Děsivý krok v čase (13.10. - 19.10.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  Taktak, zakoupit lze dekoraci "Přízračný valčík", ale teprve upgradováním získaným závěsem získáme dekorku použitelnou do stonku "Inspirativní přízračný valčík".
  Stejné je to i s dalšími dvěma dekoracemi - nutno je upgradovat ;)
   
 2. boborina

  boborina Zelenáč fóra

  dakujem už je to ok ((-:
   
 3. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  boborina - tak to je super, že se podařilo ;)
  Hezký večer
   
 4. Trepifajksl

  Trepifajksl Polobůh fóra

  Hotovo na všech třech farmách od včera večer. Jsem rád, že jsem to stihl i přes ten můj počáteční časový handicap. Točil jsem v sobotu i v neděli - na nic. Takže hezky postaru. Z mých pikolek - ani Jack ani florenovník. jen cosi s párty lístky a to druhé ani nevím...
  Halt zase příště! Všem pohodový konec hry:)
   
 5. badaji

  badaji Obyvatel fóra

  Neuvěřitelné! Štěstí se tak unavilo, že mi přineslo z pikolky florenovník. Juchůůů! Mám ohromnou radost a přeji všem, aby se štěstí usmálo i na ně.
   
 6. k.vitek

  k.vitek Polobůh fóra

  Už mi chybí "jen" 2.971 ks akční bubu-kytky, abych získala poslední upgrade o_O na to, že jsem začala se zpožděním... akce je jen do 14:00, že? Že by byla protažená do 22:00 si asi můžu nechat zdát 8)
   
 7. Madulka_cz

  Madulka_cz Baron fóra

  k.vitek - držím palce, ať to zvládneš. Pokud máš nějaký booster, SH a vrtulky, tak bys to mohla zvládnout. A ještě, a to je hlavní, mít čas a chodit pravidelně na farmu.
  Já mám již hotovo, tak pěstuji do zásoby a pikolky mám v liště, čekají na Jéžiška.
  Všem, kdo finišuje, držím palce.
   
 8. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Teď jsem dodělala akci i na vedlejší farmě, ale bylo to za 5 min 12 ;), další sklizeň, kdyby byla třeba, tak už bych nedala, jedině se SH. Takže akce byla naknop, protože první půl den jsem dost SH použila, kdo nemá, nemůže akci dodělat na 1 a 1/7 plochy. Na té farmě nemám ani žádná zvířata, výrobny, jen pár stromů a tak nemůžu ani otevřít další plochu. Uvidím, až tady na děsivce skončí akce, třeba na tom zapracuji, nějaké chlévy a stromy bych si mohla poslat a ono to půjde, abych otevřela aspoň jednu plochu, to by snad stačilo na to, abych nebyla ve stresu, jestli akci dodělám
   
  -Jara05- tohle ocenil(a).
 9. k.vitek

  k.vitek Polobůh fóra

  :D pravidelně chodit na Farmu :D

  jj reálný život mě bohužel dohání 8)

  Před 1,5 hod. jsem použila SH... ehm... chybí mi už jen 94 ks akčního bubu-kvítí. Bohužel jsem nepovrtulkovala. Škrt jsem :inlove:

  Dala jsem ještě posledních 20 políček, vodu, hnůj, SH, spustila Vánočku a kytici Nevinnost (bo jak se jmenuje), odklikla 1 řádek v Nebi... a snad to klapne.
  Ještě nezapomenout, až se vrátím z teplého oběda :music:


  EDIT v 15:32:
  :cry: já to tušila! Po příchodu telefonát, pak odvolání na neplánované jednání,... To je prostě těžké -.- takže kvůlivá pitomosti, že jsem předposlední várku nepovrtulkovala... chjo

  A já tydýt jsem si nekoupila za nastřádané mince Piccolo bednu :sleepy: tak to už se na sebe zlobím...
   
  Naposledy upraveno: 19/10/21
 10. .evalumar.

  .evalumar. Vážený autor

  Ahojte, stonek jsem koupila, dekorky taky a když jsem ty dekorky chtěla na ten stonek posadit, tak mi to oznámilo, že je nemám. To musí přijít na každé místo v tom řádku ta dekorka dvakrát nebo kde je chyba?
  http://prntscr.com/1wpwiqp

  Hmmm, díky za info, to je fakt skvělý. Takže jsem se snažila úplně zbytečně a všechno co jsem získala je mi pro kočku, protože ta třetí dekorka bez upgradu je bezcenná. Teda RT, voni jsou hlava!
   
  Naposledy upraveno: 19/10/21
 11. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj .evalumar.

  Dekorace umístíš na plochu následně na ně položíš upgrade (závěs) poté zbouráš a uložíš do řádku.

  Fajn hru pezt
   
  -Jara05- tohle ocenil(a).
 12. k.vitek

  k.vitek Polobůh fóra

  Doufám, že se někdy v budoucnu nějakým způsobem bude ten chybějící upgrade dát dokoupit - např. za 5.000 hvězdiček anebo 4.800 zlatých banánů, které tu mám... a nic s nimi...
   
  -Jara05- a Madulka_cz tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.