár stromů a tak nemůžu ani otevřít další plochu. Uvidím, až tady na děsivce skončí akce, třeba na tom zapracuji, nějaké chlévy a stromy bych si mohla poslat a ono to půjde, abych otevřela aspoň jednu plochu, to by snad stačilo na to, abych nebyla ve stresu, jestli akci dodělám
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    :D pravidelně chodit na Farmu :D

    jj reálný život mě bohužel dohání 8)

    Před 1,5 hod. jsem použila SH... ehm... chybí mi už jen 94 ks akčního bubu-kvítí. Bohužel jsem nepovrtulkovala. Škrt jsem :inlove:

    Dala jsem ještě posledních 20 políček, vodu, hnůj, SH, spustila Vánočku a kytici Nevinnost (bo jak se jmenuje), odklikla 1 řádek v Nebi... a snad to klapne.
    Ještě nezapomenout, až se vrátím z teplého oběda :music:


    EDIT v 15:32:
    :cry: já to tušila! Po příchodu telefonát, pak odvolání na neplánované jednání,... To je prostě těžké -.- takže kvůlivá pitomosti, že jsem předposlední várku nepovrtulkovala... chjo

    A já tydýt jsem si nekoupila za nastřádané mince Piccolo bednu :sleepy: tak to už se na sebe zlobím...
     
    Naposledy upraveno: 19/10/21
  10. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Ahojte, stonek jsem koupila, dekorky taky a když jsem ty dekorky chtěla na ten stonek posadit, tak mi to oznámilo, že je nemám. To musí přijít na každé místo v tom řádku ta dekorka dvakrát nebo kde je chyba?
    http://prntscr.com/1wpwiqp

    Hmmm, díky za info, to je fakt skvělý. Takže jsem se snažila úplně zbytečně a všechno co jsem získala je mi pro kočku, protože ta třetí dekorka bez upgradu je bezcenná. Teda RT, voni jsou hlava!
     
    Naposledy upraveno: 19/10/21
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .evalumar.

    Dekorace umístíš na plochu následně na ně položíš upgrade (závěs) poté zbouráš a uložíš do řádku.

    Fajn hru pezt
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Doufám, že se někdy v budoucnu nějakým způsobem bude ten chybějící upgrade dát dokoupit - např. za 5.000 hvězdiček anebo 4.800 zlatých banánů, které tu mám... a nic s nimi...
     
    -Jara05- a Madulka_cz tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.