Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. k.vitek

  k.vitek Dozorce fóra

  tak jsem zjistila, ze mam asi vsechny bubu-ukoly v druzstvu hotove 8)
  ...takze pestim na krmivo a do stodoly...
  :D ale na Kaolina nemam! jsem o 1 řád zpet. jsem rada, ze mam od kazde plodiny ve stodole cca 4 tis. ks
   
 2. babina51

  babina51 Komisař fóra

  Díky za dlouhou děsivku-všechny úkoly hotové,napěstováno o něco méně než Kaolin.Hlavně nesmím zapomenout,že je konec zítra ve 14.00 a dát na plochu všechny obyč. stromy.
  Fa225...BAHA536
   
  milanvj tohle ocenil(a).
 3. Janka79

  Janka79 Magnát fóra

  Vau tak teda to jsem ještě žabař mám zatím počty po čaroděj. pohár 12000 napěstováno pak doháním další jsou skoro 5000 a od měsíční rosy ty jsou zatím kolem 10000 a jsem ráda že už úkoly hotové a mohu konečně dohánět do stavu 12000 a časem snad víš a víš...ale je fakt že konečně delší děsivka tak se to dobře dohání :p:p:p:DJanča
   
 4. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Já zásoby neřeším. Když není na krmení, tak dopěstuju, když není do úkolu, tak taky xD

  [​IMG]

  Stejně ve dvou případech ze tří na děsivku zapomenu a zaseju tak jednou, dvakrát. Ale teď se mi dařilo, když se musel pěstovat ten akční jetel, dokončila jsem úkol Venčení ďábelského psa a popošoupla ke splnění Ultrafialový rock. I když jsem postavila třetí montovnu a mám aktivovaný booster, sedmdesát žárovek už nevyrobím. Tak zas někdy příště. Začala jsem plnit Strasti kočičí víly. Když už se družstvu obloukem vyhýbám na farmě i na Baha, zlikviduju alespoň ty děsivkové úkoly. ;)

  [​IMG]
  EDIT: tak jsem aktivovala ještě jeden booster, do zlatého slotu šoupla 100% na dílny, teď mám z jedné sklizně 18 ks žárovek. To by mohlo klapnout, pokud se přes noc v ústavu dostanu alespoň jednou na farmu, ráno by mohlo být hotovo.

  Jak vidím migosovu a kaolínovu stodolu, jen doplním, že krom plodů stromů jsem na tom se zvěřinou a produkty podobně, jako s rostlinkami xD

   
  Naposledy upraveno: 13/7/20
 5. -migos-

  -migos- Vévoda fóra

  Zdravím, dlouhá děsivka je vždy dobrá, dají se udělat nějaké zásoby pro budoucí úkol v Družstvu nebo akci. Zásoby sice nějaké mám, ale chtěl bych od všech rostlin aspoň 10tisíc. Ještě mi toho dost chybí. U stromů a zvířat, také něco navíc je, ale ty dávám jen přes pauzu.


  [​IMG][​IMG]

  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]


  Hezkou hru ...
   
 6. WildJets

  WildJets Pisálek fóra

  Tak jsem s touhle děsivkou docela pohnula... odemčen Houbový les až na 1, tam se čeká na kočičí víly. Akorát teď kysnu na tom, že nemám Hrůzného rajčeho, takže chybí i Kerberos. Jinak pomalu hurá do úkolů v družstvu. :)
   
  duna.duna1 tohle ocenil(a).
 7. kaolín11

  kaolín11 Orákulum fóra

  Zvěř na krchově vůbec nechovám,ani výrobny neprovozuju,mám jen to co mi vypadne z beden!Tudíž se nemusím stresovat výrobou krmiva!8)
  Zásoby plodů a zvěře:
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] :)
  Když jsem navyšoval plody stromů,pomáhal jsem si i zuzanou s obrstromů a samozřejmě i boostery!
   
 8. smoulinek123

  smoulinek123 Pilný autor

  :cry::cry::cry: já musím jen smutně závidět a doufat že aj já se jednou za nějaký ten rok dostanu aspon na třetinu :oops::oops: na jedné ploše to pomalu přebývá :sleepy: nu ale já to časem dám,nebude to na hopla ale do kopla :mad:
   
  Veselka, k.vitek a -Jara05- tohle ocenili.
 9. tronaldo55

  tronaldo55 Velmistr fóra

  slušné zásoby :)
   
 10. jana.zape

  jana.zape Magnát fóra

  Ahoj, kde seženu do řádku v nebi letní houbovou chatrč?
   
 11. sopti

  sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

 12. k.vitek

  k.vitek Dozorce fóra

  -.- no, opet jsem o 2 min. nestihla konec Desivky... tak na 1 plose 15minutova Bubu-rajcata a na 2. plose? Uz si nepamatuju, neco zkracene na 1,5 h. Chjo, to jsem bubu-pestitel!

  takhle se ke Kaolinovym a Migosovym poctum ve stodole nedopracuju :D
   
  Y_n_O a -migos- tohle ocenili.