Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Připadám si jak farmářský Sisyfos. Snažím se dokončit jeden úkol a hned jsou tam dva další... To není farma, to sou galeje xD
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ale jenom namalované tak nevadí když se neudělají komplet;)Dobrou noc, jdu spinkat.;)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Díky za nakopnutí tomu, kdo tu prozradil, že boostery se neřadí za sebe, ale běží zároveň. To ty zvířátka. stromy i rostliny pěkně přibývají. Já se snad po dlouhé době rozhodnu splnit i nějaký úkol.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/11/20
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak úkoly do 14 hodiny nedodělám, něco málo zbude napříště ;)
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Taky nedodelam... za hodinu jeste stihnu sklidit par kousku a poslednich 124 tesaku holt mi zbyde na priste :oops: Ale i tak to slo vlastne docela pekne od ruky ;)
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Škoda myslel som, že toho stihnem viac ale nakoniec pribudlo na desivke 60 stromov, odomknutie poslednej časti lesa a zisk zopár vraních hniezd :)
     
    coneznam tohle ocenil(a).
  8. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Tak se mi nějak zbláznily svíce - ještě před pár dny měli dobu sklizně asi o čtyři hodiny kratší než odpočet děsivky a teď koukám, že najednou budou končit asi 5 hodin po konci děsivky>:(


    evoku57

    Já je taky chtěla sklidit dnes dopoledne potřetí, kdy měly být hotové, ale nebyly:(
     
    Naposledy upraveno: 3/11/20
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak to já svíce sklidila dnes ráno, potřetí v této děsivce, což je úspěch :)
     
    sovicka64, coneznam a .helm. tohle ocenili.
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Nezapomeňte, že v listopadu je avízované OaD - takže kdo chce něco měnit z Měsíčního světa, šup s tím do inventáře ;) Další děsivka je až týden na to (info z Kalendář akcí 2020)
     
    k.vitek, matlafous123 a Y_n_O tohle ocenili.
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jéééé, já jsem chtěla vysadit Děsivé TS -.- Já hlava děravá!
     
  12. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak zase hurá na hřbitov. Supééér
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Víkendová děsivka mi moc nevyhovuje,tudíž nechám všude stromy.
     
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    kdyby to bylo aspon ze soboty na nedelu takhle zas příjdu o 8 hodin v práci bo nemám čashonit vifixD
     
  15. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :inlove:
    Mám volno :D, tak snad dodělám zbytek úkolů :oops:.
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak mne to vyhovuje ze zacne uz zajtra :) No a pondelok neriesim ,rano sem kuk a v robote tiez aspon 1x pred tym ako nam zase zamknu cintorin :D
     
  17. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    • Nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud potřebuješ něco dopsat, použij možnost "upravit". Děkuji Skali
    Najdeš je ve strašidelném obchodě.

    ...alespoň na týden...:(

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/11/20
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Miloslav11 - ahoj, ten příspěvek, na který reaguješ je dva roky starý o_O
    elen.png

    Navíc sis vytvořil multipost (psaní více příspěvků pod sebe). Pokud potřebuješ ještě něco dopsat, použij u příspěvku možnost "upravit". Děkuji

    mil upravit.png
     
  19. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Dobrý večer prosím o odpověď začala jsem plnit úkoly v družstvu a vůbec nevím co je to TROLLIFANT hledala jsem všude možně a bez úspěchu poradí mi někdo? Moc děkuji a přeji krásný večer.
     
  20. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    je to zviera v desivom svete, chlievik si mozes kupit v Jackovom desivom obchode
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).