Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Zdarec, mám dotaz. Kde sem vzal Tajuplný sáček ? hledám tady na fóru a vyskakuje na mě 300 témat takže netuším kde mám hledat co to vůbec je
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tajuplný sáček byl v akci v únoru a červenci. Asi Ti ho někdo poslal jako dárek. Padátko.
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Červenec už je nějaký ten měsíc pryč. zvláštní věci se dějí ...
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No, nebyls přihlášený, když se měnilo za Bézetka a tak. Třeba ti to promění. A kdyby ne a zavazelo Ti to v inventáři moc, napiš na podporu, třeba to půjde dodatečně. Já mám v inventáři nějaké fialové šneky a nezjišťovala jsem, odkud se vzali. Nezavazí. ;)
     
  5. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    jj moc děkuji...
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  6. -anaj-

    -anaj- Zelenáč fóra

    děkuji!!!!!!
     
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -anaj- nemáš za co. Hlavně jestli se podařilo.

    Přeji fajn hru
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dnes byla odměna z halloweenského kalendáře 3x TS. Nevím proč jsem se domnívala, že RT tam dá aspoň 1 uhlíkový dub, protože 200 ks jeho plodu k získání přízračné vrby je docela dost. Ale je možné, že podělila nižší levely, snad ano. Chapadlová vrba a jabloň královny moc nepotěšily, ale co "Darovanému koni .......".
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    -Jara05- Nejsi v tom sama: chapadlova vrba XL, nocni trpytivy strom a jablon temne kralovny XXL ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Zdá sa, že čas strávený na desivke sa začína trochu vyplácať. Dnes pribudlo ďalších 20 stromov na pole :) Škoda, že to netrvá dlhšie, možno by sa stihla aj celá plocha :D
    https://prnt.sc/v843gp
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Skali, moc děkuji, názvy jednotlivých skupin TS jdou nevšímavě kolem mně. Je už jich tolik, že je zbytečné si to pamatovat a potom se jenom divím.
    :);):)
     
    Skali a Y_n_O tohle ocenili.
  14. ajasimi

    ajasimi Zelenáč fóra

    Ahojky. Kde bych sehnala půlnoční dub? V Jackově obchodě jsem ho nenašla a ani hrůzné rajče.:-(
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ajasimi - ahoj, momentálně asi nikde. Ale můžeš to zkusit až bude akce Obchoduj a daruj a nebo sleduj, jestli se neobjeví v odměnách v akcích nebo ve stájbole či strombole ;)
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    ajasimi verzi XXL půlnočního stromu lze získat v úkolu Venčení ďábelského psa, ale ten ti moc nepomůže.
    Edit: nepomůže jak už psala Skali
     
    Naposledy upraveno: 28/10/20
  17. ajasimi

    ajasimi Zelenáč fóra

    Děkuji.
    Pitrýsek47 : A nepomůže mi to protože je to jen upgrade bez toho základního stromu že?
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ajasimi - ano, je to upgrade bez základu :)
     
  19. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Ahojte,poradí mi niekto kde nájdem Trolofanta a Tesák hladného duba. Diky moc
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    U Jacka v obchodě - strom je na první straně a Trollifantní bouda na poslední.
     
    Pitrýsek47 a Skali tohle ocenili.