Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. vrankaJ

    vrankaJ Rádoby autor

    ok ďakujem a teším sa :)
     
    evainfo a Skali tohle ocenili.
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezkou děsivou všem :) jsem hned po práci vběhla na hřbitůvek, že nahamouním konečně to pavoučí kapradí na těch 10 tisíc do zásoby a ono je to stále jenom na měsíčním poli :eek: no četla jsem, že se všechno na tento víkend opraví. Tak co se dá dělat, nasadím bonus a něco se napěstuje. No jak je to pořekadlo ... sliby se slibují ... xD i tak jsem se těšila, dopěstuji aspoň na krmivo příšerek.
     
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo Pavoučí kapradí již lze pěstovat i v Houbovém lese.

    upload_2020-6-27_16-58-54.png
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jó no jasně ;) mám v sobotu krátké směny a jak jsem vlítla na hřbitůvek, bylo ještě brzy :p ... ano Dob moc děkuji a už tlačím příšerky do lišty, ať začnu pěstovat :p
     
  5. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    No teda? 8)Kde sem se TU vzal?:eek: Asi půl roku po mně chtěla tato stránka registraci a nikdy se mi neotevřela?:) A dneska... najednou... kde sem se tu vzal?:D:);):music: Tak když už sem tu, tak Hurá, konečně hřbitov na dýl než jeden den:D
     
    hroudov tohle ocenil(a).
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    budem optimista :D vidím to na + 5 vraních hniezd :D
     
  7. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    o_O to jako fakt opet dlouha Desivka?
    Nu, tak se do ni (o dovolene) pustim
     
  8. FisherKing

    FisherKing Zelenáč fóra

    ako sa viem dostat k sarkofagovej hruske???
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    FisherKing - ve Farmárské hale v úlohe Mestské záhradnictvo (od 119 levelu) popřípadě v akci Obchoduj a Daruj. Jinak se momentálně získat nedá. (Pokud nemáš v liště nějaké Záhadné desivé stromy)

    Sarkofágová hruška je plod stromu Sarkofágový strom ;)
     
  10. FisherKing

    FisherKing Zelenáč fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    sopti

    *** odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    dikes za odpoved
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/7/20
  11. marcela159

    marcela159 Pisálek fóra

    Ahoj tie dekorky by som este skusila ked bude Obchodovanie,darovanie vela stastia
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marcela159 - ahoj, příspěvek, na který reaguješ, je starý už dva roky. Hráčka už bude mít za tu dobu problém s největší pravděpodobností pořešený ;)
     
  13. vrankaJ

    vrankaJ Rádoby autor

    supeeeeeeeeeer, to je perfektne dlhaaaaaaaaaaaaa desivkaaaaaaaaaaaaaa .....ĎAKUJEEEEEEEEEEEEM :)
     
  14. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    ahoj nevim kde najdu akcní rostlinu,dekuji
     
  15. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Skali a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Super desivku miluji jupí dekujíííí to beru úkol už dodělám a konečně se bude trošku navyšovat na krmení a do zásob :inlove::D;)Janča
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Lehce navyšuji počty plodin na krchově!Používám 2x booster a semtam dvě dýně.Nyní:[​IMG] [​IMG] 8)
     
  18. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    kaolín11 no pane jo toho máte,to bych potřeboval já abych mohl pomalu otevírat pole,jde mě to těžko,pěstuji jen na jedné ploše a jen s MJS a vubec to nepřibévá :mad: to mám tak já na pětiletku :(
     
    k.vitek a -Jara05- tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pokud si dobře pamatuji,tak největší problém byl s dodávkami zvěře a plody stromů!:sleepy:
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    kaolín11 to jo potřeba tak 500 možná víc zvěře a plodin stromu snad ještě více ale když nemám dostatek na Jackova obchodu věcí co potřebuji tak se nikam nehnu :mad:ale tak snad to někdy dám do hromady,do roka to mám doufám xD
     
    k.vitek, -Jara05- a DANKA722 tohle ocenili.