Děsivý krok v čase (13.10. - 19.10.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Právě jsem akci dokončila. Z odměn mám stonek, 2x Piccolku, 1x Kostkovanec, 1x Galapágy, 1x SH.
    V liště mám zatím 4 Piccolo bedny. Nechám si je tam do Vánoc. To jsem v práci na noční, tak se nechám překvapit. Třeba mě Ježíšek překvapí s florenovníkem ;)xD
    A nyní doplňuji zásoby. Pokud se použijí zkracovadla na rostliny, čas je suprový.;)
    Přeji pěknou hru, cílařům gratuluji a všem přeji hodně štěstí s odtajňováním Piccolek:)
     
  2. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra


    Moc děkuji za radu. Opravdu jsem si nevšimla. ja-pe
     
    Skali, -Jara05- a kája53 tohle ocenili.
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný páteční den vespolek, koukám, jak to tady frčí, vy jste šikovnííí:)

    Tak to u mě to vypadá jako při výstavbě či opravách silnic, mostů a dálnic v ČR..... rozkopáno všude, ale konec v nedohlednu xD Jednu malou nuanci bych tu však našla, tady jsou aspoň vidět živáčci :pxD
    [​IMG]

    Hotovsonům gratulka a my ostatní se s tím taky nějak poperem, ať se nám daří ;)
     
  4. Meli8

    Meli8 Rádoby autor

    Prosím hledám dekorku PŘÍZNAČNÝ VALČÍK.Poradí někdo????? Děkuji
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Meli8: A jakou? Starou nebo nově koupenou?
    Pochybuji, že ti ji někdo kromě podpory najde. Na tvoji farmu nedohlédneme.
    Starší můžeš mít kdekoliv ve stonku, na ploše. U nové, odhlásit, přihlásit pokud ji nemáš připsanou.
     
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Meli8. : napsala jsem na podporu a oni mě aspoň napsali kde ji mám hledat a potom, sice to nebyla procházka růžovým sadem, ale nakonec jsem byla úspěšnější, než kdybych prohledávala všechny plochy, kde mám dekorace.
     
  7. ewelynn48

    ewelynn48 Rádoby autor

    kde najdu chrliče?
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ewelynn48, odpověď na stejnou otázku najdeš ZDE, mrkni. ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  9. vitado58

    vitado58 Pisálek fóra

    Poradí mi prosím někdo. Mám hotový stonek,ale nemůžu najít a dát do stonku dekorace....odhlásila jsem se ,ale stále to nejde. Děkuji za radu.
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akci samozřejmě jedu. Aktuálně mám získány všechny žetony dělníka. Chybí mi ještě 6 otoček. Padátka jsou OK - chybí 276 kusů. Hotovo bude v neděli. KS bylo skoupé, tak jedu pomalu s klasikou: MJS, voda, občas hnůj.
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vitado58, tentokrát dekorace potřebné na řadu pro magický stonek nejsou součástí odměn za splnění, ale upgrady pro starší dekorace. Starší dekorace je nutné upgradovat na dekorace co již do řádku půjdou vložit. Pokud původní dekorace nemáš, tak si je můžeš koupit za hvězdičkové mince v obchodě. Vše je popsáno ve FAQ k akci ZDE.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    vitado58, dekorace musíš najít, nebo je koupit a dát na ně záclonu,pak tam pudou.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    ..včera sa zadarilo z KŚ +200% = dnes ukončené pestovanie, z Piccolo vypadol čarovný strom a 30 hodinových kombajnov [​IMG] , mohlo byť aj horšie, škoda, že kopec fajn odmien zostáva v obchode, tak rada by som to vykúpila, pamätám, keď v začiatkoch Farmeramy dali občas možnosť otočiť hru za pár florénov, teraz by sa to šiklo, asi nás chcú prevychovať a naučiť vyberať si:D;)
     
  14. vitado58

    vitado58 Pisálek fóra

    Děkuji za radu...stonek už stonkuje .
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. sváťa44

    sváťa44 Pisálek fóra

    Koupil jsem si dekorace do stonku a nemůžu je nikde najít. Když kliknu na stonek, hlásí mi to ,že nemám dekorace v inventáři. Co s tím? Děkuji předem za radu.
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    sváťa44: na dekorace patří vylepšení, závěs, jinak je do stonku nedáš.
    Dekorace dej na plochu na ně upg.,zbourej a pak je do stonku dostaneš.
    Odpověď je i nad tvým příspěvkem (několikrát).
     
  17. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    no dekorace nám to trochu zavařily, kdo by se divil, když některé v minulosti se museli povýšit jen na určitou úroveň, aby mohli do stonku. No ale už dobré, stonek hotový a jedeme dál. Všem pěknou hru.
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  18. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, akci jsem dodělala, byla jsem překvapená, že mi to šlo i bez bonusů, piccolky jsou v liště, stonek je připraven na ráno, škoda, že nelze hrát o další hvězdy. Těm co ještě finušují, přeji úspěšné dokončení[​IMG]
     
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Dvakrát jsem zasela a sklidila hrůzný lilek a pajdátka napadala ;) a chlapi to mohli dostavět :D
    [​IMG]
     
  20. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Akce hotová od včerejšího rána a stála mě jen 4 PL - to vypadlo 100% a jednou jsem použila Jacka. Picollky čekají v liště na správný den :), zatím čtyři a k páté se už blížím v děsivém úkolu Povídačky z cest. Akce se mi moc líbila tak jsem ji rozehrála i na vedlejší farmě, kterou mi zanechala dcera a světe div se, z první Picollo vypadl Florenovník :inlove::inlove:. Po 10ti letech hraní PRVNÍ :inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.